شهرک های رسیده با تولیدکنندگان شیلنگ های خودرو در دادخواست اقدام کلاس رفع قیمت

دیترویت، 16 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Freed Kanner London & Millen LLC؛ کوه ، سویفت و گراف ، P.C. اسپکتور رزمن & Kodroff ، P.C. ؛ و Preti ، Flaherty ، Beliveau & Pachios ، LLP (“مشاور کلاس حل و فصل مشترکین”) اعلام کردند ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شرقی میشیگان، بخش جنوبی (“دادگاه”) اعلامیه پیشنهادی تسویه حساب طبقاتی پیشنهادی را با متهمان Sumitomo Riko و Toyoda Gosei به طور تقریبی تأیید کرده است 8.45 میلیون دلار، و توزیع پیشنهادی عواید آن شهرک ها.

در این دادخواست ادعا شده است كه متهمان با توافق در مورد بالا بردن ، اصلاح ، نگهداري و تثبيت قيمت ها ، پيشنهادهاي دكل و تخصيص بازارها و مشتريان براي شيلنگ هاي اتومبيل فروخته شده ، براي سركوب و از بين بردن رقابت شيلنگ هاي خودرو توطئه كردند. ایالات متحده، با نقض قوانین ضد انحصاری فدرال.

این شهرک ها بر کسانی که شیلنگ های خودرو را در داخل خریداری کرده اند تأثیر می گذارد ایالات متحده از جانب 1 فوریه 2004 از طریق 1 نوامبر 2018 به طور مستقیم از هر یک از نهادهای زیر (یا شرکت های تابعه یا شرکت های تابعه آنها): Sumitomo Riko Company Limited؛ Sumitomo Riko America، Inc؛ SumiRiko تنسی ، شرکت. شرکت تویودا Gosei ، با مسئولیت محدود. شرکت تویودا گوسی آمریکای شمالی. و شرکت TG Missouri

جلسه دادرسی برگزار خواهد شد 11 فوریه 2021، در ساعت 2 بعد از ظهر، قبل از محترم شان اف كاكس ، قاضی منطقه ایالات متحده ، در دادگاه تئودور لوین ایالات متحده ، بلوار 231 لافایت غربی ، دیترویت ، میشیون 48226 ، دادگاه 817 (یا هر سالن دادرسی دیگری که ممکن است برای جلسه دادرسی اختصاص داده شود ، یا اگر دادگاه صلاح می داند ، از راه دور از طریق تلفن یا سایر وسایل الکترونیکی) ، برای تعیین اینکه آیا تصویب می شود: (1) پیشنهاد شهرک سازی با متهمان Sumitomo Riko و Toyoda Gosei. (2) طرح پیشنهادی توزیع وجوه تسویه حساب به اعضای طبقات تسویه حساب ؛ و (3) تقاضای مشاور کلاس تسویه حساب برای اعطای حق الوکاله ، بازپرداخت هزینه ها و هزینه های دادرسی و جایزه خدمات به نماینده کلاس.

اعلان تسویه حساب های پیشنهادی (“اعلان”) برای اعضای بالقوه کلاس های تسویه حساب در یا در مورد آن ارسال شد 6 نوامبر 2020. این اطلاعیه با جزئیات بیشتری دعوا و گزینه های موجود برای اعضای کلاس تسویه حساب Sumitomo Riko و Toyoda Gosei را با توجه به شهرک های Sumitomo Riko و Toyoda Gosei شرح می دهد. اطلاعیه و سایر اسناد مهم مربوط به شهرک ها را می توان از طریق آدرس www.AutoPartsAntitrustLitigation.com/AutomotiveHoses یا با شماره تلفن 1-877-432-3814 یا نوشتن نامه در دادخواست های ضد انحصار خریدار مستقیم خودروهای شیلنگ ، P.O. جعبه 6659 ، پورتلند ، OR 97228-6659. از کسانی که اعتقاد دارند ممکن است در هر یک از کلاسهای Sumitomo Riko یا Toyoda Gosei Settlement عضو باشند ، از آنها خواسته می شود نسخه ای از اعلان را تهیه کنند.

منبع: ایالات متحده دادگاه منطقه ای بخش شرقی میشیگان بخش جنوبی

آدرس اینترنتی: www.AutoPartsAntitrustLitigation.com/AutomotiveHoses

منبع ایالات متحده دادگاه منطقه ای بخش شرقی میشیگان بخش جنوبی

لینک های مربوطه

http://www.AutoPartsAntitrustLitigation.com