نسخه 2021 Sea Asia دوره 21 را تعیین می کند

سنگاپور، 5 نوامبر 2020 / PRNewswire / – امروز بازارهای اطلاعات اعلام کردند که دریای آسیا – آسیا لنگر دریایی و رویداد دریایی سازمان یافته با بنیاد دریایی سنگاپور ، از برگزار خواهد شد 21-23 سپتامبر 2021 در محل معمول خود ، Marina Bay Sands، سنگاپور. در ابتدا این رویداد قرار بود 20-22 آوریل 2021 در هفته دریایی سنگاپور (SMW).

تصمیم برای برنامه ریزی مجدد در میان شرایط به چالش کشیدن بازار تا حدودی به دلیل تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 صورت گرفته است که منجر به کاهش سفرهای تجاری و محدودیت های مرزی در سطح جهانی شده است. Informa Markets ، با سهامداران و شرکای اصلی در صنعت دریایی ، تصمیم به انتقال تاریخ های دریای آسیا گرفت و نتیجه گرفت که برگزاری یک رویداد در مقیاس بزرگ در نیمه دوم سال 2021 مناسب تر است. این نکته توسط تحقیقات عمیق مشتری و صنعت پشتیبانی می شود و از این رو ، ما نیز طبق جهتی که بازار ارائه می دهد عمل می کنیم.

از ابتدای تأسیس ، Sea Asia یکی از رویدادهای مهم SMW بوده است. تغییر تاریخ اعلام شده به این معنی است که ، فقط برای سال 2021 ، Sea Asia در تاریخ های مختلف از SMW انجام می شود ، که با مشخصات متفاوت ، موقعیت سنتی آوریل خود را اشغال خواهد کرد. همسویی کامل دریای آسیا با SMW از سال 2023 به بعد از سر گرفته می شود.

Sea Asia در ماه سپتامبر در تعهد مداوم خود برای ایجاد ارزش بیشتر و فرصت های شغلی برای شرکت کنندگان ، یک رویداد ترکیبی خواهد بود و از عناصر شخصی و مجازی استفاده می کند. این تجربه مجازی ادامه خواهد داد تا شرکت کنندگان ، به ویژه افرادی که قادر به حضور فیزیکی نیستند ، بتوانند به طور یکپارچه با جامعه در شبکه ، شبکه و برقراری ارتباط تجاری و همچنین دسترسی به محتوا در هر زمان و هر مکان ، برقرار کنند.

نسخه Sea Sea 2019 با همکاری SMW برگزار شد. در طول سه روز ، این رویداد نزدیک به 15000 شرکت کننده از 80 کشور و منطقه ، 440 غرفه دار و بیش از 40 اندیشکده صنعت در 11 جلسه کنفرانس حضور داشتند. از زمان آغاز به کار خود در سال 2007 ، این رویداد به یک بستر قابل اعتماد تبدیل شده است که رهبران دریایی جهان را در مورد روندهای اصلی و تحولات تأثیرگذار گرد هم می آورد. آسیا صنعت دریایی در میان فضای کسب و کار که به سرعت در حال تغییر است.

آقای اندرو ویلیامز، رئیس دریایی عمودی ، بازارهای اطلاعات گفت: “بیش از 13 سال ، دریای آسیا یک شبکه قوی و بسیاری از روابط معنادار در صنعت دریایی ایجاد کرده است. تصمیم برای برنامه ریزی مجدد این رویداد گواه اولویت اصلی ما ، یعنی ارائه یک موفقیت آمیز است.

دریا آسیا بدون هیچ گونه مصالحه ای در مورد تجربه رویداد و بازگشت مشتری از سرمایه گذاری. برای بالا بردن محدودیت های ایجاد یک تجربه با کیفیت بالا ، ما این رویداد را مطابق با راهنمایی های مقامات دولت محلی و همچنین استانداردهای بهداشتی بهبود یافته AllSecure Informa اجرا خواهیم کرد. ما بی نهایت سپاسگزار ذینفعان ، مشتریان و شرکای خود هستیم که از تصمیم ما پشتیبانی می کنند. در حالی که در این دوره بی سابقه قادر به ملاقات بسیاری از شما به صورت مجازی بودیم ، اما روزها را می شماریم تا همه بتوانیم رو در رو دوباره دیدار کنیم. ”

“دریای آسیا یک رویداد مهم برای جامعه دریایی بین المللی و منطقه ای است. ما به عنوان سازمان دهنده مشترک ، از تصمیم برای به تعویق انداختن این رویداد حمایت می کنیم و به کار با تیم دریای آسیا ادامه خواهیم داد تا یک تجربه پربار و لذت بخش را در نسخه بعدی ارائه دهیم. ما مشتاقانه منتظر میزبانی شرکت کنندگان در هستیم سنگاپور به موقع،“گفت آقای آندریاس Sohmen-Pao، رئیس ، بنیاد دریایی سنگاپور.

برای اطلاعات بیشتر در مورد دریای آسیا ، لطفا به سایت www.sea-asia.com مراجعه کنید.

درباره بازارهای اطلاعات

دریا آسیا توسط Informa Markets ، یک بخش از Informa plc سازماندهی شده است. بازارهای اطلاعاتی بسترهایی را برای تجارت و نوآوری و رشد صنایع و بازارهای تخصصی ایجاد می کند. ما از طریق نمایشگاه های حضوری ، خدمات دیجیتالی هدفمند و راه حل های عملی عملی ، فرصت های مشارکت ، تجربه و تجارت را برای شرکت کنندگان در بازار در سراسر جهان فراهم می کنیم. ما خریداران و فروشندگان را در بیش از ده مورد عمودی جهانی ، از جمله داروسازی ، غذا ، فناوری پزشکی و زیرساخت ها متصل می کنیم. ما به عنوان پیشروترین شرکت سازنده بازار در جهان ، طیف متنوعی از بازارهای تخصصی را زنده کرده و فرصت ها را باز کرده و به آنها کمک می کنیم تا 365 روز سال را رونق ببخشند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.informamarkets.com مراجعه کنید.

درباره بنیاد دریایی سنگاپور

بنیاد دریایی سنگاپور (SMF) در سال 2004 تأسیس شد ، یک سازمان خصوصی به رهبری بخش خصوصی است که به دنبال توسعه و ارتقا است سنگاپور به عنوان یک مرکز بین المللی دریایی (IMC). SMF به عنوان صدای نماینده فعالان تجاری صنعت دریایی به دنبال ایجاد مشارکت قوی با بخشهای دولتی و خصوصی صنعت دریایی است. سر نیزه های SMF

ابتکاراتی برای ترویج خوشه های متنوع صنعت دریایی در سنگاپور و در مرزهای بین المللی ، و جذب استعدادهای جوان برای پیوستن به این بخش. SMF توسط هیئت مدیره خود كه متشكل از رهبران برجسته كشور است اداره می شود سنگاپور جامعه دریایی. برای جزئیات بیشتر به سایت www.smf.com.sg مراجعه کنید.

تماس با رسانه

دافنه یوئن
تلفن: +65 6233 6754
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Sea Asia