مشاوره قرنطینه سفر از سلامت ایالت محافظت می کند

SACRAMENTO ، کالیفرنیا.، 13 نوامبر 2020 / PRNewswire / – از طرف کالیفرنیا بیش از 6000 هتل و 235000 کارمند هتل ، انجمن هتل و اسکان کالیفرنیا این بیانیه را در پاسخ به مشاور فرماندار Newsom مبنی بر محدودیت سفر به نیازهای ضروری و بازگشت ساکنان و بازدیدکنندگان از قرنطینه خارج از کشور به مدت 14 روز منتشر کرد. :

“از ابتدای همه گیری ، اولویت کالیفرنیا هتل ها پروتکل های نظافت و ایمنی را حفظ کرده اند که از سلامت مسافران و کارمندان ما محافظت می کند. ” لین S. Mohrfeld، رئیس و مدیر عامل CHLA. “ما به فرماندار نیوزوم پیوسته و تمام بخشهای صنعت اقامتگاه را تشویق می كنیم كه از راهنمایی های بهداشت عمومی پیروی كنند تا از گسترش ویروس كرونا جلوگیری كنند تا بتوانیم با خیال راحت كارمندان خود را به كار برگردانیم و بازدیدكنندگان را به کالیفرنیا

درباره انجمن هتل و اسکان کالیفرنیا
انجمن هتل و اسکان کالیفرنیا منبع اصلی و مدافع آن است کالیفرنیا بیش از 6000 هتل ، متل و مسافرخانه بوتیک که بیش از 235000 کارگر استخدام می کنند. CHLA ، در سال 1893 تاسیس شد ، بزرگترین انجمن صنعت اقامتگاه های ایالتی در کشور است و با انجمن هتل و اسکان همکاری می کند. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.calodging.com مراجعه کنید.

پیت هیلان
[email protected]
831-227-5984

منبع انجمن هتل و اقامت کالیفرنیا