نخبگان کنیا به دنبال کشور دوم برای تماس با خانه هستند

لندن، 30 نوامبر 2020 / PRNewswire / – آفریقا ، به ویژه در کشورهایی مانند کنیا که در طی دهه گذشته تعداد قابل توجهی از افراد با ارزش خالص افزایش چشمگیری داشته است. به همین ترتیب ، بسیاری از آنها در گذرنامه های دوم سرمایه گذاری می کنند ، هر دو به عنوان راهی برای انجام کار موثرتر با نهادهای نیروگاهی مانند ایالات متحده و اروپا، و یک گزینه اضافی برای تعطیلات یا مکان دوم برای تماس با خانه داشته باشید.

یک روش دستیابی به گذرنامه دوم از طریق برنامه Citizenship by Investment (CBI) است. میکا امت، مدیر عامل CS Global Partners ، a لندندفتر مرکزی مشاور حقوقی و بازاریابی ، با بیان اینکه “CBI مدت زیادی است که در میان آفریقایی های ثروتمند به عنوان گزینه ای در نظر گرفته می شود. اخذ ویزا طولانی و اغلب سخت به این معنی است که سفر به طور کلی برای بیشتر دارندگان گذرنامه آفریقایی یک چالش است. با گرفتن تابعیت دوگانه ، شما قادر هستند گزینه های شما را متنوع کرده و دسترسی راحت تری به سایر نقاط جهان داشته باشند. ”

برنامه های CBI در سراسر جهان وجود دارد ، اما این دو مورد اخیراً محبوبیت زیادی کسب کرده اند آفریقا هستند کارائیب جزایر فدراسیون سنت کیتس و نویس و مشترک المنافع دومینیکا. ” کارائیب یک سبک زندگی مجلل همراه با قابلیت دسترسی ارائه می دهد که مورد توجه بسیاری از کارآفرینان کنیایی ، صاحبان مشاغل و کسانی که زندگی بهتر برای خانواده خود دارند ، است. امت افزود: آنچه که شاید قبلاً به عنوان راهی غیرمتعارف برای دریافت گذرنامه دوم دیده می شد اکنون بسیار مورد جستجو است.

برای انجام کار موثر در سراسر جهان ، معمولاً فرد نیاز به سفر دارد. عدم دسترسی به دلیل بیماری همه گیر موانع بسیاری را ایجاد کرده است ، اما لازم نیست یک عامل محدود کننده باشد. کسانی که تابعیت مضاعف کسب کرده اند همچنان بر کسانی که این تابعیت را ندارند برتری خواهند داشت. شهروندان دومینیکابرای مثال ، مجاز به سفر بدون ویزا به 140 کشور از جمله مناطق مختلف قاره آمریکا است ، اروپا و آسیا.

برنامه های CBI که سریعاً به یک نماد وضعیت در میان کنیایی های ثروتمند تبدیل می شوند ، برای طبقه متوسط ​​بیشتر از آنچه تصور می شود در دسترس هستند. اقتصاد دشوار ، آمار بالای جرم و بی ثباتی سیاسی در مناطقی از منطقه ، داشتن طرح B را به گزینه ای جذاب تبدیل می کند.

جهان تغییر کرده است و تنها قطعیت عدم اطمینان است. هیچ کس توانایی داشتن یک برنامه پشتیبان را ندارد ، چه در نهایت به دلایل تجاری ، تفریحی یا خانوادگی باشد.

[email protected]،
www.csglobalpartners.com

SOURCE CS شرکای جهانی

لینک های مربوطه

http://www.csglobalpartners.com