ماتسون برای ارائه در کنفرانس جهانی صنعتی Baird 2020

HONOLULU، 4 نوامبر 2020 / PRNewswire / – ماتسون ، شرکت (NYSE: MATX) امروز اعلام کرد که مت کاکس، رئیس و مدیر ارشد اجرایی ، و جول وین، معاون ارشد رئیس و مدیر ارشد امور مالی ، در کنفرانس جهانی جهانی Baird 2020 که عملاً در تاریخ 11 نوامبر، 2020

ماتسون دسترسی به اسلایدهای ارائه شده را در وب سایت خود فراهم می کند 11 نوامبر، 2020. دسترسی به اسلایدها در سایت www.matson.com در بخش سرمایه گذاران در دسترس خواهد بود.

درباره شرکت
ماتسون (NYSE: MATX) در سال 1882 تاسیس شد و پیشرو در ارائه خدمات حمل و نقل و حمل و نقل اقیانوس است. ماتسون یک زندگی حیاتی برای اقتصادهای غیر همسایگی داخلی کشور فراهم می کند هاوایی، آلاسکا، و گوامو سایر اقتصادهای جزیره ای در میکرونزی. ماتسون همچنین دارای دو سرویس برتر و سریع از چین به لانگ بیچ ، کالیفرنیا، خدمات را به اوکیناوا ، ژاپن و جزایر مختلف در اقیانوس آرام جنوبی ، و خدمات صادرات بین المللی را از بندر هلند به آسیا ناوگان کشتی های متعلق و اجاره ای شرکت شامل کشتی های کانتینر دار ، کانتینرهای ترکیبی و کشتی های رول-روی / رول و کشتی هایی با طراحی سفارشی است. Matson Logistics ، تاسیس شده در سال 1987 ، دامنه جغرافیایی شبکه حمل و نقل Matson را در سراسر قاره ایالات متحده گسترش می دهد ، خدمات لجستیک یکپارچه و سبک آن شامل دارایی بین مدلی راه آهن ، کارگزاری بزرگراه ، انبارداری ، تلفیق بار ، آسیا خدمات زنجیره تامین و ارسال به آلاسکا. اطلاعات بیشتر در مورد شرکت در www.matson.com در دسترس است.

منبع Matson، Inc.

لینک های مربوطه

http://matson.com