مواد درآمد Sabre در سه ماهه سوم 2020 در وب سایت روابط سرمایه گذاران آن موجود است

ساوت لیک ، تگزاس، 6 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Saber Corporation (“Saber”) (NASDAQ: SABR) امروز نتایج مالی سه ماهه پایان یافته را اعلام کرد 30 سپتامبر 2020. صابر انتشار درآمد ، سه ماهه سوم درآمد 2020 و ارائه اظهارات را در صفحه روابط سرمایه گذاران خود به آدرس invest.sabre.com/results.cfm ارسال کرده است. انتشار درآمد نیز در وب سایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار به آدرس www.sec.gov در دسترس است.

همانطور که قبلاً اعلام شده بود ، Saber امروز ساعت 9:00 صبح ET میزبان پخش مستقیم وب از کنفرانس درآمد سه ماهه سوم 2020 خود خواهد بود. مدیریت در مورد نتایج مالی بحث خواهد کرد و همچنین در مورد تأثیر COVID-19 در تجارت اظهارنظر خواهد کرد. انتظار می رود پخش وب تقریباً یک ساعت طول بکشد و با مراجعه به بخش روابط سرمایه گذاران در وب سایت صابر به آدرس invest.sabre.com قابل دسترسی خواهد بود.

پخش مجدد این رویداد حداقل 90 روز پس از رویداد در وب سایت در دسترس خواهد بود.

درباره شرکت صابر

Saber Corporation پیشرو در زمینه نرم افزار و فناوری است که صنعت مسافرت جهانی را در اختیار دارد و به طیف وسیعی از شرکت های مسافرتی از جمله شرکت های هواپیمایی ، هتلداران ، آژانس های مسافرتی و سایر تأمین کنندگان خدمات ارائه می دهد. این شرکت راه حل های خرده فروشی ، توزیع و تحقق را ارائه می دهد که به مشتریانش کمک می کند تا کارآمدتر کار کنند ، درآمد کسب کنند و تجربه شخصی مسافر را ارائه دهند. صابر از طریق بازار مسافرتی پیشرو خود ، تأمین کنندگان سفر را با خریداران از سراسر جهان متصل می کند. سیستم عامل Sabre بیش از مدیریت می کند 260 میلیارد ارزش سفر جهانی سالانه. دفتر مرکزی آن در ساوتلیک ، تگزاس، ایالات متحده ، صابر در بیش از 160 کشور در سراسر جهان به مشتریان خدمات ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.sabre.com مراجعه کنید.

اطلاعات وب سایت

ما به طور معمول اطلاعات مهم را برای سرمایه گذاران در وب سایت خود investers.sabre.com ، در بخش “روابط سرمایه گذاران” ارسال می کنیم. ما قصد داریم از این وب سایت به عنوان ابزاری برای افشای اطلاعات ، اطلاعات غیر عمومی و مطابقت با تعهدات خود در زمینه افشای مقررات FD استفاده کنیم. بر این اساس ، سرمایه گذاران علاوه بر دنبال کردن اطلاعیه های مطبوعاتی ، پرونده های SEC ، تماس های کنفرانس عمومی ، ارائه ها و پخش های وب ، باید بر روی بخش سرمایه گذاران در وب سایت ما نظارت کنند. اطلاعات موجود در وب سایت ما یا از طریق آن می توان از طریق وب سایت ما با مراجعه به این سند ادغام نشده و بخشی از آن نیست.

SABR-F

مخاطب

رسانه ها
کریستین هیز
[email protected]
[email protected]

سرمایه گذاران
کوین کریسی
[email protected]
[email protected]

SOURCE Sabre Corporation

لینک های مربوطه

http://www.sabre.com