شرکت Radar Tech Firm Cambridge Pixel برای تأمین آینده بلندمدت به مالکیت کارکنان تبدیل می شود

CAMBRIDGE ، انگلستان، 10 نوامبر 2020 / PRNewswire / – کمبریج پیکسل یک Trust Employee Ownership Trust (EOT) ایجاد کرده است تا شرکت فناوری رادار برنده جایزه را به دست تیم افرادی که برای آن کار می کنند ، قرار دهد و آنها را به عنوان ذینفع مستقیم موفقیت آینده این شرکت تبدیل کند. .

دکتر دیوید جانسون، بنیانگذار و مدیرعامل کمبریج پیکسل ، که این شرکت را در سال 2007 تأسیس کرد ، می خواست آینده بلند مدت شرکت را تأمین کند و مشتاقانه از فروش بی نظیر تجارت یا ادغام ناچیز جلوگیری می کرد. وی مزایای بسیاری را برای تغییر مالکیت کارمندان مشاهده کرد و معتقد است که این به نفع بنیانگذاران ، کارمندان و مشتریان شرکت خواهد بود.

گفت: “ایجاد مالکیت کارمندان از طریق EOT در کمبریج پیکسل امنیت شغلی مستمر را برای همه کارکنان فراهم می کند.” دیوید جانسون. “این همچنین به کارمندان این امکان را می دهد که آینده خود را کنترل جمعی کنند و همچنان به ارائه فناوری رادار پیشرو در جهان به شرکت های در حال توسعه محصولات مهم در نیروی دریایی ، کنترل ترافیک هوایی ، ترافیک شناور ، حمل و نقل تجاری ، امنیت ، نظارت و رادارهای هوایی بپردازند. ”

مالکیت کارمندان در دهه گذشته که توسط John Lewis Partnership و اخیراً توسط شرکتهایی مانند Richer Sounds و Aardman Animation آغاز شد ، محبوبیت زیادی پیدا کرد. مطالعات نشان داده است كه شركتهاي متعلق به كارمندان نيز از مقاومت بيشتري برخوردار هستند و در چرخه هاي اقتصادي بهتر از اكثر آنها ثابت شده است. این مهم ممکن است ثابت شود زیرا شرکت های جهانی با تأثیر همه گیر ویروس کرونا برخورد می کنند.

اندرو هایلت، مهندس ارشد در Cambridge Pixel و یکی از متولیان جدید مسئول نظارت بر اداره شرکت ، گفت: “این خوبی برای همه کارکنان Cambridge Pixel است که اکنون سهمی در این تجارت دارند و در سود شرکت خواهند کرد. “

دکتر جانسون معتقد است که مالکیت کارکنان نیز به خوبی برای مشتریان پیش بینی می شود و به تأمین آینده شرکت در طولانی مدت کمک خواهد کرد. وی گفت: “مالکیت کارکنان باعث می شود ما در برابر تحصیل کمتر آسیب ببینیم و بنابراین هرگونه وقفه در عرضه محصولات مشتریانمان”. دیوید جانسون. “این همچنین به مالکان ، برنامه ریزی برای بازنشستگی یا خروج نهایی از تجارت ، راهی برای عقب نشینی کند ، زیرا آنها یک تیم جانشین را راهنمایی می کنند. این یک پیروزی است.”

Cambridge Pixel مجوزهای نرم افزاری را برای نمایش و ردیابی رادار به شرکت های بزرگ تجاری و دفاعی در سراسر جهان ارائه می دهد. فناوری رادار آن در برنامه های مهم مأموریت با شرکت هایی مانند BAE Systems ، Frontier Electronic Systems ، Blighter Surveillance Systems ، Exelis ، Hanwha Systems ، کلوین هیوز، لاکهید مارتین ، رادار ناوتک ، ریتون ، ساب سنسیس ، نیروی هوایی سلطنتی تایلند ، سفرسود و تلومات.

دفتر مرکزی کمبریج پیکسل در New Cambridge House در لیتلینگتون ، نزدیک است کمبریج در انگلیس ، و از طریق شبکه ای از نمایندگان و توزیع کنندگان در سراسر جهان فعالیت می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Cambridge Pixel ، لطفاً به سایت www.cambridgepixel.com مراجعه کنید یا با شماره تماس بگیرید: +44 (0) 1763 852749 یا ایمیل: [email protected].

عکس رسانه:

https://cambridgepixel.com/site/assets/files/3050/pr-eot.jpg

زیرنویس:

چپ به راست: Cambridge Pixel’s دیوید جانسون، بنیانگذار و مدیرعامل (نشسته) با اندرو هایلت، مهندس ارشد و یکی از متولیان جدید مسئول نظارت بر اداره شرکت.

درباره کمبریج پیکسل (www.cambridgepixel.com)

Cambridge Pixel یک توسعه دهنده برنده جایزه پردازش سنسور و راه حل های نمایش از جمله رابط رادار اولیه و ثانویه ، پردازش و نمایش اجزای برنامه های رادار نظامی و تجاری است. این یک تامین کننده پیشرو در جهان از راه حل های ردیابی راداری مبتنی بر نرم افزار و اسکن از طریق نرم افزار مدولار SPx و دامنه محصولات سخت افزاری HPx است. مستقر در نزدیکی کمبریج در انگلستان ، این شرکت در سراسر جهان از طریق شبکه ای از نمایندگان و توزیع کنندگان فعالیت می کند.

SOURCE Cambridge Pixel