وایکینگ اعلام کرد تکمیل اولین آزمایشگاه PCR در دریا در ستاره وایکینگ است

لس آنجلس، 2 نوامبر 2020 / PRNewswire / – وایکینگ® (www.viking.com) امروز اعلام کرد که نصب اولین آزمایشگاه PCR در مقیاس کامل در دریا را به پایان رسانده است. این امکانات جدید پردازنده – که ابتدا یک صنعت است – امکان آزمایش بی سابقه در صنعت سفر دریایی را فراهم می کند ، وایکینگ را قادر می سازد تا با آزمایش بزاق غیرتهاجمی آزمایش PCR را برای همه اعضای خدمه و مهمانان انجام دهد. این آزمایشگاه ظرفیت کافی برای آزمایش روزانه همه اعضای خدمه و میهمانان را دارد ، که انعطاف پذیری را برای پاسخگویی به سطح شیوع COVID-19 در سراسر جهان فراهم می کند.

این اولین آزمایشگاه در نصب شده است ستاره وایکینگ، کشتی اقیانوسی 930 مهمان شرکت برنده جایزه. برای اطمینان از م fullyثر بودن رویه ها و پروتکل های طراحی شده ، یک سری آزمایشات گسترده انجام می شود.

“ما چندین ماه است که روی این موضوع کار می کنیم و امروز مهم است زیرا ما را یک قدم دیگر به سفرهای دریایی نزدیک می کند ، بدون اینکه امنیت میهمانان و خدمه ما به خطر بیفتد. دستورالعمل های CDC که اخیراً اعلام شده کاملاً مطابق با افکار عمومی ما است. تحقیقات بهداشتی ، و ما از فشار آژانس به سمت آزمایش استقبال می کنیم ، زیرا معتقدیم این تنها راه ایمن کار کردن است. از نظر ما ، آزمایش مداوم PCR ، همراه با پروتکل های بهداشتی گسترده کشتی ، باعث می شود کشتی های وایکینگ مکانی امن برای دور شوید و جهان را کشف کنید ” مت گریمز، معاون رئیس جمهور در عملیات دریایی برای وایکینگ ها.

وایکینگ آزمایشگاه PCR ، و همچنین روشهای طراحی و بهره برداری جدید را در زمان آزمایش نشان می دهد ستاره وایکینگ می آید به اسلو، نروژ در اواسط ماه نوامبر.

درباره وایکینگ ها

وایکینگ در سال 1997 تاسیس شد و سفرهای متمرکز بر روی رودخانه ها ، اقیانوس ها و دریاچه های سراسر جهان را ارائه می دهد. رئیس ، برای مسافران باتجربه و علاقه مند به علم ، تاریخ ، فرهنگ و آشپزی طراحی شده است تورستین هاگن غالباً می گوید وایکینگ برخلاف سفرهای اصلی به مسافران “سفر مسافرتی متفکر” می دهد. در پنج سال اول فعالیت خود ، وایکینگ رتبه شماره 1 سفر دریایی در اقیانوس قرار گرفته است سفر + اوقات فراغتجوایز “بهترین های جهان” 2016 ، 2017 ، 2018 ، 2019 و 2020. علاوه بر سفر + اوقات فراغت افتخارات ، وایکینگ نیز چندین بار مورد تقدیر قرار گرفته است مسافر Condé Nast“لیست طلایی” و همچنین توسط Cruise Critic به عنوان “بهترین کلی کشتی” کوچک در وسط در جوایز انتخاب Cruisers 2018 ، “Best River Cruise Line” و “Best Itineraries River” ، با کل Longships Viking® شناخته شده است ناوگان به عنوان “بهترین کشتی های رودخانه جدید” در جوایز انتخاب ویراستاران وب سایت شناخته می شود. برای اطلاعات بیشتر ، با شماره 1-800-2-VIKING (1-800-284-5464 1-800) با وایکینگ تماس بگیرید یا به سایت www.viking.com مراجعه کنید. برای کانال غنی سازی وایکینگ ، برنده جایزه ، به سایت www.viking.tv مراجعه کنید.

منبع وایکینگ

لینک های مربوطه

www.viking.com