هیوندای به تعهد ترمز اضطراری خودکار قبل از برنامه دست می یابد

FOUNTAIN VALLEY ، کالیفرنیا.، 6 نوامبر 2020 / PRNewswire / – طی سال گذشته ، 96٪ از خودروهای هیوندای تولید شده برای فروش در ایالات متحده ، ترمز اضطراری خودکار (AEB) را به عنوان تجهیزات استاندارد ارائه می دهند ، دو سال قبل از موعد مقرر ، یک تعهد داوطلبانه در صنعت را برآورده می کنند.

گفت: “فناوری ایمنی AEB هیوندای ، Forward Collision-Avoidance Assist ، اکنون در 96٪ از خودروها و SUV های ما استاندارد است.” برایان لاتوف، مدیر ارشد ایمنی ، هیوندای موتور آمریکای شمالی. “ما مفتخریم که این فناوری صرفه جویی در زندگی را در اکثر قریب به اتفاق وسایل نقلیه جدید هیوندای ارائه می دهیم. این بیانگر تعهد سازمانی ما در مورد ایمنی خودرو و توانایی صنعت برای همکاری مشترک و پیشبرد داوطلبانه ایمنی وسایل نقلیه است.”

در سال 2016 ، هیوندای به صنعت ، اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها (NHTSA) و موسسه بیمه ایمنی بزرگراه ها (IIHS) پیوست تا استاندارد AEB را برای تقریباً همه وسایل نقلیه سبک توسط استاندارد ایجاد کند. 1 سپتامبر 2022. IIHS تخمین می زند که این تعهد تا سال 2025 از 42،000 تصادف و 20،000 صدمه جلوگیری خواهد کرد و سیستم های پیشگیری از تصادف جلو با هشدار برخورد به جلو و ترمز خودکار ، تصادفات عقب را به نصف کاهش می دهد.

Forward Collision-Avoidance Assist هیوندای از دوربین و / یا رادار برای جستجوی وسایل نقلیه در جاده پیش رو استفاده می کند و به رانندگان در مورد برخورد احتمالی هشدار می دهد. اگر سیستم تشخیص دهد که برخورد نزدیک است ، زنگ خطر را به صدا در می آورد و هشدار دیداری را چشمک می زند. و بسته به شرایط ، از ترمزها نیز برای جلوگیری از ضربه یا به حداقل رساندن آسیب استفاده می کند.

هیوندای همچنین به رانندگان و مسافران یادآوری می کند که همیشه از کمربند ایمنی استفاده کنند ، از صندلی مناسب کودک استفاده کنند و روی درایو تمرکز کنند.

هیوندای موتور آمریکا
در هیوندای موتور آمریكا ، ما معتقدیم كه همه لیاقت بهتر را دارند. از نحوه طراحی و ساخت اتومبیل هایمان گرفته تا نحوه برخورد با افرادی که آنها را رانندگی می کنند ، بهتر کردن کارها در قلب هر کاری است که انجام می دهیم. تولید محصولات هیوندای از محصولات پرقدرت خودرو ، SUV و خودروهای الکتریکی و سلول سوختی با قدرت جایگزین توسط Hyundai Assurance پشتیبانی می شود – قول ما برای ایجاد تجربه بهتر برای مشتریان. وسایل نقلیه هیوندای از طریق بیش از 820 نمایندگی در سراسر کشور فروخته و سرویس می شوند و تقریباً نیمی از خودروهای فروخته شده در ایالات متحده در هیوندای موتور ساخت آلاباما ساخته می شوند. دفتر مرکزی هیوندای موتور آمریکا در است فواره دره ، کالیفرنیا، و زیرمجموعه شرکت هیوندای موتور کره است.

لطفا به وب سایت رسانه ما به آدرس www.HyundaiNews.com مراجعه کنید

هیوندای موتور امریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام

منبع Hyundai Motor America

لینک های مربوطه

www.hyundainews.com