هیوندای اولین فیلم های فناوری Elantra را ارائه می دهد

کلید دیجیتال هیوندای
Hyundai Digital Key یک برنامه اختصاصی برای گوشی های هوشمند است که در مدل های Elantra Limited و SEL با بسته Premium موجود است. این برنامه به تلفن های هوشمند اجازه می دهد تا وسیله نقلیه را قفل و باز کنند ، هشدار وحشت را فعال کرده و موتور را با استفاده از ارتباطات Bluetooth Low Energy (BLE) و Near Field Communication (NFC) روشن کنند.

کلید دیجیتال هیوندای نه تنها به دارندگان اجازه می دهد که کلیدهای ماشین سنتی را در خانه بگذارند ، بلکه می تواند کلیدها را به طور ایمن با خانواده و دوستان خود به اشتراک بگذارد. سطح دسترسی را می توان برای هر کاربر مشترک برای مدت زمان مشخصی تنظیم کرد. راننده اصلی می تواند مدت زمان استفاده از وسیله نقلیه را تعیین کند یا استفاده را فقط هنگام استفاده از وام خودرو به برخی از ویژگی های خاص محدود کند و البته می توان کلیدها را از راه دور لغو کرد. هر Elantra هنوز دارای کلیدهای سنتی است. Digital Key فقط با تلفن های دارای سیستم عامل Android سازگار است.

سیستم تشخیص صدای پویا
Elantra Limited و SEL کاملاً جدید با بسته Premium دارای یک سیستم پیشرفته تشخیص صدای طبیعی برای کنترل بهتر ویژگی ها هستند. این رابط صوتی به زبان طبیعی شامل فن آوری های درک گفتار به معنی و معنی عمیق است که توسط Houndify طراحی شده است ، سرعت و دقت بی سابقه ای را در تشخیص صدا و پاسخ ها و توانایی به خاطر سپردن متن ، مانند موقعیت مکانی کاربر برای پشتیبانی از تعاملات طبیعی ، ارائه می دهد.

با استفاده از صدای طبیعی می توان موارد زیر را کنترل کرد:

 • آب و هوا روشن / خاموش است
 • کولر گازی روشن / خاموش
 • روشن / خاموش شدن گرما
 • سرعت فن
 • یخ زدایی روشن
 • پنکه را روی صورت ، پاها یا صورت و پاها تنظیم کنید
 • برفک زده و فن را روی پا قرار دهید
 • گرم کردن / خنک شدن
 • روشن یا خاموش کردن صندلی های گرم شده (راننده / مسافر)
 • تنظیم سطح صندلی گرم 1 ، 2 یا 3 (راننده / مسافر)
 • یخ زدایی شیشه عقب روشن / خاموش
 • و توابع اضافی

برای فعال کردن کنترل ها ، تنها کاری که راننده باید انجام دهد استفاده از “دکمه فشار صحبت” بر روی فرمان است و دستور را می گوید. دستورات ساده عبارتند از: “تهویه هوا را روشن کنید” ، “فن را روی صورت من تنظیم کنید” یا “صندلی گرم شده من را روشن کنید”. همچنین درخواست های بیشتری وجود دارد که این سیستم می تواند از عهده آنها برآید مانند “دما در چیست سنت لوئیس؟ “،” روز مادر کی است؟ “یا” برای من یک کافی شاپ پیدا کنید “.

دو صفحه نمایش 10.25 اینچی موجود
2021 الانترا دارای دو صفحه نمایش آینده نگرانه و 10.25 اینچی است که همه زیر یک شیشه قرار دارند. این خوشه دیدگاه های مختلفی دارد: ابزار ، کمک راننده و پیمایش. سیستم سرگرمی و سرگرمی اختیاری ، اطلاعات مفیدی را در سراسر صفحه نمایش لمسی تقسیم شده 10.25 اینچی خود به نمایش می گذارد.

سیستم ناوبری شامل یک دید پرنده در نقشه های ناوبری است و رانندگان مسیریابی متصل می شوند. مسیریابی متصل چندین گزینه پیمایش و به روزرسانی های زمان واقعی را فراهم می کند. مسیریابی مبتنی بر سرور ، تجربه ناوبری آنبورد را مشابه برنامه های فعلی ناوبری تلفن های هوشمند می کند.

Apple CarPlay و Android Auto نیز در این صفحه نمایش عریض 10.25 اینچی بسیار زیبا به نظر می رسند. پشتیبانی از بلوتوث دوگانه نیز موجود است ، بنابراین می توان همزمان دو دستگاه را جفت کرد – یکی برای تماس های تلفنی و دیگری برای پخش صوتی. سیستم ناوبری همچنین با سه سال به روزرسانی چند رسانه ای / نقشه Blue Link® ارائه می شود.

پیوند آبی Blue
خط جدید Elantra هنوز از سیستم Blue Link Connected Car Hyundai بهره می برد که با استفاده از telematics تعبیه شده به رانندگان اجازه می دهد تا از راه دور وسیله نقلیه خود را شروع کرده و دمای داخلی را با استفاده از برنامه تلفن هوشمند MyHyundai کنترل کنند. این برنامه همچنین به کاربران امکان می دهد درب های خود را از راه دور قفل یا قفل کنند و وسیله نقلیه خود را در یک پارکینگ شلوغ با Car Finder و بوق و چراغ های از راه دور پیدا کنند.

علاوه بر این ، Blue Link در Elantra جدید با ناوبری مبتنی بر ابر وارد بازار می شود که اطلاعات دقیقه ای و ترافیکی و جستجوی POI را به صورت رایگان ارائه می دهد.

تجربیات اضافی شامل

 • مدیریت نمایه از راه دور — فروشگاه ها تنظیمات وسیله نقلیه را برای ابر Blue Link انتخاب می کنند ، با قابلیت به روزرسانی از راه دور و بازگرداندن آنها به خودرو
 • پیشرفت های شروع از راه دور:
  • گرما / دریچه صندلی از راه دور (پشتیبانی کامل روشن / خاموش برای هر صندلی گرم یا خنک شده جداگانه ؛ توانایی تنظیم سطح)
  • انتخاب نمایه (تنظیمات جداگانه راننده را برای موقعیت نشستن و آینه های جانبی از قبل بارگیری می کند)
 • اعلان های وضعیت وسیله نقلیه – اگر وسیله نقلیه درها را باز یا قفل پنجره ها را باز بگذارید ، مشتریان اعلانی دریافت می کنند
 • POI اکنون با Waypoints به اتومبیل ارسال می شود (توانایی جمع کردن حداکثر سه ایستگاه راه برای تحویل با هم به وسیله نقلیه و تنظیم خودکار ترتیب مقصد)
 • Maintenance Alert Enhancement – ردیابی فاصله تعمیر و نگهداری اکنون با قابلیت تنظیم مجدد در سیستم چندرسانه ای قابل مشاهده است

جزئیات بیشتر در مورد وسایل نقلیه مجهز به Blue Link خاص در سایت www.hyundaibluelink.com موجود است.

سیم های تلفن همراه را پشت سر بگذارید
رابط کاربری استاندارد هشت اینچی هیوندای النترا Display Audio به دارندگان اجازه می دهد سیم های تلفن همراه را در خانه بگذارند. این به این دلیل است که Wireless Android Auto و Apple CarPlay به عنوان ویژگی های اولین بخش در دسترس هستند ، به شما اجازه می دهد تلفن را در یک جیب یا کیف بدون سیم های ناخوشایند بگذارید.

هیوندای موتور آمریکا
در هیوندای موتور آمریكا ، ما معتقدیم كه همه لیاقت بهتر را دارند. از نحوه طراحی و ساخت اتومبیل هایمان گرفته تا نحوه برخورد با افرادی که آنها را رانندگی می کنند ، بهتر کردن کارها در قلب هر کاری است که انجام می دهیم. تولید محصولات هیوندای از محصولات پرقدرت خودرو ، SUV و خودروهای الکتریکی و سلول سوختی با قدرت جایگزین توسط Hyundai Assurance پشتیبانی می شود – قول ما برای ایجاد تجربه بهتر برای مشتریان. وسایل نقلیه هیوندای از طریق بیش از 820 نمایندگی در سراسر کشور فروخته و سرویس می شوند و تقریباً نیمی از خودروهای فروخته شده در ایالات متحده در هیوندای موتور ساخت آلاباما ساخته می شوند. دفتر مرکزی هیوندای موتور آمریکا در است فواره دره ، کالیفرنیا، و زیرمجموعه شرکت هیوندای موتور کره است.

لطفا به وب سایت رسانه ما به آدرس www.HyundaiNews.com مراجعه کنید

هیوندای موتور امریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام

منبع Hyundai Motor America

لینک های مربوطه

www.hyundainews.com