نخست وزیر روزولت اسکریت گفت: فرودگاه بین المللی جدید باعث افزایش گردشگری در دومنیکا خواهد شد

لندن، 17 نوامبر 2020 / PRNewswire / – در یک برنامه هفتگی دولت ، مشترک المنافع دومینیکا نخست وزیر روزولت اسکریت بینندگان به روز شده در فرودگاه بین المللی پیش بینی شده ، که توسط برنامه محبوب شهروندی توسط سرمایه گذاری (CBI) تأمین می شود. به گفته نخست وزیر ، حدود 411 هکتار زمین برای احداث این فرودگاه با خسارت به زمین داران به دست آمده است که انتظار می رود تا پایان ماه تکمیل شود. ساخت این پروژه قرار است در سه ماهه اول سال 2021 آغاز شود. PM Skerrit همچنین خاطر نشان كرد كه پس از اتمام ، این فرودگاه توانایی پذیرش پروازهای طولانی مدت و در نتیجه بهبود دسترسی هوایی به جزیره را خواهد داشت.

قبل از قفل جهانی دومینیکا شاهد یک بخش بوم گردی در حال ظهور بود که مورد تحسین بین المللی قرار گرفت. گزینه های املاک و مستغلات این جزیره توجه نشریاتی مانند Travel + Leisure ، جوایز Travel Caribbean و Conde Nast Traveller را به خود جلب کرده بود. علاوه بر این ، دومینیکا به لطف برنامه CBI جزیره ، در سالهای اخیر بخش گردشگری تقویت شده است. این برنامه به سرمایه گذاری مارک های مشهور جهانی مانند هیلتون و کمپینسکی در سواحل خود کمک کرده است و همچنین از استراحتگاه های منحصر به فرد بوتیک مانند Secret Bay پشتیبانی می کند.

در طی برنامه تلویزیونی ، نخست وزیر اسکریت چندین بخش را که فرودگاه بهبود خواهد یافت ، برجسته کرد. وی گفت: “فرودگاه بین المللی ما به ما این امکان را می دهد که کالاهای خود را سریعتر به بازار عرضه کنیم ، دامنه بازارهایی را که به روی ما باز می شود افزایش دهیم و متنوع سازی اقتصاد خود را ارتقا دهیم.”

از سال 1993 ، دومینیکا برنامه CBI از سرمایه گذاران و خانواده های آنها در بدست آوردن تابعیت دوم حمایت کرده است زیرا آنها کمک اقتصادی به کشور میزبان می کنند. زیر دومینیکا CBI ، دو کانال سرمایه گذاری برای متقاضیان در دسترس است: کمک یک بار به صندوق دولت یا خرید گزینه های منتخب املاک و مستغلات. متقاضیان موفق پس از گذراندن مراحل تأیید دقیق ، به افزایش آزادی سفر به حدود 140 کشور و سرزمین و حق زندگی و کار در کشور دسترسی پیدا می کنند. علاوه بر این ، سرمایه گذاران همچنین می توانند تابعیت خود را برای نسل های بعدی تحویل دهند و میراثی برای شما و خانواده شما ایجاد کنند.

برای بیش از دو دهه ، دومینیکا برنامه CBI از موفقیت به ویژه در کشور برخوردار بوده است خاورمیانه، ارائه راه حل هایی برای افراد با ارزش خالص بالا که به دنبال ایمنی ، امنیت و ثبات هستند. دومینیکا همچنین رابطه مثمر ثمر با امارات متحده عربی و در اوایل سال جاری سفارت تاسیس کرد ابوظبی به سرمایه گذاران خدمات بهتر که به دنبال مهاجرت به کارائیب ملت

[email protected]، www.csglobalpartners.com

SOURCE CS شرکای جهانی