نخست وزیر دومنیکن در وبینار Times of India می گوید: فرصت های آینده فرزندان با سرمایه گذاری افزایش می یابد

لندن، 3 نوامبر 2020 / PRNewswire / – در یک وبینار جمعه گذشته با بار از هند، نخست وزیر مشترک المنافع دومینیکا در مورد امکان دادن آینده به کودکان با امکانات بی نهایت صحبت کرد. محترم روزولت اسکریت ضمن بحث در مورد تابعیت قوی 27 ساله کشور توسط برنامه سرمایه گذاری ، بر مزایایی که خانواده ها پس از کسب تابعیت دوم از دومینیکا.

توسط جناب امانوئل نانتان ، رئیس واحد CBI و مدیر عامل شرکت CS Global Partners پیوست میکا امت، سه مورد دقیق دومینیکا برنامه CBI بهترین برنامه در جهان است ، همانطور که قبلاً توسط چهار نسخه از شاخص CBI مجله PWM مجله Financial Times ذکر شده بود. همراه با داشتن یک کشور امن ، امن و مقاوم در برابر آب و هوا برای تماس با خانه ، دومینیکا همچنین میلیون ها دلار در یک سیستم بهداشت و درمان و آموزش قوی سرمایه گذاری کرده است.

“[We offer] شهروندان کشورهای دیگر فرصت شهروندی کشور ما و [provide] خانواده آنها با احساس امنیت بیشتری برای اطمینان از بهتر شدن فرصتهای فرزندانشان ، “نخست وزیر گفت.” میزان سواد ما در دومینیکا 96 درصد است. هر بچه ای در دومینیکا به تحصیلات ابتدایی ، متوسطه و تحصیلات عالیه و آموزش در دومینیکا برای همه شهروندان ما رایگان است. “

نخست وزیر همچنین اشاره کرد دومینیکا دیپلماسی استثنایی با هند طی چهار دهه ، که کشورها “به تقویت و تعمیق آنها ادامه می دهند”. برای گسترش بیشتر مزایای آموزشی دومینیکا برنامه CBI ، نخست وزیر اشاره کرد که اتحاد قدرتمند جزیره با انگلستان، که دانشجویان هندی می توانند به راحتی وارد دانشگاه شوند.

برنامه CBI به سرمایه گذاران بسیار خوب ، و در بسیاری از موارد ، خانواده های آنها اجازه می دهد تا پس از سرمایه گذاری ، تابعیت دومنیکن را بدست آورند. 100000 دلار در صندوق دولت کشور یا بیشتر 200000 دلار در یک گزینه املاک و مستغلات گردشگری سازگار با محیط زیست. این برنامه دارای تمرکز خانوادگی بالایی است که در آن “افراد وابسته” متقاضی می توانند از همسران ، فرزندان ، خواهر و برادرها ، پدربزرگ و مادربزرگ و غیره باشند.

“وقتی شهروند شدی دومینیکا، شما به عنوان یک شهروند اقتصادی در نظر گرفته نمی شوید دومینیکا. شما به عنوان یک شهروند مشترک المنافع شناخته می شوید دومینیکانخست وزیر در پایان گفت: “و از این تابعیت محافظت می شود.”

اطلاعات تماس:
[email protected]
www.csglobalpartners.com

SOURCE CS شرکای جهانی