شورای امنیت ملی تخمین زده است که 485 کشته ممکن است در طول تعطیلات شکرگذاری در جاده ها رخ دهد

ایتاسکا ، بیماری، 19 نوامبر 2020 / PRNewswire / – همه گیری COVID-19 منجر به ایجاد اختلال در روند ایمنی ترافیک در سال جاری شده است و ممکن است دوره تعطیلات شکرگذاری پیش رو نیز از این قاعده مستثنی نباشد. شورای ایمنی ملی تخمین می زند که در طول چهار روز تعطیلات شکرگذاری ، 485 نفر در جاده ها کشته شوند و در تصادفات 55300 نفر دیگر به شدت زخمی شوند. این تخمین بالاترین میزان شورایی است که از سال 2008 برای دوره تعطیلات شکرگذاری صادر کرده است. در صورت تحقق این رقم ، بیشترین میزان تلفاتی است که ایالات متحده برای یک دوره تعطیلات شکرگذاری تجربه کرده است.

تجزیه و تحلیل ماهانه NSC نشان داده است که جاده ها با وجود ترافیک کمتر ، مرگبارتر شده اند. در حالی که تعداد کشته شدگان در بهار به طرز چشمگیری کاهش یافت ، ایالات متحده افزایش قابل توجهی در میزان مرگ و میر را تجربه کرد – آماری که نشان می دهد جاده ها در هر زمان امن هستند. در شش ماه اول سال 2020 ، علیرغم کاهش 17 درصدی مایل طی ماه های ژانویه و ژوئن ، میزان مرگ و میر 20 درصد بیشتر از مدت مشابه در سال 2019 بود. به طور کلی ، تلفات جانی تا سپتامبر 5 درصد افزایش یافته است ، از ماه ژانویه حدود 30390 نفر کشته شده اند.

برآورد دوره تعطیلات این روز ویژه شکرگذاری به دلیل روند در سال 2020 تحت نوسانات بیشتر است ، و یک فاصله اطمینان آماری بیشتر از حد معمول دارد.

وی گفت: “ما در سال جاری چندین بار متذكر شده ایم كه جاده های آزاد نباید دعوتنامه ای باز برای رانندگی بی پروا باشد.” Lorraine M. Martin، رئیس و مدیر عامل شورای امنیت ملی. وی افزود: “ما از رانندگان می خواهیم كه در صورت تصمیم به مسافرت مراقب ایمنی خود باشند. اگر هر راننده ای سرعت خود را كاهش می دهد ، دست خود را به هم می زند ، هوشیارانه رانندگی می كند و توجه می كند ، ما می توانیم تعطیلات تلفات صفر را داشته باشیم ، كه تنها تعداد قابل قبول است.”

الکل اغلب عامل اصلی در تصادفات مرگبار در تعطیلات آخر هفته از جمله شکرگذاری است. در سال 2018 – جدیدترین سال برای داده ها – 31٪ از تصادفات مرگبار در طول تعطیلات شامل یک راننده دارای مشروبات الکلی است.

نکاتی برای سفرهای امن شکرگذاری عبارتند از:

  • رانندگی دفاعی را تمرین کنید. دست و پنجه نرم کنید ، یک راننده هوشیار تعیین کنید یا حمل و نقل جایگزینی ترتیب دهید ، برای جلوگیری از خستگی زیاد بخوابید و با احتیاط رانندگی کنید و از حواس پرتی پرهیز کنید.
  • خطرات رانندگی با مواد مخدر ، از جمله اختلال در حشیش ، مواد افیونی و سایر مواد را بشناسید
  • با راهنمایی های DriveitHOME.org درگیر عادت های رانندگی نوجوانان باشید
  • درباره سیستم های ایمنی وسیله نقلیه خود و نحوه استفاده از آنها اطلاعات کسب کنید – منابع در اینجا موجود است MyCarDoesWhat.org
  • سریعاً فراخوانها را برطرف کنید و با استفاده از ChecktoProtect.org بفهمید که آیا وسیله نقلیه شما تحت تأثیر قرار گرفته است
  • در ائتلاف جاده به سمت صفر شرکت کنید ، گروهی متشکل از بیش از 1500 سازمان در سراسر کشور برای از بین بردن مرگ و میر جاده ها تا سال 2050 متمرکز شده اند. برای عضویت به nsc.org/roadtozero مراجعه کنید.

اطلاعات اضافی تخمین میزان مرگ و میر در ترافیک را می توانید در اینجا پیدا کنید.

درباره شورای امنیت ملی
شورای امنیت ملی طرفدار برجسته ایمنی غیرانتفاعی است – و بیش از 100 سال است که فعالیت می کند. ما به عنوان یک سازمان مستقر در مأموریت ، با هدف تمرکز تلاش خود بر روی محل کار ، جاده و آسیب دیدگی ، عوامل اصلی مرگ و جراحات قابل پیشگیری را از بین می بریم. ما یک فرهنگ ایمنی ایجاد می کنیم تا علاوه بر ایمن نگه داشتن افراد در محل کار ، فراتر از محل کار افراد را نیز ایمن نگه داریم تا بتوانند کاملترین زندگی خود را داشته باشند.

اتصال با NSC:
فیس بوک
توییتر
LinkedIn
یوتیوب
اینستاگرام

منبع شورای امنیت ملی

لینک های مربوطه

https://www.nsc.org