نیکولا با جنرال موتورز تفاهم نامه امضا کرد

ققنوس، 30 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت نیکولا (NASDAQ: NKLA) امروز از امضای تفاهم نامه تفاهم نامه غیر الزام آور (“تفاهم نامه”) با جنرال موتورز برای توافق نامه عرضه جهانی مربوط به ادغام سیستم سلول سوختی Hydrotec GM در سیستم نیکولا خبر داد. نیمه کامیون های تجاری. این معامله اعلام شده جایگزین و جایگزین می شود 8 سپتامبر 2020.

طبق مفاد تفاهم نامه ، نیكولا و جنرال موتورز با هم كار خواهند كرد تا فن آوری سلول سوختی Hydrotec جنرال موتورز را در نیمه كامیون های با انتشار صفر كلاس 7 و كلاس 8 برای بخش های كامیون حمل و نقل متوسط ​​و طولانی انجام دهند. همانطور که قبلاً اعلام شده بود ، نیکولا انتظار دارد آزمایش نمونه های اولیه تولید کامیون های مجهز به سلول سوختی هیدروژنی خود را تا پایان سال 2021 آغاز کند ، با آزمایش نمونه های اولیه بتا در نیمه اول سال 2022 آغاز می شود. علاوه بر این ، نیکولا و جنرال موتورز در مورد پتانسیل استفاده از سیستم همه کاره باتری Ultium جنرال موتورز در وسایل نقلیه کلاس 7 و کلاس 8 نیکولا بحث کنید.

وی گفت: “ما از انجام این گام مهم با جنرال موتورز خوشحالیم كه فرصتی را برای استفاده از منابع ، نقاط قوت و استعداد هر دو شركت فراهم می كند.” مارک راسل، مدیر ارشد اجرایی نیکولا. “کامیون های سنگین همچنان شغل اصلی ما هستند و ما 100٪ متمرکز بر هدف قرار دادن نقاط عطف توسعه خود هستیم تا کامیون های تجاری هیدروژن و باتری برقی را به بازار بیاوریم. ما معتقدیم که پیل های سوخت به همان اندازه که هستند برای بازار نیمه کامیون اهمیت بیشتری پیدا می کنند کارآمدتر از بنزین یا گازوئیل است و در مقایسه با باتری های طولانی مدت سبک وزن است. با همکاری با GM ، ما تعهد مشترک شرکت های خود را برای آینده با انتشار صفر تقویت می کنیم. “

توافق بین نیکولا و جنرال موتورز منوط به مذاکره و اجرای اسناد قطعی قابل قبول برای هر دو طرف است. این تفاهم نامه شامل سهمی که قبلاً در سهام نیکولا یا توسعه نیکولا Badger در نظر گرفته شده بود نیست. همانطور که قبلاً اعلام شده بود ، برنامه نیکولا Badger به همکاری OEM وابسته بود. نیکولا تمام سپرده های سفارش قبلاً ارسال شده را برای نیکولا Badger بازپرداخت خواهد کرد.

درباره شرکت نیکولا

شرکت نیکولا در حال تحول جهانی صنعت حمل و نقل است. نیکولا به عنوان یک طراح و تولید کننده وسایل نقلیه باتری-الکتریکی و هیدروژنی-الکتریکی ، سیستم های محرکه وسایل نقلیه الکتریکی ، اجزای خودرو ، سیستم های ذخیره انرژی و زیرساخت های ایستگاه هیدروژن ، تولید صفر می کند. امروز. دفتر مرکزی شرکت نیکولا در سال 2015 تاسیس شد ققنوس ، آریزونا. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.nikolamotor.com یا توییترnikolamotor مراجعه کنید.

اظهارات رو به جلو

برخی از اظهارات موجود در این بیانیه مطبوعاتی که واقعیت تاریخی نیستند ، اظهاراتی آینده نگرانه برای اهداف مقررات بندرگاه امن تحت قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 است. اظهارات آینده نگر عموماً با کلماتی مانند “باور” همراه است ممکن است ، “” خواهد شد “،” تخمین می زند “،” ادامه “،” پیش بینی “،” قصد “،” انتظار “،” باید “،” “،” “برنامه ریزی” ، “پیش بینی” ، “بالقوه” ، “به نظر می رسد ، “” جستجو “،” آینده “،” چشم انداز “و عباراتی از این قبیل که وقایع یا روندهای آینده را پیش بینی یا نشان می دهند یا بیانگر موارد تاریخی نیستند. این اظهارات آینده نگر شامل اظهاراتی در مورد انتظارات نیکولا در مورد شرایط و مزایای بالقوه تفاهم نامه یا توافق قطعی با جنرال موتورز است. انتظارات و جدول زمانی نیکولا با توجه به نمونه اولیه و تولید و آزمایش ؛ مزایای فن آوری سلول سوختی ؛ و اعتقادات نیکولا در رابطه با مزایای وسایل نقلیه با آلایندگی صفر. این اظهارات براساس مفروضات مختلف ، چه در این بیانیه مطبوعاتی مشخص شده باشد و چه مشخص نشود ، و بر اساس انتظارات فعلی از مدیریت نیکولا است و پیش بینی عملکرد واقعی نیست. اظهارات رو به جلو در معرض خطرات و عدم قطعیت است که می تواند باعث شود نتایج واقعی با بیانیه های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد ، از جمله توانایی نیکولا و GM برای وارد کردن مستندات قطعی برای توافق نامه عرضه و شرایط هرگونه مستندات قطعی ؛ عدم تحقق منافع پیش بینی شده تفاهم نامه یا توافق قطعی ؛ شرایط اقتصادی ، مالی ، قانونی ، سیاسی و تجاری عمومی و تغییرات در بازارهای داخلی و خارجی ؛ اثرات بالقوه COVID-19 ؛ تأثیر رویه های قضایی ، نظارتی یا اداری که نیکولا در آن عضو است یا ممکن است به عنوان یکی از طرفین آن شناخته شود. خطرات مربوط به راه اندازی مشاغل نیکولا و زمان وقوع نقاط عطف تجاری مورد انتظار ؛ تأثیرات رقابت بر تجارت آینده نیکولا ؛ در دسترس بودن سرمایه ؛ و سایر خطرات تحت عنوان “عوامل خطر” در گزارش سه ماهه نیکولا در مورد فرم 10-Q برای سه ماهه به پایان رسید 30 سپتامبر 2020 و گزارش های دیگر و پرونده های نیکولا را هر از گاهی با SEC وارد می کند. اگر هر یک از این خطرات تحقق پیدا کند یا فرضیات آن نادرست باشد ، نتایج واقعی می توانند با نتایج ضمنی این اظهارات آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشند. این بیانیه های آینده نگر فقط از تاریخ این مقاله صحبت می کنند و نیکولا به طور خاص از هرگونه تعهد برای به روزرسانی این بیانیه های آینده نگر صرف نظر می کند.

مخاطبین رسانه ای:

نیکول رز
[email protected]
602-499-4795

کالین روبر
[email protected]
313-207-5960

SOURCE شرکت نیکولا