مارک های آمریکای شمالی کارناوال ، مکث را در عملیات سفر دریایی گسترش می دهند

میامی، 2 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Carnival Corporation & plc (NYSE / LSE: CCL؛ NYSE: CUK) ، بزرگترین شرکت مسافرتی جهان ، امروز اعلام کرد که مارک های خط کروز آمریکای شمالی مکث موجود خود را در عملیات گسترش می دهند و سفرهای دریایی را به حالت تعلیق در می آورند. بین 1 دسامبر و 31 دسامبر سال 2020.

آرنولد دونالد ، مدیر عامل شرکت کارناوال گفت: “بالاترین مسئولیت و اولویت های اصلی ما همیشه رعایت ، حفاظت از محیط زیست و سلامتی ، ایمنی و رفاه مهمانان ، افراد در جوامعی است که ما آنها را لمس می کنیم ، خدمه و کارمندان ساحل ما”. . “ما به همکاری با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده و مقامات بهداشت جهانی و دولت جهانی و همچنین متخصصان برتر پزشکی و علوم در سراسر جهان برای تهیه یک طرح جامع برای شروع مجدد سفر دریایی در آمریکای شمالی. با راهنمایی های جمعی آنها ، پروتکل های ایمنی و بهداشتی پیشرفته خود را که به نفع میهمانان ، خدمه و به طور کلی سلامت عمومی است ، ایجاد کرده و به روز می کنیم. هر زمان که ما عملیات سفر دریایی خود را در ایالات متحده آغاز کنیم ، مطمئناً منتظر استقبال از مهمانان خود هستیم. “

به صورت جداگانه ، هر مارک در حال برقراری ارتباط بوده و با مهمانان خود ارتباط برقرار می کند تا به روزرسانی ها و راهنمایی های مربوط به تعطیلات سفر دریایی آسیب دیده ارائه دهد.

تاریخ شروع مجدد عملیات سفر دریایی توسط هر مارک مربوطه اعلام می شود و در وب سایت های آنها موجود است.

این شرکت و مارک های آن همچنین اعضای خدمه ، متخصصان سفر و سایر سهامداران را مطلع می کنند.

درباره Carnival Corporation & plc
Carnival Corporation & plc یکی از بزرگترین شرکتهای مسافرتی تفریحی در جهان است که دارای 9 نمونه از خطوط مسافرتی برتر جهان است. با فعالیت در آمریکای شمالی ، استرالیا ، اروپا و آسیا ، نمونه کارها شامل Carnival Cruise Line، Princess Cruises، Holland America Line، Seabourn، P&O Cruises (استرالیا) ، Costa Cruises، AIDA Cruises، P&O Cruises (انگلستان) و Cunard است.

اطلاعات بیشتر را می توانید در www.carnival.com ، www.princess.com ، www.hollandamerica.com ، www.seabourn.com ، www.pocruises.com.au ، www.costacruise.com ، www.aida.de ، www.pocruises.com و www.cunard.com.

SOURCE Carnival Corporation & plc

لینک های مربوطه

https://www.carnival.com