هیوندای Tucson N Line Teasers ، Successing Aggressive N نام تجاری تا سال 2022 را نشان می دهد

طرح هیوندای شامل سه مدل N تصفیه کننده پیشرو در تصویر مانند Veloster N و Elantra N و همچنین مدل های N Line شامل Sonata N Line ، Elantra N Line و Tucson N Line است. استراتژی نام تجاری N ردیف ثابت مدل های عملکردی جدید N را ارائه می دهد تا علاقه مندان را از همه نوع راضی کند.

توسان N Line ویژگی های طراحی بیرونی تهاجمی و متمایز و تفکیک جزئیات داخلی را ارائه می دهد. تجهیزات منحصر به فرد و انتخاب رنگ نیز برای مدل های تولیدی در نظر گرفته شده است. توسان N Line در بهار 2021 در دسترس خواهد بود.

هیوندای موتور آمریکا

در هیوندای موتور آمریكا ، معتقدیم كه همه لیاقت بهتر را دارند. از نحوه طراحی و ساخت اتومبیل هایمان گرفته تا نحوه برخورد با افرادی که آنها را رانندگی می کنند ، بهتر کردن کارها در قلب هر کاری است که انجام می دهیم. تولید محصولات هیوندای از محصولات پرقدرت خودرو ، SUV و خودروهای الکتریکی و سلول سوختی با قدرت جایگزین توسط Hyundai Assurance پشتیبانی می شود – قول ما برای ایجاد تجربه بهتر برای مشتریان. وسایل نقلیه هیوندای از طریق بیش از 820 نمایندگی در سراسر کشور فروخته و سرویس می شوند و تقریباً نیمی از خودروهای فروخته شده در ایالات متحده در هیوندای موتور ساخت آلاباما ساخته می شوند. دفتر مرکزی هیوندای موتور آمریکا در است فواره دره ، کالیفرنیا، و زیرمجموعه شرکت هیوندای موتور کره است.

لطفا به وب سایت رسانه ما در مراجعه کنید www.HyundaiNews.com

هیوندای موتور امریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام

منبع Hyundai Motor America

لینک های مربوطه

www.hyundainews.com