شیفت بازار اتومبیل خود را به تگزاس می آورد

سانفرانسیسکو، 9 نوامبر 2020 / PRNewswire / – پیشرو در سیستم عامل تجارت الکترونیکی خودروهای دست دوم تغییر مکان (NASDAQ: SFT) راه اندازی اولین منطقه خود در تگزاس. این شرکت خدمات فروش اتومبیل خود را به آستین بازار خودروهای دست دوم. شروع دوشنبه ، 9 نوامبر، مصرف کنندگان می توانند شروع به فروش مستقیم اتومبیل خود به Shift کنند.

“این یک فصل جذاب در مسیر رشد شیفت است آستین راه اندازی بازار اولین قدم در گسترش ما فراتر از بازارهای ساحل غربی است که در حال حاضر به آنها خدمات ارائه می دهیم. ” توبی راسل. “در عصر دیجیتال و به ویژه در یک دوره شیوع همه گیر ، افراد بیشتری به دنبال استفاده از خدمات آنلاین ساده و بدون تماس ما هستند و ما خوشحالیم که می توانیم این نیاز را برای مصرف کنندگان در شهرهای سراسر کشور برآورده کنیم.”

خدمات بیشتر از این در دسترس مصرف کنندگان خواهد بود آستین حوزه. شروع در 9 نوامبر، مصرف کنندگان می توانند قیمت های آنلاین اتومبیل خود را از طریق وب سایت shift.com با تخمین فوری دریافت کنند. کسانی که مایلند با ارزیابی پیش روند ، می توانند وقت خود را رزرو کنند و یک Shift Concierge برای ارزیابی ماشین به محل آنها می آید و پیشنهاد نهایی را ارائه می دهد. در صورت قبول ، کل معامله را از طریق iPad درجا انجام می دهند و ظرف چند روز دیجیتال پرداخت را دریافت می کنند. قرارها تقریباً یک ساعت طول می کشد.

درباره شیفت
Shift یک پلت فرم تجارت الکترونیک بین المللی است که صنعت خودروهای دست دوم را با تجربه مشتری مبتنی بر فناوری و بدون دردسر ، متحول می کند. مأموریت شیفت ساده ساختن مالکیت و مالکیت اتومبیل است – خرید و فروش اتومبیل دست دوم را سرگرم کننده ، منصفانه و در دسترس همگان قرار می دهد. Shift راه حل های جامع و دیجیتالی در طول چرخه حیات مالکیت خودرو ارائه می دهد: یافتن اتومبیل مناسب ، داشتن یک درایو تست قبل از خرید ماشین ، یک معامله خرید یکپارچه دیجیتال شامل محصولات مالی و محافظت از خودرو ، تجارت کارآمد و دیجیتال / معامله فروش و چشم انداز ارائه خدمات پشتیبانی با ارزش بالا در طول مالکیت خودرو. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.shift.com مراجعه فرمایید.

SOURCE Shift

لینک های مربوطه

http://www.shift.com