قیمت Axalta یادداشت های بزرگ ارائه شده

فیلادلفیا، 9 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Axalta Coating Systems Ltd. (NYSE: AXTA) (“شرکت”) امروز اعلام کرد که شرکت تابعه غیر مستقیم و کاملاً متعلق به آن ، Axalta Coating Systems ، LLC (“صادر کننده”) قیمت پیشنهادی خود را 700.0 میلیون دلار در مبلغ اصلی مجموع 3.375٪ یادداشتهای ارشد سررسید 2029 (“یادداشت ها”). اندازه پیشنهادی توسط افزایش یافت 100.0 میلیون دلار از اندازه پیشنهادی که قبلاً اعلام شده بود 600.0 میلیون دلار. این یادداشت ها طبق قانون 144A تحت قانون اوراق بهادار 1933 ، با اصلاحیه (“قانون اوراق بهادار”) ، و خارج از آن به خریداران سازمانی واجد شرایط ارائه شد. ایالات متحده مطابق با مقررات S تحت قانون اوراق بهادار.

انتظار می رود یادداشت ها به طور کامل و بدون قید و شرط توسط شرکت و هر یک از شرکت های تابعه محدود شرکت که تسهیلات اعتباری آن را تضمین می کنند (به غیر از ناشر) تضمین شوند ، البته به استثنای موارد خاص. صادرکننده انتظار دارد از خالص درآمد این پیشنهاد ، همراه با پول نقد در دسترس ، برای استفاده از آن استفاده کند 500.0 میلیون دلار مبلغ اصلی کل 4.875٪ یادداشتهای ارشد مربوط به سال 2024 و 335.0 میلیون یورو مبلغ اصلی مجموع 4.250٪ یادداشتهای ارشد مربوط به سال 2024 (در مجموع “یادداشت های موجود”) و پرداخت هزینه های مربوط به معاملات. انتظار می رود پیشنهاد یادداشت ها بسته شود 24 نوامبر 2020، منوط به شرایط عرفی

یادداشت ها و ضمانت های مربوطه تحت قانون اوراق بهادار یا هرگونه قانون اوراق بهادار دولتی ثبت نخواهند شد و ممکن است در این کشور عرضه یا فروخته نشوند ایالات متحده ثبت نام وجود ندارد ، مگر اینکه طبق معافیت از شرایط ثبت قانون اوراق بهادار و قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار دولتی باشد.

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهاد فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید هرگونه ضمانت نامه نیست و همچنین فروش این اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد قبل از ثبت نام یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر ایالت یا حوزه قضایی

درباره سیستم های پوشش Axalta

این شرکت در صنعت پوشش ، یک رهبر جهانی است و راه حل های ابتکاری ، رنگارنگ ، زیبا و پایدار را در اختیار مشتریان قرار می دهد. پوشش های ما از وسایل نقلیه سبک ، وسایل نقلیه تجاری و برنامه های کاربردی تازه تا موتورهای الکتریکی ، نمای ساختمان و سایر کاربردهای صنعتی برای جلوگیری از خوردگی ، افزایش بهره وری و افزایش دوام طراحی شده اند. با بیش از 150 سال تجربه در صنعت پوشش ، تیم جهانی در این شرکت همچنان به یافتن راههایی برای خدمات بهتر هر روزه به بیش از 100000 مشتری ما در بیش از 130 کشور با بهترین پوشش ها ، سیستم های کاربردی و فن آوری ادامه می دهد.

بیانیه احتیاط در مورد بیانیه های آینده نگر

این نسخه ممکن است شامل اظهارات آینده نگرانه خاصی در مورد شرکت و شرکت های تابعه آن ، ارائه یادداشت ها و بازخرید یادداشت های موجود باشد. تمام این اظهارات بر اساس انتظارات مدیریت و همچنین برآوردها و فرضیات تهیه شده توسط مدیریت استوار است ، اگرچه به نظر آنها منطقی است ، اما ذاتاً نامطمئن است. این اظهارات شامل خطرات و عدم اطمینان است ، از جمله عوامل اقتصادی ، رقابتی ، دولتی و فن آوری خارج از کنترل شرکت ، و همچنین اثرات COVID-19 ، که ممکن است باعث فعالیت های تجاری ، صنعتی ، استراتژی ، تأمین مالی شود ، اما شامل آنها نمی شود. یا نتایج واقعی از نظر مادی متفاوت باشند. میزان و مدت زمان COVID-19 در فعالیت و فعالیت ما نامشخص است. عواملی که تأثیر آنها را در تجارت و فعالیتهای ما تحت تأثیر قرار می دهند عبارتند از: مدت زمان و میزان COVID-19 ، میزان اقدامات مهار و مهار تحمیل شده یا توصیه شده و عواقب کلی اقتصادی COVID-19. اطلاعات بیشتر در مورد عوامل بالقوه ای که می توانند نتایج واقعی شرکت را تحت تأثیر قرار دهند ، در بخشهای “عوامل خطر” و “بحث و تحلیل مدیریت و وضعیت مالی و نتایج عملیات” در آخرین گزارش سالانه شرکت در مورد فرم 10-K موجود است و اسناد دیگری که شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ثبت کرده یا به آنها ارائه کرده است ، از جمله گزارش سه ماهه شرکت در مورد فرم 10-Q برای سه ماهه پایان یافته 30 سپتامبر 2020. این شرکت هیچ تعهدی در مورد به روزرسانی یا اصلاح هر یک از اظهارات آینده نگرانه مندرج در این مقاله ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، ندارد.

مخاطب
کریستوفر مکرای
D +1 215 255 7970
[email protected]

SOURCE Axalta Coating Systems Ltd.