لاستیک های خیاطی ATR Scorpion ATR برای فورد F-150 2021 کاملاً جدید

برای بیش از 20 سال ، پیرلی و فورد با یکدیگر رابطه قوی داشتند و با همکاری یکدیگر لاستیک هایی را طراحی کردند که مخصوص طیف وسیعی از بیش از پانزده مدل مختلف فورد طراحی شده باشد. این تلاش های مشترک امروز در این نسخه جدید از Scorpion ATR با نوآوری هایی که برای تأکید بر عملکرد F-150 جدید طراحی شده است ، آشکار می شود. این طراحی تایر جدید اساس طیف وسیعی از لاستیک ها در خانواده Pirelli Scorpion خواهد بود که در ماه های آینده به بازار عرضه می شود.

طی دو و نیم سال گذشته ، مهندسان پیرلی و فورد با هم از طریق یک فرآیند دقیق همسان سازی ، که شامل طراحی مشترک ، نمونه سازی اولیه ، مراحل صنعتی سازی ، آزمایش های شدید داخل منزل و همچنین صدها ساعت شبیه سازی و مدل سازی بوده است.

هدف از این کار طراحی یک لاستیک کاملاً مناسب بود که تمام اهداف فورد را در خود داشته باشد. به طور خاص ، مهندسان پیرلی پروفیل های قالب را به طور خاص برای F-150 جدید طراحی کردند تا حداکثر سطح گرفتن را با مقاومت در برابر غلتک بهبود یافته ارائه دهند.

علاوه بر این ، Scorpion ATR سفارشی برای Ford F-150 طراحی آج مخصوصی را ارائه می دهد تا صدای تایر را تا 3 دسی بل کاهش دهد. تکنسین های پیرلی همچنین بر روی نسل جدیدی از ترکیب آج کار کردند تا هندل مرطوب و عملکرد برف ایمن را برای این خودرو سنگین فراهم کنند.

برای دستیابی به این اهداف ، پیرلی پیشرفته ترین ابزارهای شبیه سازی و مهندسی خود را برای دستیابی به اهداف تعیین مشخصات تایر تایر فورد در هر تکرار توسعه به کار گرفت. این رویکرد طراحی دیجیتال و مشترک به طور قابل توجهی سرعت توسعه و عملکرد لاستیک را به همراه کاهش تعداد لاستیک های فیزیکی آزمایش شده افزایش می دهد.

لاستیک های Pirelli Scorpion ATR که برای فورد F-150 طراحی شده اند در دو اندازه 275 / 60R20 و 265 / 70R17 در دسترس هستند.

ATR بخشی از مجموعه لاستیک های اسکورپیون SUV و کامیون سبک Pirelli است که راحتی ، کشش عالی و مقاومت در برابر سایش بهتری را ارائه می دهد. به عنوان یک تایر All Season ، عملکرد متنوعی را در متنوع ترین سطح و شرایط آب و هوایی فراهم می کند.

www.pirelli.com

منبع پیرلی آمریکای شمالی

لینک های مربوطه

http://www.pirelli.com