موسسه میچل پادکست “Aerospace Advantage” را راه اندازی کرد

آرلینگتون ، واشنگتن، 30 نوامبر 2020 / PRNewswire / – موسسه مطالعات هوافضا میچل اولین سری از پادکست های جدید با عنوان مزیت هوافضا بر دوشنبه ، 30 نوامبر. این مجموعه با میزبانی مربی سابق مدرسه سلاح های نیروی هوایی و خلبان تاندربرد ، سرهنگ دوم (“خلبان” جان “اسلیک” باوم) ، در تمام جنبه های هوایی و فضایی ، با تأکید بر حساب های دست اول متخصصان فعلی در این زمینه ، عمیق خواهد شد.

باوم شنوندگان را به دنیای نیروی هوافضا راهنمایی می کند ، از بینندگان متخصص مشهور در مورد آنچه برای پرواز ، جنگ و پیروزی در آسمان لازم است ، و همچنین نحوه پیشبرد و محافظت از منافع آمریکا در فضا ، بینایی را به اشتراک می گذارد. خواه مصاحبه با ژنرال های ارشد ، ایستادن روی خط پرواز پر از هواپیماهای جنگی ، شاهد آماده شدن موشک برای پرتاب ، یا فهرست نامیدن قهرمانانی که همه اینها را برای دفاع از ملت روی خط گذاشته اند – این پادکست دسترسی بی سابقه به جنگ را فراهم می کند جامعه هوافضا و بینش بی نظیری از اینکه کجا هدایت می شود – و چرا.

هر قسمت روی یک چالش اساسی متمرکز خواهد شد و رهبران ارشد ، جنگجویان خط مقدم ، کارشناسان فنی و رهبران باتجربه سیاست ، بینش خود را در پشت صحنه در مورد آنچه برای انجام مأموریت و چگونگی تحقق آن لازم است ، به اشتراک می گذارند.

رئیس جنرال ستوان موسسه میچل گفت: “پنج قسمت اول درک اساسی از نیروی هوایی و فضایی امروز و مسائلی که این نیروها با آن روبرو هستند را فراهم می کند.” دیو دپتولا. “قسمتهای بعدی به مناطق خاص مأموریت و مناطق فنی نفوذ می کند. بعنوان یک خلبان جنگنده جنگی سابق ،” اسلیک “باوم فوق العاده واجد شرایط است که موضوعات پیچیده را برای شنوندگان زنده کند و آنها را به رزمندگان فعلی معرفی کند – افرادی که در غیر این صورت هرگز ملاقات نمی کردند. ”

مزیت هوافضا در ایجاد استراتژیهای پیچیده ، مفاهیم عملیاتی و فن آوریها به طور یکسان برای افراد عادی و حرفه ای متمرکز خواهد شد با تأکید بر تجربیات و چشم اندازهای دست اول ، داستان قدرت هوافضا برای شنوندگان در هر سطح تجربه زنده می شود.

دپتولا گفت: “در پایان روز ، همه اینها به درک بهتر آنچه برای ساخت و حفظ نیروی هوایی و فضایی آمریکا برای تأمین آینده ای امن نیاز است ، می رسد.”

گوش دادن به مزیت هوافضا در: https://mitchellinstituteaerospaceavantage.podbean.com و همچنین کلیه رسانه های اصلی پادکست. قسمت های جدید هر هفته در میان پخش می شود.

انستیتوی مطالعات هوافضا میچل انجمن نیروی هوایی مردم را در مورد سهم نیروی هوافضا در منافع جهانی آمریکا آگاه می کند ، سیاست ها و رایزنی های بودجه را به اطلاع می رساند و نسل بعدی رهبران اندیشه را پرورش می دهد تا از مزایای فعالیت در هوا ، فضا و فضای مجازی بهره برداری کنند. به سایت mitchellaerospacepower.org مراجعه کنید.

SOURCE انجمن نیروی هوایی