نمایشگاه بین المللی زنجیره تأمین غرب چین (چنگدو) و نمایشگاه هوشمند لجستیک 2020 در چنگدو چین افتتاح می شود

کمیته برگزاری نمایشگاه را به طور کامل برنامه ریزی و آماده کرده است ، پشتیبانی زیادی از دولت به دست آورده است ، چین و انجمن های تجاری و غرفه داران خارج از کشور و غیره. در طول تاریخ نمایشگاه ، رهبران دولت ، نمایندگان دیپلماتیک در چین، نمایندگان انجمن صنایع و نمایندگان غرفه داران در نمایشگاه و رویدادهای آن شرکت کردند ، از جمله رهبران دولت شهرداری چنگدو ، نماینده ویژه امور خارجه برای همکاری چین و CEEC ، رهبران مربوطه مرکز ASEAN-China و نمایندگان اسلواکی، اندونزی، میانمار، ویتنام، لائوس و سایر کشورهای اطراف چین. نمایندگان انجمن های تجاری در کشورهای خارج از کشور از طریق ویدئو کنفرانس به دلیل محدودیت سفر Covid-19 به این رویداد می پیوندند.

بستر ارتباطی کلاس جهانی با تم متمایز ، و برنامه ریزی و تنظیم منطقه حرفه ای

تحمل موضوع جزیره جهانی آسیا و اروپا، عرضه “زنجیرزنی” در جهان ، نمایشگاه شامل چهار جلسه است: خدمات لجستیک ، فن آوری و تجهیزات لجستیک ، زنجیره های تأمین و تجارت مرزی. در مساحت نمایشگاه نزدیک به 15000 متر مربع ، بیش از 150 شرکت به عنوان غرفه دار و 15000 متخصص تجارت برای بازدید از قبل شرکت می کنند. منطقه نمایشگاه با هفت منطقه عملیاتی شامل قطارهای بین المللی ، حمل و نقل هوایی ، حمل و نقل بین المللی حمل و نقل ، تدارکات هوشمند ، زنجیره های تأمین ، فناوری و تجهیزات لجستیکی و تجارت آسیا و اروپا و یک منطقه ویژه نمایشگاهی برای کشورهای اروپای مرکزی و شرقی ، که با هم ایجاد یک بستر بین المللی برای ارتباطات آفلاین ، ارتباط دقیق و تعامل بین غرفه داران و بازدید کنندگان حرفه ای.

بنگاه های اقتصادی چینی و خارجی به دنبال فرصت های شغلی و رشد بر خلاف روند در زمان های پس از اپیدمی هستند

نمایشگاه شرکت های مشهور لجستیکی را که در قطارهای بین المللی ، فناوری و تجهیزات لجستیکی ، زنجیره های تأمین بین المللی ، تجارت الکترونیکی مرزی شرکت دارند ، گرد هم می آورد. کارشناسان شرکت های برجسته لجستیک مانند DB Cargo Eurasia ، آلمان RTSB ، روسیه JSC UTLC ERA ، روندها و به دلیل محدودیت سفر Covid-19 را مورد بحث قرار دادند. فناوری که جذابیت عمده ای در منطقه نمایشگاه تجهیزات و تجهیزات تدارکات نمایشگاه دارد. در جلسه تجارت ، مناطق ویژه تجارت آسه آن برای نمایش واردات و صادرات حمل و نقل از طریق قطارهای باری چین و اروپا و کانال های دریایی منتهی به جنوب وجود دارد.

چندین همایش همزمان با تمرکز بر نقاط توسعه صنعت در زمان های پس از اپیدمی

تأکید بر نقاط مهم صنعت از جمله قطارهای باری چین-اروپا ، زنجیره های تأمین دارویی ، حمل و نقل هوایی ، فناوری و تجهیزات لجستیکی هوشمند و تجارت مرزی ، 15 کنفرانس و انجمن به طور همزمان برگزار می شود ، مانند 3rd همایش همکاری لجستیک هواپیمایی غرب چین در سال 2020 ، انجمن بین المللی همکاری زنجیره تامین پزشکی پزشکی چنگدو ، 5هفتم انجمن بین المللی حمل و نقل و حمل و نقل بین المللی آسیا و اروپا، و غیره علاوه بر متخصصان و دانشمندان صنعت ، تعدادی از مدیران ارشد شرکت های مشهور داخلی و خارجی نیز به عنوان سخنران مهمان به انجمن های فوق دعوت می شوند.

با نمایشگاه به عنوان واسطه ای برای تعاملات ، نمایشگاه آرزو دارد تا بستری برای سازمان ها و شرکت های صنعت در جستجوی فرصت های تجاری باشد و توسعه مشترک غرب چین و کشورهای در امتداد کمربند و جاده در دوران پس از اپیدمی.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به http://transportlogisticexpo.com/fa/index.htm مراجعه کنید

منبع چنگدو BEICHEN ZHONGJIN EXPHIBITION CO. LTD

لینک های مربوطه

www.transportlogisticexpo.com