مارک والد CAE به حکم کانادا منصوب شد

مونترال، 27 نوامبر 2020 / PRNewswire / – (NYSE: CAE) (TSX: CAE) – CAE با افتخار اعلام می کند که رئیس جمهور و مدیر عامل خود ، مارک والدین، به عنوان عضوی از دستور منصوب شده است کانادا توسط جنلی پایت حقوقی ، فرماندار کل کانادا. ترتیب کانادا یکی از بالاترین افتخارات کشور است که کانادایی های فوق العاده ای را می شناسد که خدمات آنها جامعه ما را شکل می دهد. آقای والدین در حال دریافت حکم کانادا “برای دستاوردهای او که به توسعه و رشد صنعت هوافضا کمک زیادی کرده است کانادا

“منصوب شدن به دستور کانادا افتخار یک عمر است آقای والدین گفت: “من واقعاً فروتن هستم.” من با افتخار و شناخت بسیاری از افراد در CAE ، در صنعت هوافضا و در سازمان های خیریه ای که با آنها کار کرده ام ، که دارای انرژی و انگیزه هستند ، نشان سفارش را می پوشم. من در هر مرحله از راه “.

محترم گفت: “آقای والدین در صنعت هوافضای کانادا دنباله دار است و به رشد خود در سراسر جهان ادامه می دهد. تحت هدایت وی ، CAE به یک نماد برتری کانادایی در سطح جهانی تبدیل شده است ، با یک هدف اصیل برای ایجاد یک مکان امن تر در جهان.” جان مانلی ، رئیس هیئت مدیره CAE. “آقای پدر و مادر از طریق تجارت و تلاشهای خیرخواهانه خود سهم مثال زدنی در کشور ما ، و انتصاب خود به حکم کانادا بسیار شایسته است. “

آقای والدین کار خود را به عنوان یک مهندس در Bombardier Canadair در سال 1984 آغاز کرد و به عنوان یکی از “کانادا رهبران 40 زیر 40 “در 1999 در طول 40 سال گذشته ، او مدافع پرشور صنعت هواپیمایی کانادا بوده و در هیئت مدیره Aéro Montréal ، انجمن صنایع دفاعی و امنیتی کانادا (CADSI) و انجمن صنایع هوافضا فعالیت می کند کانادا (AIAC) او همچنین خود را وقف جامعه کرده ، چندین مبارزات موفقیت آمیز Centraide / United Way را رهبری کرده و در هیئت مدیره این سازمان فعالیت کرده است دانشگاه مک گیل بنیاد مرکز بهداشت و به عنوان همکار رئیس کمپین رویای بزرگ خود در سال 2020.

دریافت کنندگان حکم کانادا از آنها دعوت خواهد شد تا نشان خود را در مراسمی که در تاریخ آینده برگزار می شود بپذیرند.

درباره سفارش کانادا
سفارش در سال 1967 ایجاد شد کانادا یکی از بالاترین افتخارات کشورمان است. این دستور که توسط فرماندار کل ارائه شده است ، از افرادی که خدمات آنها جامعه ما را شکل می دهد ، نوآوری های آنها تخیلات ما را برافروخته و دلسوزانه جوامع ما را متحد می کند ، تکریم می کند.

نزدیک به 7500 نفر از همه بخش های جامعه در Order of سرمایه گذاری شده اند کانادا. مشارکت آنها متنوع است ، با این حال همه آنها زندگی دیگران را غنی کرده و شعار سفارش را به دل گرفته اند: DESIDERANTES MELIOREM PATRIAM (“آنها آرزو دارند کشوری بهتر باشد”). نشانهای مینای سفید و شش نقطه ای قابل توجهی که آنها به نمایش می گذارند نماد میراث شمالی و تنوع ماست ، زیرا هیچ دو دانه برف شبیه هم نیستند.

انتصابات توسط فرماندار کل به توصیه شورای مشورتی برای سفارش انجام می شود کانادا. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سفارش کانادا یا برای معرفی نامزد شخصی ، به www.gg.ca/en/honours مراجعه کنید.

درباره CAE
CAE یک شرکت فناوری پیشرفته است که در لبه پیشرو غوطه وری دیجیتال قرار دارد و راه حل هایی برای ایجاد امنیت در جهان فراهم می کند. با پشتوانه سابقه بیش از 70 سال ابتدای صنعت ، ما همچنان به تجسم مجدد تجربه مشتری و ایجاد تحول در آموزش و راه حل های پشتیبانی عملیاتی در هواپیمایی کشوری ، دفاعی و امنیتی و بهداشت و درمان می پردازیم. ما شریک انتخاب مشتریانی در سراسر جهان هستیم که در محیط های پیچیده ، پرمخاطره و تا حد زیادی تنظیم شده کار می کنند ، که نتایج موفقیت آمیز در آنها حیاتی است. به عنوان گواه نیازهای مداوم مشتریان ما برای راه حل های ما ، بیش از 60 درصد درآمد CAE ماهیت مکرر دارد. ما با داشتن تقریباً 10 هزار کارمند ، 160 سایت و مکان آموزش در بیش از 35 کشور جهان ، گسترده ترین حضور جهانی را در صنعت خود داریم. www.cae.com

ما را در توییتر دنبال کنید: CAE_Inc

فیس بوک: www.facebook.com/cae.inc

LinkedIn: www.linkedin.com/company/cae

هشتگ ها: #CAE؛ # خلبان

SOURCE CAE INC.

لینک های مربوطه

http://www.cae.com/