ویلای توسکی خود را با قیمت 32 دلار در اختیار داشته باشید

وقتی COVID- 19 ضربه زد ، جون و آنماری پرستار احساس نیاز به کمک به کودکان کردند و تصمیم گرفتند ویلای خود را بفروشند تا برای خیریه مورد علاقه خود ، انجمن کودکان ، که از کودکان آسیب پذیر در انگلستان و ولز. آنها هشت سال گذشته را در بازسازی ویلای سنگی توسکانی خود گذراندند و احساس کردند که زمان بازپرداخت آن فرا رسیده است و بخشی از درآمد خود را نیز اهدا خواهند کرد.

اظهار داشت: “این کمک مالی به خوبی استفاده خواهد شد. ما می خواهیم درگیر شویم و شرایط را بهبود ببخشیم. یک خانه پایدار و خوب باید سنگ بنای هر کسی باشد ؛ این ساختمان است که جامعه را به مکان بهتری برای زندگی تبدیل می کند.” جون پرستار

ویلا در Garfagnana ، قلب شهر است توسکانی شمالی، یکی از مکانهای معروف “کشف نشده” ، در شمال لوکا و پیزا. این هتل دارای چهار اتاق خواب ، سه حمام ، استخر شنا و باغ های منظره است. همچنین شامل یک آشپزخانه بزرگ ، غذاخوری و اتاق نشیمن است. نمای کاملی از تمام اتاق ها و باغ ها را می توان در اینجا مشاهده کرد.

هزینه بلیط کلیه مالیات نقل و انتقال و هزینه های حقوقی ویلا را شامل می شود. همچنین شامل دو شب اقامت در هتل و اجاره اتومبیل برای عقد قرارداد می شود.

قفل پیپا، انجمن کودکان گفت: “ما خوشحالیم که خانه های برنده را در آنجا برنده می کنیم ایتالیا برای حمایت از انجمن کودکان انتخاب کرده اند. کمک مالی این موسسه خیریه را قادر می سازد تا یک خط نجات برای جوانان آسیب پذیر در سراسر کشور فراهم کند! “

بلیط ها به آدرس www.winhousesinitaly.com به فروش می رسند

برای اطلاعات دقیق قرعه کشی به https://www.winhousesinitaly.com مراجعه کنید

در باره

صاحبان جون و آنماری پرستار ملاقات کرد که در بازار Telco انگلستان کار می کرد. عشق آنها به سفر آنها را وادار به خرید یک ملک تعطیلات در توسکانی و هشت سال گذشته را صرف بازسازی و در عین حال پیروی از سنت ویلایی توسکانی کرده اند.

تماس با رسانه:
جون پرستار
[email protected]

SOURCE برنده خانه ها در ایتالیا

لینک های مربوطه

http://www.winhousesinitaly.com