منطقه دبستان Thermalito Union خرید شش دستگاه اتوبوس کاملاً الکتریکی از GreenPower را تأیید می کند

کالیفرنیا مدارس انتقال به انتقال صفر را ادامه می دهند

لس آنجلس، 13 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت GreenPower Motor Company (NASDAQ: GP) (TSXV: GPV) (“GreenPower”) تولید کننده و توزیع کننده پیشرو وسایل نقلیه الکتریکی با آلایندگی صفر در خدمت تحویل بار ، شاتل ، ترانزیت و بازارهای اتوبوس مدرسه ، امروز فروش شش دستگاه اتوبوس مدرسه الکتریکی (BEAS.T.) را از طریق توزیع کننده ملی فروش خلاق خلبان Greenpower به منطقه مدرسه ابتدایی Thermalito Union اعلام کرد.

B.E.A.S.T. یک اتوبوس مدرسه الکتریکی باتری نوع D با دامنه کلاس پیشرو تا 150 مایل و یک بسته باتری 194.5 کیلووات ساعت است. این خودروها می توانند تا 20 کیلووات با پروتکل استاندارد J1772 شارژ شوند و دارای شارژ سریع CCS1 با ویژگی های استاندارد اضافی مانند سیستم تعلیق سواری هوا ، عبور از فضای ذخیره سازی و ترمزهای دیسک هوا است. B.E.A.S.T. طرح شاسی مونوکوک ساخته شده است که از ابتدا ساخته شده است تا باتری الکتریکی باشد.

بخش مدیریت کیفیت هوا در Butte County (AQMD) بودجه خرید یک اتوبوس مدرسه را از طریق برنامه تشویقی خودرو تمیز خود تأمین می کند. ماموریت AQMD این است که از جامعه و محیط زیست محافظت کند شهرستان باته از اثرات مضر آلودگی هوا. برنامه های تشویقی وسیله نقلیه پاک آنها کمک های مالی در کاهش انتشار و تأثیر کیفیت هوا را ارائه می دهد.

بودجه پنج اتوبوس برقی مدرسه گرین پاور از طریق قانون مشاغل انرژی پاک (California) Pro 39 تأمین می شود. CEC Prop 39 ، به مدارس بیش از 1.7 میلیارد دلار در پنج سال گذشته برای برنامه ریزی و نصب ارتقا efficiency بهره وری انرژی ، اقدامات تولید انرژی پاک و حمل و نقل انتشار صفر است.

برندان رایلی، رئیس GreenPower اظهار داشت ، “فروش شش واحد به منطقه مدرسه Thermalito Union یک نمونه عالی از نحوه کار GreenPower با مشتریان و شرکای فروش ما برای استفاده از چندین برنامه تشویقی برای آوردن اتوبوس مدرسه ای کاملا الکتریکی ما به بازار است. این روندی است که انتظار داریم در آن تسریع شود کالیفرنیاآقای ریلی ادامه داد: “تیم فروش ما تمام تلاش خود را برای پیشبرد اولین مزیت متحرک خود در بازار ساخت اتوبوس های مدارس کاملاً الکتریکی انجام داده است و انتظارات زیادی نیز در جهت انتقال به EV داریم. برای بخش شتاب می گیرد. ”

راین شترلی، معاون فروش و بازاریابی همچنین اظهار داشت: “اتوبوس مدرسه ای الکتریکی با هدف تولید صفر و صفر با توجه به سلامتی و ایمنی کودکان ایجاد شده است ، زیرا اتوبوس های مدارس کاملاً الکتریکی ما تولید سمی تولید شده توسط گازوئیل را ندارند اتوبوس ها. BEAST نشان می دهد که چگونه ایمنی و کارایی کلی اولویت اول ماست. ” آقای شترلی اضافه می کند ، “خلاقیت فروش اتوبوس با همکاری GreenPower برای گردهم آوردن تظاهرات در مناطق مدرسه کار کرده است. تیم فروش در Creative Bus Sales یکی از بهترین افراد در این تجارت است و ما همچنان با افتخار با آنها شریک خواهیم بود و معاملات را پیش خواهیم برد. ”

درباره شرکت GreenPower Motor Company Inc.
GreenPower مجموعه کاملی از وسایل نقلیه طبقه بالا و پایین ، از جمله اتوبوس های ترانزیت ، اتوبوس های مدرسه ، شاتل ها ، وانت بار و یک طبقه دو طبقه را طراحی ، ساخته و توزیع می کند. GreenPower از یک طرح صفحه تمیز برای تولید اتوبوسهای تمام برقی استفاده می کند که هدف آنها ساخته شده تا با باتری و انتشار صفر کار کنند. GreenPower تامین کننده های جهانی را برای اجزای کلیدی مانند زیمنس یا TM4 برای موتورهای محرکه ، Knorr برای ترمزها ، ZF برای محورها و Parker برای خط تیره و سیستم های کنترل ادغام می کند. این پلت فرم نصب شده به GreenPower اجازه می دهد تا مشخصات اپراتورهای مختلف را ارائه دهد در حالی که قطعات استاندارد را برای سهولت نگهداری و دسترسی به شرایط گارانتی ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر به www.greenpowerbus.com

بیانیه های آینده نگر
این سند شامل گزاره های آینده نگرانه است ، از جمله موارد دیگر ، تجارت و عملیات GreenPower و محیطی که در آن فعالیت می کند ، که بر اساس عملیات ، تخمین ها ، پیش بینی ها و پیش بینی های GreenPower است. گزاره های آینده نگر مبتنی بر واقعیت های تاریخی نیستند ، بلکه بیشتر بر اساس انتظارات و پیش بینی های فعلی در مورد وقایع آینده هستند ، و بنابراین در معرض خطرات و عدم اطمینان هستند که می تواند باعث شود نتایج واقعی تفاوت معناداری با نتایج آینده داشته باشند یا با نگاه آینده نگرانه تلویح شود بیانیه. این عبارات را می توان به طور کلی با استفاده از کلمات آینده نگر مانند “بر” ، “ممکن” ، “باید” ، “اراده” ، “می تواند” ، “قصد” ، “تخمین” ، “برنامه” ، “پیش بینی” تشخیص داد “،” انتظار “،” باور “یا” ادامه “، یا منفی آن یا تغییرات مشابه. این اظهارات تضمین کننده عملکرد آینده نیستند و شامل خطرات و عدم قطعیت هایی هستند که پیش بینی آنها دشوار است. تعدادی از عوامل مهم از جمله موارد ذکر شده در سایر پرونده های عمومی (ثبت شده در نمایه شرکت در تاریخ www.sedar.com) می تواند نتایج و نتایج واقعی را با آنچه در این بیانیه های آینده نگر بیان شده متفاوت سازد. در نتیجه ، خوانندگان نباید به چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه اعتماد بی جهت داشته باشند. علاوه بر این ، این اظهارات آینده نگر به تاریخ ساخت آنها مربوط می شود. GreenPower از هرگونه قصد یا تعهدی برای به روزرسانی یا اصلاح هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر صرف نظر از اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، خودداری می کند.

نه بورس سرمایه گذاری TSX و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم کننده آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های بورس سرمایه گذاری TSX تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را نمی پذیرند. © 2020 GreenPower Motor Company Inc. کلیه حقوق محفوظ است.

SOURCE شرکت GreenPower Motor

لینک های مربوطه

http://www.greenpowerbus.com