هواپیمایی کولسون قرارداد خدمات جنگلداری ایالات متحده را اعطا کرد

RENO ، Nev.، 6 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت خدمات جنگلی ایالات متحده (USFS) به شرکت هواپیمایی کولسون قرارداد 5 ساله آتش نشانی هوایی هواپیمای بوئینگ 737 FIRELINER خود اعطا کرد.

“ما افتخار می کنیم که بوئینگ 737 FIRELINER خود را توسط USFS به عنوان بالاترین رتبه در فروش هواپیما / فروشنده در آخرین جایزه قرارداد نسل بعدی Airtanker انتخاب کنیم.” بریت کولسون، رئیس و COO شرکت هواپیمایی Coulson. “با ظرفیت قابل توجه 4000 USG محموله B737 و C-130 ، ناوگان ما همچنان به ارائه آژانس هایی با بزرگترین ظرفیت هواپیماهای بزرگ هواپیمای بزرگ می پردازد.”

هواپیمایی کولسون اولین بار در جهان است که هواپیماهای تجاری 737 بوئینگ را به هواپیماهای FIRELINER تبدیل می کند. هر FIRELINER بیش از 43000 ساعت تکنسین را برای سازگاری کامل و عملیاتی شدن دریافت می کند.

هواپیمایی Coulson در حال حاضر مأموریت های اطفا حریق را در چهار قاره انجام می دهد ، با برنامه ای برای ادامه گسترش در سطح جهان. وی گفت: “در حالی که ناوگان آتش نشانی هوایی ما به رشد خود ادامه می دهد ، آتش سوزی ها در سراسر جهان و ویرانی های همراه با آن نیز همین روند را دارند.” وین کولسون، رئیس و مدیر عامل گروه کولسون. “مأموریت شرکت ما پشتیبانی از آتش نشانان زمینی و مالیات دهندگان با هواپیما و خدمات کلاس جهانی است.”

درباره هواپیمایی کولسون:
هواپیمایی Coulson یک تجارت خانوادگی با فعالیت های جهانی در است استرالیا، کانادا، شیلی، و ایالات متحده با ناوگان متنوع خود از هواپیماهای سنگین بال ثابت و روتاری. کولسون علاوه بر عملیات اطفای حریق هوایی و واکنش اضطراری ، همچنین با داشتن بزرگترین تیم طراحی هوافضا در غرب کانادا تمرکز اصلی بر تغییرات ماموریت ویژه.

اطلاعات تماس و مصاحبه ها با رسانه ها:
هواپیمایی کولسون: نیکول سندی [email protected]

تلفن: (250) 724-7600 سلول: (250) 720-9351 وب سایت: www.coulsonaviation.com.

پرونده های مرتبط

Santa Maria California Demo.jpeg

لینک های مربوطه

www.coulsonaviation.com

SOURCE هواپیمایی Coulson