هلدز هلدینگ هلدز تعهد 4 میلیارد دلاری برای تأمین مالی ناوگان برای حمایت از ناوگان وسایل نقلیه تازه و مقاوم تأمین کرد

ESTERO ، Fla.، 5 نوامبر 2020 / PRNewswire / – هرتز جهانی هولدینگ ، شرکت (“هرتز” یا “شرکت”) (OTCPK: HTZGQ) امروز اعلام کرد که تعهدات خود را برای جمع آوری سرمایه ناوگان تأمین کرده است 4 دلار میلیارد دلار و درخواست تأیید شرکت هرتز را برای ورود به اسناد برای تأمین مالی توسط دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای ناحیه دلاور. پس از تأیید ، و همراه با تا 1 میلیارد دلار از محل تأمین مالی بدهکار هرتز که ممکن است برای سهام عدالت در شرکت فرعی تأمین مالی ناوگان استفاده شود ، هرتز حداکثر تا 5 میلیارد دلار در کل بودجه برای پشتیبانی از نیازهای مالی ناوگان خود.

هرتز قصد دارد ناوگان اتومبیل کرایه ای خود را در سال 2021 تازه کند و خرید تقریبی 229000 وسیله نقلیه را پیش بینی می کند. برای اجرای این طرح ، هرتز یک نهاد هدف ویژه تازه تأسیس ایجاد خواهد کرد که یک شرکت تابعه مستقیم متعلق به شرکت هرتز خواهد بود. آتن ایالات متحده Corporation ، یک شرکت وابسته به Apollo Capital Management ، L.P. ، متعهد شد که شرکت تابعه جدید پیشنهادی را ارائه دهد 4 میلیارد دلار تأمین مالی ، و انتظار می رود که به عنوان یک تسهیلات کوتاه مدت تضمین شده با حمایت دارایی ساخته شود. این شرکت انتظار دارد سفارشات تحویل خودروهای جدید را که از سه ماهه اول سال 2021 آغاز می شود ، آغاز کند.

رئیس و مدیرعامل هرتز پل استون گفت: “این جدید 4 میلیارد دلار تأمین مالی روشی کارآمد و مقرون به صرفه برای حفظ ناوگان قدرتمند و رقابتی با اتومبیل های جدید در اختیار ما قرار می دهد که نظر مشتریان ما را جلب می کند و هرتز را قادر می سازد تا با ارائه یک تجربه پیشرو در صنعت که موجب شده هرتز دو رتبه متوالی شماره 1 توسط JD Power کسب کند ، ادامه دهد. برای رضایت مشتری مشتری از اتومبیل اجاره ای. ما از پشتیبانی آپولو قدردانی می کنیم در حالی که به گام برداشتن در جهت ایجاد موقعیت مناسب در تجارت خود به عنوان یک رهبر اتومبیل کرایه ای از طریق همه گیر و برای آینده ادامه می دهیم. ”

بودجه جدید ناوگان منوط به تأیید دادگاه ورشکستگی برای ورود به اسناد خاصی است که برای تأمین مالی و سایر شرایط عادی لازم است ، و جلسه دادرسی در تاریخ 24 نوامبر سال 2020 تعیین شده است.

مولیس و شرکت به عنوان بانکدار سرمایه گذاری ، FTI Consulting به عنوان مشاور مالی هرتز و White & Case LLP به عنوان مشاور حقوقی هرتز فعالیت می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و تشکیل پرونده های دادگاه ، به این آدرس مراجعه کنید: https://restrukturing.primeclerk.com/hertz.

هرتز بالاترین امتیاز را در مطالعه رضایت اتومبیل اجاره ای آمریکای شمالی J.D. Power 2019-2020 در مورد رضایت مشتریان از تجربه اتومبیل اجاره ای فرودگاه دریافت کرد. برای جزئیات بیشتر به سایت jdpower.com/awards مراجعه کنید.

درباره هرتز
شرکت هرتز ، یک شرکت تابعه از هرتز گلوبال هولدینگ ، شرکت ، مارک های اجاره وسایل نقلیه هرتز ، دلار و تریتی را در سراسر کشور اداره می کند. آمریکای شمالی، اروپا، کارائیب، آمریکای لاتین، آفریقا، خاورمیانه، آسیا، استرالیا و نیوزلند. شرکت هرتز یکی از بزرگترین شرکتهای اجاره خودرو در سراسر جهان است و مارک هرتز یکی از شناخته شده ترین شرکتها در سطح جهانی است. علاوه بر این ، شرکت هرتز صاحب لیزینگ وسایل نقلیه و رهبر ناوگان ناوگان شرکت دونلن است ، مارک اجاره خودرو Firefly و تجارت مشترک اتومبیل هرتز 24/7 را در بازارهای بین المللی اداره می کند و وسایل نقلیه را از طریق فروش اتومبیل هرتز می فروشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت هرتز ، به سایت www.hertz.com مراجعه کنید.

منبع منابع هرتز جهانی