نمایش نور تعطیلات نمادین در لاس وگاس به مدت 20 سال می درخشد

پنج میلیون چراغ LED
میهمانان از همان لحظه ورود به دروازه ها ، با دیدن منظره تماشایی پنج میلیون چراغ LED و موسیقی جشن از رادیو هو هو Glittering Lights ‘، با گرمی استقبال می شوند. هنگامی که میهمانان سفر خود را پر از روحیه تعطیلات می کنند ، بوی کاکائوی داغ و ذرت کتری تازه دمیده شده هوا را زینت می دهد. نمایش های امسال شامل The Tunnel of Love ، Fairytale Land ، Santa Goes Racing و موارد دیگر است! میهمانان حتی می توانند سفرهای خود را با عکس های سانتا از راه دور برای خانواده هدیه دهند.

بازدیدکنندگان وگاس
لاس وگاس دوباره به کار برگشته است. این شهر پر از فرصت برای گردشگران است و هیچ راهی بهتر از جشن گرفتن تعطیلات با ایجاد لحظات به یادماندنی احاطه شده توسط میلیون ها چراغ وجود ندارد. تورهای عکس وگاس از یک گردشگر نفیس و خاطره ساز از طریق چراغ های براق با حمل و نقل لوکس ، عکاسی حرفه ای و ورود سریع با بسته سفارشی متناسب با نیازهای شما ، از گردشگران استقبال می کند.

ورزش در وگاس
کوچه ورزشی در چراغ های درخشان مطمئناً لبخندی به همراه خواهد داشت ، و پایتخت سرگرمی صحنه شکوفا ورزش جهان را با ادای احترام به لاس وگاس’ تیم ها و رویدادهای معروف ورزشی.

می گوید: “حتی در زمان های دشوار ، چراغ های درخشان همچنان منبع امید و خوشبختی هستند.” جان بنتام، تهیه کننده رویداد. “ما یک فضای مثبت ایجاد می کنیم که جامعه را متحد می کند ، و لبخندهایی را بر لب بازدید کنندگان از همه طیف های زندگی می نشاند. این همان چیزی است که مربوط به کریسمس است.”

بلیط ها از ابتدا شروع می شوند 25 دلار و در دسترس هستند glitteringlights.vegas. در مورد چراغهای پر زرق و برق ارائه شده توسط سرگرمی جشن Goettl تهویه مطبوع و لوله کشی مطلع شویدlasvegaslights و facebook.com.glitteringlightslasvegas

بخشی از هر بلیط به مزایای موسسه خیریه کودکان Speedway در لاس وگاس می رسد و بودجه ای را برای موسسات خیریه کودکان در سراسر کشور تأمین می کند نوادای جنوبی.

چراغ های پر زرق و برق در بزرگراه موتور لاس وگاس