مدیر عامل شرکت بین المللی ماریوت برای سخنرانی در کنفرانس جهانی مصرف کنندگان و خرده فروشی جهانی مورگان استنلی ؛ نکاتی برای پخش وب

بتسدا ، خانم، 20 نوامبر 2020 / PRNewswire / – آرن سورنسون ، رئیس جمهور و مدیر اجرایی شرکت بین المللی ماریوت (Nasdaq: MAR) ، در کنفرانس جهانی مصرف کنندگان و خرده فروشی جهانی مورگان استنلی سخنرانی خواهد کرد ، که سه شنبه ، 1 دسامبر برگزار می شود. اظهارات تقریباً 1:00 بعد از ظهر ، به وقت شرقی، و بصورت زنده پخش خواهد شد.

برای دسترسی به پخش وب ، لطفاً به http://www.marriott.com/investor بروید و سپس روی پیوند “کنفرانس جهانی مصرف کنندگان و خرده فروشی جهانی مورگان استنلی” در بخش “رویدادها و سخنرانی ها” کلیک کنید.

پخش اینترنتی تا 1 مارس 2021 در همان سایت

درباره ماریوت اینترنشنال
ماریوت بین المللی ، شرکت (NASDAQ: MAR) در واقع است بتسدا ، مریلند، ایالات متحده ، و مجموعه ای از بیش از 7،500 املاک تحت 30 مارک برجسته را شامل می شود که شامل 132 کشور و سرزمین است. ماریوت هتل ها را اداره می کند و به آنها امتیاز می دهد و مجوزهای اقامت در تعطیلات را در سراسر جهان صادر می کند. این شرکت Marriott Bonvoy ™ ، برنامه سفر بسیار عالی خود را ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفا از وب سایت ما به آدرس www.marriott.com و برای آخرین اخبار شرکت ، به www.marriottnewscenter.com مراجعه کنید. علاوه بر این ، با ما در Facebook و @ MarriottIntl ​​در ارتباط باشید توییتر و اینستاگرام.

شماره 1 IRPR

SOURCE ماریوت بین المللی ، شرکت

لینک های مربوطه

www.marriott.com