شورای ایمنی اتاق فلوریدا ، فصل شورای ملی ایمنی فلوریدا می شود

ایتاسکا ، بیماری، 30 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شورای امنیت ملی با افتخار اعلام می کند که شورای ایمنی اتاق فلوریدا به نوزدهمین سال تبدیل شده استهفتم فصل NSC در ایالات متحده. سازمان های موجود در شبکه NSC Chapter با استفاده از منابع شورای امنیت ملی ، طرفدار برجسته ایمنی غیرانتفاعی کشور که بر پایان دادن به مرگ و جراحات قابل پیشگیری متمرکز است ، به کارفرمایان در ایالت ها و مناطق خود آموزش ، مشاوره ، کنفرانس و کارگاه های آموزشی ارائه می دهند.

شورای ایمنی اتاق فلوریدا با تبدیل شدن به بخش انحصاری NSC فلوریدا ، تعهد خود را برای تبدیل فلوریدا به امن ترین ایالت در ایالات متحده دو برابر می کند. ایالات متحده. صدمات قابل پیشگیری – که معمولاً به عنوان “تصادف” شناخته می شود – چهارمین علت اصلی مرگ در این ایالت است ، بیماری قلبی ، سرطان و سکته مغزی. بیش از 12،600 فلوریدیان بر اثر جراحات قابل پیشگیری در سال 2018 ، آخرین سالی که اطلاعات در دسترس است ، جان خود را از دست دادند.

وی گفت: “صدمات و تلفات حین کار همچنان ملت ما را آزار می دهد و همکاری های قوی برای نجات جان افراد حیاتی است.” Lorraine M. Martin، رئیس جمهور و مدیر عامل شورای امنیت ملی. “ما هیجان زده ایم که شورای ایمنی اتاق فلوریدا را به شبکه فصل در حال رشد خود اضافه کرده و از تخصص آنها برای کمک به ایجاد امنیت در محل کار در سراسر کشور برای همه کارگران استفاده می کنیم.”

شورای ایمنی اتاق فلوریدا ابتکاری از اتاق بازرگانی فلوریدا و سنگ بنای تلاشهایی است که در استراتژی 2030 خود برای رشد فلوریدا به 10 کشور ذکر شده است.هفتم بزرگترین اقتصاد جهان. یک هیئت مشاوره متشکل از متخصصان ایمنی از شرکت ها و م institutionsسسات فلوریدا شورای ایمنی اتاق فلوریدا را رهبری می کند. این اولین سازمان در نوع خود است که به عنوان منبع ایالتی برای تقویت ایمنی ، بهداشت و پایداری در میان مشاغل فلوریدا خدمت می کند.

به عنوان یک فصل شورای امنیت ملی ، شورای ایمنی اتاق فلوریدا به دنبال تعیین استاندارد ملی برای انتظارات مشاغل از فصول محلی و منطقه ای خود است. شورای ایمنی اتاق فلوریدا در نظر دارد تا در مورد برنامه های ایمنی روزمره و همچنین در زمینه مسائل مداوم مانند سو mis مصرف مواد افیونی ، بهداشت روانی و مصرف شاهدانه راهنمایی کند.

وی گفت: “افتخار این است كه شورای ایمنی اتاق فلوریدا بعنوان بخش اصلی ایمنی فلوریدا به عنوان بخش ملی ایمنی فلوریدا انتخاب شود.” کتی یوتر، رئیس شورای ایمنی اتاق فلوریدا. “همانطور که ما می خواهیم فلوریدا را به امن ترین ایالت آمریکا تبدیل کنیم ، اصول NSC به عنوان یک مدل راهنما برای ارتقا safety ایمنی ، حمایت از سلامت و هدایت پایداری در فلوریدا

برای اطلاعات بیشتر درباره بخشهای NSC ، لطفاً به nsc.org/chapters مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد شورای ایمنی اتاق فلوریدا ، لطفا به سایت flchambersafety.com مراجعه کنید.

درباره شورای امنیت ملی

شورای امنیت ملی طرفدار برجسته ایمنی غیرانتفاعی آمریکا است – و بیش از 100 سال است که فعالیت می کند. ما به عنوان یک سازمان مستقر در مأموریت ، با هدف تمرکز تلاش خود بر روی محل کار ، جاده و آسیب دیدگی ، عوامل اصلی مرگ و جراحات قابل پیشگیری را از بین می بریم. ما یک فرهنگ ایمنی ایجاد می کنیم تا علاوه بر ایمن نگه داشتن افراد در محل کار ، بلکه فراتر از محل کار افراد را نیز ایمن نگه داریم تا بتوانند کاملترین زندگی خود را داشته باشند.

اتصال با NSC:
فیس بوک
توییتر
LinkedIn
یوتیوب
اینستاگرام

منبع شورای امنیت ملی

لینک های مربوطه

www.nsc.org