موتورهای میتسوبیشی “دسته کوچک را تمدید می کند

مدیر عامل MMNA گفت: “در سالی که به نظر می رسد چیزهای زیادی از کنترل ما خارج شده است ، میتسوبیشی موتورز متعهد شد آنچه را که می توانیم انجام دهد تا جامعه میانه تنسی ما امن تر و قدرتمندتر شود.” مارک چافین. “مرکز منابع جامعه از روز اول در قلب تلاش برای مقابله با حوادث بوده است و ما مفتخریم که همچنان با اطمینان و کارایی Mitsubishi Outlander PHEV از کارهای مهم آنها حمایت می کنیم.”

مشارکت بین MMNA و CRC در مارس سال 2020 و به دنبال شیوع ویرانگر گردباد در وسط تنسی آغاز شد و در همه گیر همه گیر COVID-19 ادامه داشت. Outlander PHEV با فضای بار انعطاف پذیر و توانایی پیمایش 22 مایل با نیروی الکتریکی قبل از روشن کردن به موتور 2.0 لیتری بنزینی ، از ماه مارس برای موارد زیر توسط CRC مورد استفاده قرار گرفته است:

  • تحویل کیت های بهداشتی و لوازم تمیز کردن به برخی از بیش از 100 شریک غیرانتفاعی CRC ، از جمله The Store ، یک فروشگاه مواد غذایی رایگان در طول سال ، Community Community St. در خدمت افراد گرفتار در چرخه فقر است.
  • تحویل کالاهای خانگی به نشویل قربانیان گردباد ، از جمله تشک ، تختخواب ، لباس ، مواد غذایی ، کیت های بهداشتی و لوازم تمیز کردن.
  • حمل کالاهای COVID و گردباد مانند مواد غذایی ، پوشاک ، پتو و کفش از فروشگاه های منطقه و کمک های مالی از مشاغل محلی.
  • جابجایی وسایل حمل و نقل از مراکز اهدا و انبارهای CRC.
  • با همکاری کارکنان ستاد مرکزی میتسوبیشی و ناوگان وسایل نقلیه ، تحویل بیش از 6000 کیت PPE معلمین به 135 مدرسه دولتی Metro Nashville.

CRC کالاهای خانگی جدید ، تختخواب ، وسایل آشپزخانه ، وسایل تمیز کردن ، لباس و وسایل بهداشت شخصی را به بیش از 100 سازمان غیرانتفاعی در تنسی میانه ارائه می دهد و به یک مشتری متنوع خدمات می دهد ، از جمله کودکان در معرض خطر ، سالمندان محروم ، قربانیان خشونت خانگی ، پناهندگان اسکان داده شده در تنسی میانه ، بی خانمان ها و کسانی که چالش های ذهنی و جسمی دارند. به طور معمول ، آژانس ها لوازم خود را از انبار CRC تحویل می گیرند ، اما COVID-19 CRC را ملزم کرده است تا به یک مدل سرویس مستقیم تبدیل شود.

مدیر اجرایی مرکز منابع جامعه گفت: “در حالی که وضعیت اطراف COVID-19 روزانه تغییر می کند ، نیاز به وسایل اساسی خانگی در جوامع ما ثابت است. میتسوبیشی اوتلندر PHEV به ما امکان انعطاف پذیری بیشتر در پاسخگویی به این نیازها را داده است.” تینا دونیگر. “در تحویل این وسایل ، ما امید را تحویل می دهیم ، آسایش خاطر را ارائه می دهیم و میتسوبیشی بخشی از این داستان است.”

مشارکت CRC ادامه ابتکار مسئولیت اجتماعی شرکت MMNA است ، معروف به “گروه کوچک – تأثیر بزرگ” ، تحت آن شرکت و شرکای فروشنده آن قصد دارند تعریف جدیدی از “CUV” را به معنای “وسیله نقلیه عمومی” تعریف کنند. برنامه CUV در حال ایجاد یک سری وام وسایل نقلیه به سازمانهای غیرانتفاعی کوچک برای کمک به حمایت از جوامع محلی است. کمکهای مالی دیگر CUV به لاس وگاسبنیاد Goodie Two Shoes و دالاسبا استفاده از هر دو موسسه خیریه که از وسایل نقلیه میتسوبیشی خود برای پیشبرد خدمات و مأموریت خود استفاده می کنند ، سفر را ضبط کنید.

درباره Mitsubishi Motors North America، Inc.
از طریق شبکه ای در حدود 330 شریک فروشنده در سراسر کشور ایالات متحده، Mitsubishi Motors North America Inc. مارک ژاپنی را در مطالعه کیفیت اولیه JD Power 2020 قرار داده است ، در رتبه ششم قرار دارد و بیشترین پیشرفت سال به سال را در بین سایر برندها تجربه می کند.

واقع در فرانکلین ، تنسی، MMNA بخشی از اتحاد رنو-نیسان-میتسوبیشی است. میتسوبیشی همچنان در تولید اتومبیل های جدید بنزینی بسیار کارآمد و با قیمت ارزان قیمت پیشگام است ، در حالی که از دانش پیشرو صنعت خود در خودروهای الکتریکی باتری برای توسعه مدل های EV و PHEV آینده استفاده می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وسایل نقلیه میتسوبیشی ، لطفاً با دفتر اخبار میتسوبیشی موتورز در شماره 615-257-2698 تماس بگیرید یا از media.mitsubishicars.com بازدید کنید.

مخاطب
لورن رایان
آخوند ، ارتباطات و رویدادها
[email protected]
تلفن همراه: 404-862-8286

جرمی بارنز
مدیر ارشد ، ارتباطات و رویدادها
[email protected]
تلفن همراه: 714-296-1402

منبع میتسوبیشی موتورز آمریکای شمالی ، شرکت

لینک های مربوطه

https://media.mitsubishicars.com