لاس وگاس سندز سرمایه گذاری جامعه را در سازمان های متنوع محلی اعلام کرد

لاس وگاس، 19 نوامبر 2020 / PRNewswire / – لاس وگاس سندز (NYSE: LVS) امروز اعلام کرد 400000 دلار سرمایه گذاری در سازمان های جامعه ای که برای توانمند سازی اقلیت ها و گروه های متنوع قومی از طریق Sands Cares ، برنامه مشارکت جامعه و خیرات شرکت ، فعالیت می کنند. از طریق این مشارکت ها ، Sands در کمک به جامعه برای رفع نژادپرستی سیستمی و رفع موانع ذاتی پیشرفت و فرصت ها متمرکز شده است.

استراتژی مشارکت جامعه برای تنوع Sands Cares شامل دو اولویت است: آموزش و مشاوره برای حمایت از توانمندسازی جوانان و نیروی کار ، و پیشبرد عدالت اجتماعی از طریق حمایت و آگاهی. سازمانهایی که در این مناطق بودجه می گیرند شامل Nevada Partners ، 100 مرد سیاه پوست لاس وگاس ، اتاق بازرگانی شهری لاس وگاس ، امید به زندانیان ، تسلط بر ذهنیتهای لاس وگاس ، ائتلاف ملی 100 زن سیاه پوست ، شرکت – لاس وگاس، و لیگ شهری لاس وگاس.

“از آنجا که رویدادهای مربوط به نژاد در سال 2020 گفتگوی عمیق و پرشورتری را در مورد تأثیر نژادپرستی سیستمیک در جامعه ما ایجاد کرد ، ما نگاهی سخت انداخته ایم که چگونه شرکت ما می تواند با تأثیرگذاری بیشتری به مسائل نژادی بپردازد و یک کاتالیزور برای تغییرات مثبت باشد. ، “گفت رون ریز، معاون ارشد ارتباطات جهانی و امور شرکت ها در لاس وگاس سندز. “ما گام های سنجیده ای را برای گوش دادن به نیازها و دیدگاه های اعضای تیم خود برداشته ایم و با رهبران اصلی سازمان هایی که گروه های مختلف را توانمند می سازند ، ملاقات کرده ایم تا درک بهتری از چگونگی کمک به پیشبرد ابتکارات آنها و ارائه راه حل ها داشته باشیم.”

به عنوان بخشی از استراتژی تعامل جامعه تنوع Sands Cares ، Sands در حال تهیه Nevada Partners است 250،000 دلار در تأمین بودجه ، یکی از بزرگترین کمکهای شرکتی سازمان تاکنون ، برای پرداختن به آموزش و پرورش و توسعه جوانان در محله وعده های غرب لاس وگاس. بودجه از برنامه های سواد آموزی ، انواع اردوها و برنامه های آموزشی جوانان و مرکز توانمندسازی جوانان که به زودی راه اندازی می شود ، پشتیبانی خواهد کرد که فرصت هایی را در زمینه فناوری و هنر برای پیشرفت آموزش جوانان فراهم می کند.

طبق گفته Nevada Partners ، خانواده هایی که در آنها زندگی می کنند غرب لاس وگاس بیشتر افراد رنگین پوست هستند ، با مشکلات اجتماعی و رفتاری بیشتری روبرو می شوند ، نمره آزمون کمتری دارند و احتمال بیشتری دارد که از تحصیل باز بمانند و نرخ بالای جرم ، بیکاری ، گرسنگی و دسترسی محدود به مسکن ارزان قیمت را تجربه کنند. سرمایه گذاری در زمینه آموزش و توسعه جوانان مرکز کار سازمان و بزرگترین فرصت آن برای تأثیرگذاری بر تغییرات است.

کنادی کوبین-ریچاردسون ، مدیر اجرایی Nevada Partners ، گفت: “امسال یک لحظه از زمان مشخص شده است که مردم تصمیم می گیرند بیشتر از این مسائل دیرینه و بعضاً نادیده گرفته شوند.” “ما از لاس وگاس ماسه به خاطر تعهد واقعاً واقعی خود در انتقال سوزن از طریق این کار سپاسگزاریم. وقتی افراد پشت سر این سرمایه گذاری مراقبت می کنند واقعاً قدرتمند است و این چیزی است که ما از سندز می گیریم.”

به عنوان بخشی از استراتژی تعامل جامعه تنوع ، Sands Cares نیز در این امر سهیم است 100000 دلار به 100 مرد سیاه پوست در لاس وگاس برای پشتیبانی از برنامه CrossRoads Mentoring و Life Skills ، برنامه Pathways to Public Service ، برنامه گفتگوی رادیویی عمومی KCEP Teen Talk و برنامه COPID-19 Community PPE ، که ماسک ، دستکش و ضدعفونی کننده برای اعضای جامعه فراهم می کند. علاوه بر این ، ماسه ها و 100 مرد سیاه پوست از لاس وگاس در حال کاوش فرصت های همکاری مشترک در آینده مانند کارآموزی و راهنمایی خواهد بود.

جنتی ریچاردسون ، رئیس جمهور و رئیس اجرایی 100 گفت: “کمک مالی Sands Cares تأثیر فاحشی بر این برنامه ها خواهد داشت ؛ به عنوان مثال ، ما می توانیم بیش از دو برابر تعداد جوانان تحت آموزش قرار بگیریم و از طریق برنامه CrossRoads میزان دسترسی خود را به گروه های سنی مختلف گسترش دهیم.” مردان سیاه لاس وگاس. “ما قبلاً در برنامه بورس تحصیلی و سایر پروژه ها با Sands کار کرده ایم ، اما این جایزه جدید یکی از مهمترین جایزه هایی است که ما از لاس وگاس سازمان.”

با گردآوری استراتژی تعامل جامعه متنوع Sands Cares ، Sands همچنین به سایر سازمانهای محلی تعیین شده مشارکت داشته است ، که بیشتر تعهد خود را در رفع موانع تجربه شده توسط اقلیتها و جوامع قومی از طریق ابتکارات آموزش ، مشاوره و عدالت اجتماعی پیش می برد.

درباره ماسه های لاس وگاس (NYSE: LVS)
لاس وگاس سندز برجسته ترین توسعه دهنده و مجری رستوران های یکپارچه کلاس جهانی است. ما مزایای اقتصادی بی نظیری را به جوامعی که در آن فعالیت می کنیم ارائه می دهیم.

LVS مجالس ، مشوق ها ، همایش ها و نمایشگاه ها (MICE) مبتنی بر مجتمع توچال را ایجاد کرد. استراحتگاه های یکپارچه صنعت ما کمک های قابل توجهی به جوامع میزبان ما از جمله رشد در اوقات فراغت و گردشگری تجاری ، ایجاد شغل مداوم و فرصت های مالی مداوم برای مشاغل کوچک و متوسط ​​محلی ارائه می دهند.

از ویژگی های ما می توان به The Venetian Resort and Sands Expo in لاس وگاس و نمادین Marina Bay Sands که در سنگاپور. از طریق داشتن اکثریت مالکیت در Sands China Ltd. ، ما بزرگترین نمونه کارها از املاک موجود در نوار Cotai در را توسعه داده ایم ماکائو، از جمله The Venetian Macao، The Plaza and Four Seasons Hotel Macao، Sands Cotai Central و The Parisian Macao، و همچنین Sands ماکائو در شبه جزیره ماکائو.

Sands اختصاص داده شده به یک شهروند شرکتی خوب است ، و توسط اصول اصلی خدمت به مردم ، سیاره و جوامع لنگر انداخته است. ما یک محیط کاری عالی برای اعضای تیم خود در سراسر جهان فراهم می کنیم ، از طریق برنامه خیرخواهانه و مشارکت جامعه خیرخواهانه Sands Cares تأثیرات اجتماعی را هدایت می کنیم و از طریق برنامه پایداری جهانی Sands ECO360 برنده جایزه عملکرد محیطی را رهبری می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به سایت www.sands.com مراجعه فرمایید.

مخاطب:
کریستین کوکا
ماسه های لاس وگاس
[email protected]
702-414-3218

SOURCE Las Vegas Sands Corp.

لینک های مربوطه

http://www.sands.com