موسسه حقوقی پومرانتز ادعاهای مربوط به سرمایه گذاران Bayerische Motoren Werke Aktiengesellschaft (BMWYY؛ BAMXF) را بررسی می کند

نیویورک، 11 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Pomerantz LLP در حال تحقیق در مورد ادعاها از طرف سرمایه گذاران Bayerische Motoren Werke Aktiengesellschaft (“BMW” یا “شرکت”) (OTCMKTS: BMWYY؛ BAMXF). به چنین سرمایه گذاران توصیه می شود با آنها تماس بگیرند رابرت اس ویلوبی در [email protected] یا 888-476-6529 ، داخلی 7980

تحقیقات مربوط به این است که آیا BMW و برخی از افسران و / یا مدیران آن دست به کلاهبرداری در اوراق بهادار یا سایر اقدامات غیرقانونی تجاری زده اند.

[Click here for information about joining the class action]

بر 23 دسامبر 2019، مجله ی وال استریت گزارش داد كه كميسيون بورس و اوراق بهادار آمريكا (“SEC”) در حال بررسي شيوه هاي فروش BMW ، به طور خاص اظهار داشت كه “[t]او تنظیم کننده در حال بررسی است که آیا مونیخخودروساز مبتنی بر عملی که به عنوان مشت زدن در فروش شناخته می شود “-یعنی، “افزایش آمار فروش با ثبت نام فروشندگان هنگام فروش خودروها در حالی که وسایل نقلیه هنوز در قسمتهای زیادی از ماشین ایستاده اند.” سپس ، در 24 سپتامبر 2020، SEC توافق نامه تسویه حساب با BMW در مورد تحقیقات را اعلام کرد. طبق دستور SEC ، از ژانویه 2015 به مارس 2017، BMW US “از برنامه های ارائه دهنده و وام دهنده خدمات خود برای افزایش میزان فروش خرده فروشی گزارش شده و دستیابی به اهداف داخلی استفاده کرد و در نتیجه وسایل نقلیه نشان دهنده و وام گیرنده بیش از یک چهارم BMW را حساب کردند. [US]فروش خرده فروشی در این دوره گزارش شده است. “علاوه بر این ، دستور SEC نشان داد که بین سالهای 2015 و 2019 ، BMW ایالات متحده ذخیره فروش خرده فروشی وسایل نقلیه گزارش نشده را گزارش می کند – که در داخل به عنوان” بانک “نامیده می شود – که برای فروش داخلی ماهانه استفاده می شد دستور SEC همچنین نشان داد که BMW وسایل نقلیه را به طور نامناسب به عنوان تظاهرات کننده یا وام گیرنده تعیین می کند تا در صورت عدم فروش ، آنها را فروخته شده حساب کنند. بدون پذیرش یا انکار یافته های دستور SEC ، BMW موافقت کرد تسویه حساب برای پرداخت 18 میلیون دلار و متوقف شده و از تخلفات آینده خودداری کنید. به دنبال هر یک از افشای های فوق ، قیمت رسیدهای سپرده گذاری آمریکایی BMW به شدت کاهش یافت و به سرمایه گذاران آسیب رساند.

شرکت پومرانتز ، با دفاتر کار در نیویورک، شیکاگو، لس آنجلس، و پاریس بعنوان یکی از شرکتهای برتر در زمینه دعاوی شرکتهای بزرگ ، اوراق بهادار و کلاسهای ضد انحصار شناخته شده است. تأسیس شده توسط مرحوم آبراهام ال پومرانتسموسسه پومرنتز که به عنوان رئیس نوار اقدام طبقاتی شناخته می شود ، در زمینه اقدامات طبقاتی اوراق بهادار پیشگام بود. امروز ، بیش از 80 سال بعد ، شرکت پومرانتز به روشی که ایجاد کرد ادامه می دهد و برای حقوق قربانیان کلاهبرداری در اوراق بهادار ، نقض وظیفه امانتداری و سو. رفتار شرکت ها می جنگد. این شرکت از طرف اعضای کلاس جایزه های خسارت چند میلیون دلاری زیادی را جبران کرده است. به سایت www.pomerantzlaw.com مراجعه کنید.

مخاطب:
رابرت اس ویلوبی
Pomerantz LLP
[email protected]
888-476-6529 داخلی 7980

SOURCE Pomerantz LLP

لینک های مربوطه

www.pomerantzlaw.com