هیوندای موبیس عضو سابق کمیته اجرایی Valeo را به عنوان رئیس فروش جهانی برای گسترش بین المللی استخدام می کند

آقای Maschka پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه سی سال ، 30 سال را در صنعت خودرو گذرانده است اشتوتگارت در مهندسی برق از جمله دو سال تصدی در Telecom Paris Tech. آقای Maschka بومی آلمان ، در خودروسازان و تامین کنندگان مختلفی از جمله ولوو ، مرسدس بنز ، بوش و قاره کار کرده است. اخیراً ، در فرانسه، وی به عنوان بنیانگذار و مدیرعامل در AMA-ADVISORS ، یک شرکت مشاوره برای نمایندگی حوزه جدید برای انتقال تحرک الکترونیکی خدمت کرد.

مشهور است که هیوندای موبیس برای عملکرد برجسته مدیریتی و توانایی درک بازارهای جهانی ارزش بالایی قائل شده است. آقای Maschka همچنین به عنوان عضو BOD و کمیته راهبری در CLEPA ، انجمن تامین کنندگان خودرو اروپا همکاری کرد.

در نقش جدید خود به عنوان رئیس فروش جهانی هیوندای موبیس ، آقای Maschka با بهره گیری از تحول فعلی صنعت خودرو به سمت خودكار و برقی متصل ، بخش را برای دریافت سفارشات از خودروسازان اروپایی ، آمریکای شمالی و چینی هدایت و گسترش می دهد. وسایل نقلیه. هیوندای موبیس ، تأمین کنندگان قطعات شماره 7 جهانی ، به طور مداوم فروش خودروسازان غیر هیوندای / کیا را افزایش داده است.

در همین حال ، آقای ماسکا اولین مدیر غیر کره ای است که توسط هیوندای موبیس در منطقه غیر R&D استخدام شده است. علاوه بر این ، وی بالاترین رتبه اجرایی خارجی ، سطح C را دارد و مستقیماً به مدیر عامل شرکت گزارش خواهد داد هیوندای موبیس.

درباره هیوندای موبیس

هیوندای موبیس هفتمین تامین کننده پیشرو خودرو است. در سال 1977 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در سئول، کره، هیوندای Mobis برای تبدیل شدن به یک شریک فناوری مادام العمر برای وسایل نقلیه و مردم است.

هیوندای موبیس در سنسورها ، همجوشی حسگرها در کنترل کننده ها و قابلیت های طراحی نرم افزار در کنترل ایمنی بسیار عالی است. محصولات آن همچنین شامل اجزای مختلف برق ، ترمز ، سیستم تعلیق ، فرمان ، کیسه های هوا ، چراغ ها و وسایل الکترونیکی خودرو است.

Mobis در حال حاضر بیش از 30،000 کارمند دارد و در بیش از 30 منطقه در 10 کشور جهان کار تولید می کند. Mobis علاوه بر دفتر مرکزی تحقیق و توسعه در کره ، دارای 4 مرکز فناوری در است آلمان، چین، هند و ایالات متحده.

تماس با رسانه

جیحیون هان (+ 82-2-2018-6026 ، [email protected])
چون کی هوانگ (+ 82-2-2018-5519 ، [email protected])

منبع Hyundai Mobis