شهرستان چونگ کینگ ووشان چین غربی با قرمز شدن برگها جشنواره گردشگری را آغاز می کند

چونگینگ ، چین، نوامبر 18، 2020 / PRNewswire / – زمان آن فرا رسیده است که از دریای برگ های قرمز در غرب لذت ببریم چین شهرستان چونگ کینگ ووشان. چهاردهمین جشنواره بین المللی برگ های قرمز رودخانه چونگ کینگ یانگ تسه رودخانه چینگ کینگ (ووشان) افتتاح شد 20 نوامبر. در طول جشنواره ، شهرستان Wushan در چونگ کینگ 13 مسیر تور برگ قرمز و بیش از 20 فعالیت تجربه تعاملی را راه اندازی خواهد کرد.

نزدیک به 200 نوع درخت برگ قرمز مانند Cotinus coggygria و درختان افرا در ووشان وجود دارد که مساحت آنها بیش از 1.2 میلیون مترمربع است که بیش از 150،000 مو در تکه ها متمرکز شده است. دوره استفاده از برگهای قرمز می تواند به مدت سه ماه ، از اوایل نوامبر تا ژانویه سال بعد ادامه داشته باشد. به گفته اداره تبلیغات شهرستان ووشان ، در ووشان این مخلوطی از رنگ در اواسط پاییز است ، غالباً قرمز در اواخر پاییز و پر زرق و برق قرمز در اوایل زمستان.

از مناطق خوش منظره برای لذت بردن از برگهای قرمز چین، Wushan منحصر به فرد است زیرا دارای مشخصه ترین ویژگی ها ، بزرگترین منطقه در حال رشد ، بیشتر گونه ها ، زیبا ترین چشم انداز ، طولانی ترین چرخه مشاهده ، بیشترین مقدار مشاهده ، بهترین ترکیب از چشم انداز و انعطاف پذیرترین گزینه های تور است.

چونگ کینگ در جنوب غربی کشور داخلی واقع شده است چین و قسمت بالای رودخانه یانگ تسه. این تنها شهرداری در مناطق مرکزی و غربی است. شهرستان Wushan در قسمت شرقی واقع شده است چونگ کینگ شهر و در قلب منطقه مخزن سه گورخ ، آن سوی تنگه ووکسیا ایستاده است. به عنوان دروازه شمال شرقی شناخته می شود چونگ کینگ.

ووشان ووجون از بود ایالت چو در دوره بهار و پاییز و دوره ایالات متخاصم ، و به شهرستان وو در سلسله های شین و هان تغییر یافت ، که حدود 2،297 سال پیش بود. رودخانه یانگ تسه 2.04 میلیون سال پیش و 5،000 سال پیش تمدن داکسی “مردم ووشان” را در لونگوپو به دنیا آورد. از زمان های بسیار دور ، این مکان هرگز در الهام بخشیدن به شاعران کوتاهی نکرده است. بسیاری از غول های ادبی مانند لی بای، دو فو، بای جویی ، لیو یوکسی ، لو تو و وانگ آنشی به ووشان سفر كرد و بیش از 6000 شعر را كه هنوز هم خوانده می شود به جا گذاشت.

ووشان علاوه بر تمدن باشکوه ، به دلیل مناظر زیبا ، گردنه های طولانی و دره های عمیق نیز مشهور است. سه گودال 700 مایل طول دارد که طوفان وو طولانی ترین است. Wu Gorge فوق العاده ترین گالری چشم انداز در امتداد رودخانه یانگ تسه است که دره ها ، برگ های قرمز ، مناظر ، ابرها ، دهکده ها و اماکن باستانی را ادغام می کند. سه دهانه وجود دارد که دارای دره ها و مناظر رودخانه است. سه دهانه کوچک وجود دارد که ویژگی های اصلی آن گردشگری اکتشافی ، تفریحی و رفتینگ است. مجموعه ای از نقاط دیدنی وجود دارد که توسط قله الهه نشان داده شده است.

در پاییز و زمستان ، ووشان دارای ابرها ، رودخانه ها ، کوه ها و برگ های قرمز است ، و منظره ای با شکوه را ارائه می دهد که در آن دریاچه های وسیع در تنگه بلند و برگ های قرمز بر فراز کوهها به یکدیگر درخشش می بخشد. جنگل های سرسبز ، شکوفه برگ های قرمز و لایه های ابر جاری در کوه ها ، ووشان را به سرزمین پریان روی زمین تبدیل کرده است.

برای جزئیات بیشتر ، لطفاً به http://cqws.gov.cn/ مراجعه کنید.

منبع اداره تبلیغات شهرستان ووشان ، شهرداری چونگ کینگ