همکاران KAYAK با Lonely Planet در بهترین جوایز در سفر 2021 جایزه

نیویورک، 18 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Lonely Planet تصور خود را دوباره کرده است بهترین انتخاب در سفر برای سال 2021، برای انعکاس دنیای جدید سفر ، همکاری با KAYAK برای جستجوی یکپارچه مقصدها و ایجاد تغییر با تمرکز بر پایداری ، جامعه و تنوع. Lonely Planet به جای ارائه یک لیست سطل مقصد ، بر نحوه مسافرت افراد در حال حاضر متمرکز شده است: در گروههای خانوادگی هدفمند با توجه دقیق به جوامعی که کشف خواهند کرد.

با امسال بهترین در لیست سفر ، Lonely Planet صداهای مختلفی را در سفر به اشتراک می گذارد و تجربیات قابل دسترسی ، فراگیر و کم تحقیق را به نمایش می گذارد ، مردم ، مشاغل و مکانهایی را که در سال 2020 تغییر می کنند به نمایش می گذارد.

موارد برجسته مقصد از بهترین های Lonely Planet در لیست سفر 2021 عبارتند از:
پایداری– افراد و مکان های قابل توجه را تغییر دهید که سفر را متحول می کنند و جهان را به مکانی بهتر تبدیل می کنند – برای اکنون و نسل های آینده: رواندا، پالائو، گوتنبرگ ، سوئد
تنوعاز مردم و مکانهایی که موزاییک داستان ها و دیدگاه های موجود در سراسر جهان را روشن می کنند ، جشن بگیرید: ال هیرو ، اسپانیا، هیاکایی ، نیوزلند، جزایر گلا ، ایالات متحده آمریکا
انجمن– افرادی که در جوامع خود زندگی و کار می کنند می دانند که چه نوع سفرهایی به آنها کمک محلی می کند ، تجربه های معتبر و فراموش نشدنی که بازگرداند قزاقستان، جزایر فارو، مدلین ، کلمبیا

KAYAK در یک مأموریت مشترک به Lonely Planet می پیوندد تا به مردم کمک کند تا دنیا را تجربه کنند و کسانی که سفر را برای همیشه به عنوان نیرویی خوب تبدیل می کنند ، قهرمان شوند – چیزی که هر دو سازمان فکر می کنند برای آماده سازی بهتر برای سال 2021 بسیار مهم است.

“وقتی زمان مناسب آنها باشد ، ما می دانیم که مسافران می خواهند جهان را به گونه ای دیگر کاوش کنند. ما نه تنها به دلیل ویجت بصری که در محتوای Lonely Planet ادغام شده است ، با KAYAK همکاری می کنیم تا شروع دوباره آن سفرهای بعدی را آسان تر کنیم. برنامه ها ، بلکه به دلیل اقدامات اخیر KAYAK در دسته هایی که ما در جوایز بهترین سفر امسال برجسته می کنیم ، ” مایک نلسون، مدیر جهانی رشد و مشارکت در Lonely Planet.

هر مسافر می تواند تغییری ایجاد کند و امسال ، Lonely Planet ، قهرمان تجارت ، داستان نویسان و مکانهایی است که پایداری را در اولویت اصلی خود قرار می دهند. بیش از هر زمان دیگر ، مسافران به دنبال راه هایی برای سفر پایدارتر هستند. در بازارهای منتخب فیلتر سازگار با محیط زیست KAYAK و طبقه بندی کننده CO2 به مسافران امکان می دهد جستجوهای پرواز را برای گزینه های سبزتر فیلتر کنند.

برای علاقه مندان برای بازدید از یکی از مقصدهای Lonely Planet در “بهترین گزینه های سفر” برای سال 2021 ، مجموعه ابزارهای KAYAK ، از کاوش کنید به پیشگام metasearch نقشه محدودیت های سفر، به مسافران کمک کنید تا در دنیای COVID-19 حرکت کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد لیست Lonely Planet Best in Travel 2021 ، به اینجا بروید www.lonelyplanet.com/ بهترین-در-سفر. مقصدهای جایزه را نیز می توان بررسی کرد با برنامه راهنماهای Lonely Planet به صورت رایگان و از طریق کانال های رسانه های اجتماعی از طریق # بهترین در سفر.

درباره Lonely Planet:
Lonely Planet یک شرکت رسانه ای مسافرتی پیشرو و مارک شماره یک کتاب راهنمای سفر در جهان است ، از هر سال 1973 اطلاعات الهام بخش و قابل اعتمادی را برای هر نوع مسافر ارائه می دهد. در طول چهار دهه گذشته ، ما بیش از 145 میلیون کتاب راهنما چاپ کرده ایم و یک کتاب اختصاصی تولید کرده ایم ، جامعه جهانی پرشور مسافران. همچنین می توانید مطالب ما را در سایت lonelyplanet.com ، برنامه راهنما ، ویدئو ، کتاب راهنما به 14 زبان ، کتاب کودک ، کتاب سبک زندگی ، کتاب الکترونیکی و غیره پیدا کنید. به ما مراجعه کنید در lonelyplanet.com یا به جامعه اجتماعی بیش از 14 میلیون مسافر ما بپیوندید. ما را در فیسبوک پیدا کنید (facebook.com/lonelyplanet)، توییتر (@سیاره تنها) ، اینستاگرام (instagram.com/lonelyplanet) و Pinterest (pinterest.com/lonelyplanet)

درباره KAYAK:
KAYAK ، بخشی از Booking Holdings (NASDAQ: BKNG) ، موتور جستجوی پیشرو در جهان است. با بیش از 6 میلیارد درخواست در سیستم عامل های خود در سال 2019 ، ما به مردم کمک می کنیم پرواز ، هتل ، اتومبیل اجاره ای ، کروز یا بسته تعطیلات عالی خود را پیدا کنند. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.KAYAK.com.

منبع کایاک

لینک های مربوطه

https://www.kayak.com/