ماتسون برای ارائه در کنفرانس سالانه سرمایه گذاری استفان

HONOLULU، 11 نوامبر 2020 / PRNewswire / – ماتسون ، شرکت (NYSE: MATX) امروز اعلام کرد که مت کاکس، رئیس و مدیر ارشد اجرایی ، و جول وین، معاون ارشد رئیس و مدیر ارشد مالی ، در کنفرانس سالانه سرمایه گذاری استفانس که عملاً در تاریخ 18 نوامبر، 2020

ماتسون دسترسی به اسلایدهای ارائه شده را در وب سایت خود فراهم می کند 18 نوامبر، 2020. دسترسی به اسلایدها در سایت www.matson.com در بخش سرمایه گذاران در دسترس خواهد بود.

درباره شرکت
ماتسون (NYSE: MATX) در سال 1882 تاسیس شد و پیشرو در ارائه خدمات حمل و نقل و حمل و نقل اقیانوس است. ماتسون یک زندگی حیاتی برای اقتصادهای غیر همسایگی داخلی کشور فراهم می کند هاوایی، آلاسکا، و گوامو سایر اقتصادهای جزیره ای در میکرونزی. ماتسون همچنین دارای دو سرویس برتر و سریع از چین به لانگ بیچ ، کالیفرنیا، خدمات به اوکیناوا ، ژاپن و جزایر مختلف در اقیانوس آرام جنوبی ، و خدمات صادرات بین المللی را از بندر هلند به آسیا ناوگان شناورهای متعلق و اجاره ای شرکت شامل کشتی های کانتینر دار ، کانتینرهای ترکیبی و کشتی های رول / رول و کشتی هایی با طراحی سفارشی است. Matson Logistics ، تاسیس شده در سال 1987 ، دامنه جغرافیایی شبکه حمل و نقل Matson را در سراسر قاره ایالات متحده گسترش می دهد ، خدمات لجستیک یکپارچه و دارای دارایی سبک شامل خدمات بین راه ریلی ، کارگزاری بزرگراه ، انبارداری ، تلفیق بار ، آسیا خدمات زنجیره تامین و ارسال به آلاسکا. اطلاعات بیشتر در مورد شرکت در www.matson.com در دسترس است.

منبع Matson، Inc.