هشدار سهامدار: موسسه حقوقی پومرانتز ادعاهای مربوط به سرمایه گذاران Royal Caribbean Cruises Ltd.

نیویورک، 31 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Pomerantz LLP در حال بررسی ادعاهایی از طرف سرمایه گذاران Royal Caribbean Cruises Ltd. (“Royal Caribbean” یا “Company”) (NYSE: RCL) است. به چنین سرمایه گذاران توصیه می شود با آنها تماس بگیرند رابرت اس ویلوبی در [email protected] یا 888-476-6529 ، داخلی 7980

تحقیقات مربوط به این است که آیا رویال کارائیب و برخی از افسران و / یا مدیران آن دست به کلاهبرداری در اوراق بهادار یا سایر اقدامات تجاری غیرقانونی زده اند.

[Click here for information about joining the class action]

بر 13 فوریه 2020، رویال کارائیب با انتشار بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که 18 سفر در سال را لغو کرده است جنوب شرقی آسیا به دلیل محدودیت های سفر اخیر و هشدار بیشتر که رزروهای اخیر برای تجارت گسترده تر آن نرم تر بوده است. بر 25 فوریه 2020، رویال کارائیب فرم 10-K 2019 خود را ثبت کرد ، نشان می دهد که نگرانی های COVID-19 بر کل تجارت آن تأثیر منفی می گذارد.

بر 10 مارس 2020، رویال کارائیب راهنمای مالی خود را در سال 2020 پس گرفت ، تسهیلات اعتبار چرخشی خود را با افزایش داد 550 میلیون دلار، و اعلام کرد که به دلیل تکثیر COVID-19 اقدامات کاهش هزینه انجام خواهد داد ، همچنین نشان داد که COVID-19 به شدت روی رزرو مشتری رویال کارائیب 2020 تأثیر می گذارد و اقدامات ایمنی آن برای جلوگیری از شیوع ویروس در آن کافی نیست. کشتی ها.

بر 11 مارس 2020، بزرگترین رقیب رویال کارائیب ، کارناوال ، از تعلیق 60 روزه همه عملیات خبر داد و این نگرانی را برای پیروی از رویال کارائیب ایجاد کرد. در همان زمان ، رویال کارائیب همچنین دو سفر دریایی را لغو کرد و یک سری لغوها و تعلیق ها را دنبال کرد.

بر 14 مارس 2020، رویال کارائیب از تعلیق کلیه سفرهای دریایی جهانی به مدت 30 روز خبر داد.

بر 16 مارس 2020، این شرکت با اعلام لغو دو سفر دریایی اضافی در طول آوریل و تا ماه مه ، اعلام کرد که عملیات جهانی می تواند طولانی تر از آنچه پیش بینی شده بود متوقف شود.

سرانجام ، در 18 مارس 2020، تحلیلگران سهام رویال کارائیب را کاهش داده و اهداف قیمتی خود را کاهش دادند.

به دنبال هر یک از افشای های فوق ، قیمت سهام رویال کارائیب به شدت کاهش یافت و به سرمایه گذاران آسیب رساند.

شرکت پومرانتز ، با دفاتر کار در نیویورک، شیکاگو، لس آنجلس، و پاریس بعنوان یکی از شرکتهای برتر در زمینه دعاوی شرکتهای بزرگ ، اوراق بهادار و کلاسهای ضد انحصار شناخته شده است. تأسیس شده توسط مرحوم آبراهام ال پومرانتسموسسه پومرنتز که به عنوان رئیس نوار اقدام طبقاتی شناخته می شود ، در زمینه اقدامات طبقاتی اوراق بهادار پیشگام بود. امروز ، بیش از 80 سال بعد ، شرکت پومرانتز به روشی که ایجاد کرد ادامه می دهد و برای حقوق قربانیان کلاهبرداری در اوراق بهادار ، نقض وظیفه امانتداری و سو. رفتار شرکت ها می جنگد. این شرکت از طرف اعضای کلاس جایزه های خسارت چند میلیون دلاری زیادی را جبران کرده است. به سایت www.pomerantzlaw.com مراجعه کنید.

مخاطب:
رابرت اس ویلوبی
Pomerantz LLP
[email protected]
888-476-6529 داخلی 7980

SOURCE Pomerantz LLP

لینک های مربوطه

www.pomerantzlaw.com