همکاران Hurtigruten با Uplift برای ارائه گزینه های پرداخت انعطاف پذیر به مشتریان ایالات متحده برای تهیه برنامه های سفر در آینده

می گوید: “فراهم آوردن فرصتی برای مسافران برای تجربه مقصد از راه دور و غرق شدن در فرهنگ اصیل ، فرهنگ محلی همیشه در قلب مأموریت ما بوده است.” جان داونی، رئیس جمهور هرتیگروتن . “این همکاری جدید با Uplift دسترسی به سفرهای اکتشافی را بیش از هر زمان دیگری فراهم می کند ، به مهمانان این امکان را می دهد که اکنون رزرو کنند ، دیرتر هزینه پرداخت کنند و یک عمر خاطره بسازند.”

گزینه های پرداخت انعطاف پذیر Uplift این آزادی را برای کاوشگران فراهم می کند که وقتی آماده می شوند ، مستقیماً از طریق Hurtigruten یا با مشاور سفر مورد نظر خود ، سفر را رزرو کنند و هزینه تعطیلات خود را نسبت به پرداخت های کم ماهانه تقسیم کنند. برنامه های پرداخت انعطاف پذیر Uplift به موقع برای شلوغ ترین روز رزرو سال در جمعه سیاه آغاز می شود. هنگام پرداخت از طریق Uplift ، هیچ گونه هزینه دیرکرد یا جریمه پیش پرداخت وجود ندارد و مصرف کنندگان به طور واضح پرداخت های ماهانه خود را در زمان رزرو مشاهده می کنند ، این امر باعث می شود تا بودجه ، خرید و تجربه سفر شایسته خود را آسان کنید.

خواه میهمانان از طریق نمایندگی Hurtigruten یا یک مشاور سفر مستقل اقدام به رزرو می کنند ، پلت فرم انعطاف پذیر پرداخت Uplift مستقیماً در ابزار رزرو Hurtigruten ادغام می شود و این کار برای نمایندگان ارائه قیمت ماهیانه پرداخت مشتری خود را آسان می کند. مشاوران همچنین می توانند برای تصمیم گیری فوری ، از طریق ایمیل یا پیام کوتاه به مشتری خود پیوندی به برنامه بدهند و تجربه بی نظیری از مشتری را در حین رزرو ایجاد کنند.

مدیر ارشد بازرگانی اوپلیفت گفت: “ما می خواهیم سفر را برای همه قابل دسترسی تر ، مقرون به صرفه تر و پاداش آور تر کنیم.” تام بوتس. “همکاری ما با Hurtigruten به کاوشگران اجازه می دهد تا هزینه تعطیلات خود را با پرداخت کم ماهانه تقسیم کنند و به مسافران بیشتری کمک می کند تا دیدنی ترین مکانهای کره زمین را تجربه کنند.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه رزرو ، لطفاً با شماره مشتری 1 (866) 552-0371 با تجربه مشتری Hurtigruten تماس بگیرید.

درباره Hurtigruten

Hurtigruten رهبر جهانی در سفرهای اکتشافی است. آنها به عنوان بزرگترین اپراتور سفر دریایی در آب های قطبی و با داشتن 126 سال دانش فنی ، تجربه های همه جانبه ای را برای بکرترین و از راه دورترین مقصدهای جهان از جمله جنوبگان، آلاسکا، قطب شمال کانادا و پاساژ شمال غربی ، گرینلند، ایسلند، نروژ، سوالبارد، و بیشتر. ناوگان Hurtigruten از 14 کشتی اعزامی تشکیل شده است که برای سفرهای ماجراجویی ساخته شده اند. کشتی های پیشگام MS Fridtjof Nansen & MS را تجربه کنید روالد آموندسن– این پیشرفته ترین و سازگارترین محیط زیست کشتی های اعزامی در دریا و همچنین اولین کشتی های کروز هیبریدی مجهز به انرژی الکتریکی در جهان هستند. Hurtigruten با تعهد عمیق به بهبود محیط های دریایی که آنها خانه خود می نامند ، یک رهبر صنعت در پایداری است.

درباره Uplift

Uplift بهترین راه حل خرید اکنون ، پرداخت بعداً است که به برترین مارک های مسافرتی جهان خدمات ارائه می دهد. از طریق گزینه های پرداخت شخصی و انعطاف پذیر ، Uplift به مصرف کنندگان کمک می کند تا بودجه خود را کنترل کرده و سفری را که شایسته آن هستند تجربه کنند. موتور پیشنهادی شرکت سازنده Uplift با برنامه پرداخت مناسب در زمان مناسب با مصرف کنندگان مطابقت دارد و به مارک ها کمک می کند تا ضمن افزایش وفاداری مشتری ، از تبدیل بالاتر برخوردار شوند. طیف کاملی از راه حل های پرداخت انعطاف پذیر Uplift توسط مارک های مسافرتی پیشرو در سراسر کشور ارائه می شود ایالات متحده و کانادا.

منبع Hurtigruten

لینک های مربوطه

www.hurtigruten.com