نمایشگاه SONTIAN در Automechanika شانگهای 2020 با 100+ نمونه رایگان و پخش جریانی مستقیم در دسترس همه علاقه مندان به خودرو در سراسر جهان است.

WENZHOU ، چین، 26 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Automechanika Shanghai 2020 دقیقاً در گوشه ای قرار دارد و SONTIAN Automotive Motor System Co.

نگاهی اجمالی به برخی از نوآوری های بصری SONTIAN در شرف آزاد کردن ویترین ها است:

  • وب سایت جدید شرکت با کاتالوگ تجارت الکترونیکی جذاب بصری.
  • نمونه قطعات خودرو به صورت رایگان برای کمک به تأیید کیفیت است.
  • جعبه ابزار مشاوره و قرار ملاقات دیجیتالی.

بستر جدید دیجیتال

بسیاری از تولیدکنندگان قطعات خودرو به دلیل دشواری در تطبیق مدل ها ، فیلترها و شماره های نصب شده ، از کاتالوگ های خودرو دوری می کنند. اما دیگر نه کاتالوگ جدید SONTIAN به سبک تجارت الکترونیکی بهینه شده است. پلت فرم دیجیتال رابط کاربری آسان با گزینه های قابل جابجایی را ارائه می دهد که داده های قسمت خودکار را به ترتیب دقیق و هماهنگ به نمایش می گذارد.

پخش زنده

خرید آنلاین قطعات خودرو ممکن است پیچیده شود ، مخصوصاً وقتی مدل و سبک آن متناسب باشد. SONTIAN می خواهد تعالی را در همه جبهه ها تقویت کند. سیستم عامل های پخش مستقیم زنده برای افرادی که ممکن است شخصاً امکان دسترسی به نمایشگاه را نداشته باشند در دسترس هستند. بخش پخش آنلاین زنده تعامل را از طریق سیستم عامل های اجتماعی مانند فیس بوک و اینستاگرام در آستانه شما قرار می دهد.

صدها نمونه رایگان

واداشتن سازندگان برندهای خودرو و علاقه مندان به خودرو برای کیفیت محصولات به صورت دیجیتالی از یک فروشگاه قطعات خودرو ، تقریباً غیرممکن است. SONTIAN قصد دارد این ایده را در Automechanika Shanghai 2020 پل کند. تنظیم کننده پنجره ، موتور برف پاک کن ، فن رادیاتور و موتور دمنده نمونه های موجود در نمایشگاه SONTIAN را تشکیل می دهند. صدها مورد از این محصولات به صورت رایگان در حال فروش هستند.

بازرسی کارخانه آنلاین

بیماری همه گیر COVID-19 هشدارهای قرمز زیادی را برای مارک های قطعات خودرو که در سطح جهان فعالیت می کنند ایجاد کرد. مشتریان معمول بازرسی کارخانه قبل از تأیید اعتبار خرید ، تا حدی خارج از زمینه است. اما دوام آن هنوز برای تجارت ضروری است.

با محدودیت جهانی جابجایی ، نمایندگان فروش SONTIAN با مأموریت بازرسی کارخانه برای مشتریان بین المللی از طریق تماس های ویدئویی فعالیت می کنند. این بخشهای تماس تصویری ، نمای کاملی از کارخانه های تولید SONTIAN ، اصالت محصول ، اخلاق شرکت و سایر توالی های عملیاتی مرتبط را ارائه می دهد.

درباره SONTIAN

SONTIAN یک ارائه دهنده راه حل قطعات موتور خودرو است که اقلام سفارشی خودرو را مطابق با مشخصات و طراحی مشتریان ارائه می دهد. این شرکت خودروسازی دارای 28000 متر مربع سایت کارخانه در شهر روئین مجهز به پیشرفته ترین فناوری ها است و با متخصصان اختصاصی و بسیار ماهر فعالیت می کند – افرادی که برای حفظ یک خط تولید بی عیب و نقص از این حد فراتر می روند.

این شرکت طیف گسترده ای از پوشش را در چندین افق ارائه می دهد. مجموعه اتومبیل SONTIAN با ارائه تنظیم کننده های پنجره ، برف پاک کن موتور ، فن رادیاتور و موتور دمنده برای وسایل نقلیه امروزی ، مجموعه های SONTIAN شما را تحت پوشش قرار داده است.

جزئیات تماس موتور خودروی SONTIAN:
میشل ژو
مدیر فروش
[email protected]
تلفن: 0086-577-65321888
Mob / Whatsapp: 0086-18281250591

لینک های مربوطه

موتور SONTIAN

تنظیم کننده پنجره SONTIAN`

SOURCE SONTIAN موتور خودرو