پرستاری سفر از طریق پرسنل پزشکی آببلا

OWINGS MILLS، Md.، 19 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Abbella Medical Staffing یک آژانس کادر پزشکی است که مفتخر است موقعیت های پرستاری مسافرتی را برای افرادی که به دنبال ارتقا care حرفه خود و سبک زندگی انعطاف پذیر هستند ، ارائه دهد. می گوید: “آببلا قصد دارد کار با ما را آسان کند.” توماس وامبوی، رئیس آببلا. “ما شما را در بهترین مراکز درمانی در بهترین موقعیت ها قرار می دهیم و به شما کمک می کنیم اهداف شغلی خود را برآورده کنید.”

پرستاری مسافرتی مزایای بسیاری را برای کسانی که به دنبال شغل با ارزش در صنعت بهداشت و درمان هستند ، ارائه می دهد. پرستاران مسافرتی می توانند در مراکز بهداشتی معتبر مختلف در سراسر کشور کار کنند و از بهترین پزشکان و پزشکان بیاموزند. آنها قادر خواهند بود از امنیت شغلی ، مزایای بسیار زیاد و غرامت رقابتی برخوردار شوند.

علاوه بر این ، بسیاری از پرستاران و سایر متخصصان بهداشت متحد به دلیل دریافت درآمد برای سفر ، جذب پرستار مسافرت می شوند. آنها قادر خواهند بود به جای فقط بازدید ، مناطقی از کشور را که قبلاً ندیده اند ببینند و با زندگی در آنجا تجربه کنند. پرستاری مسافرتی به آنها امکان می دهد تأثیر معناداری در جوامع سراسر کشور داشته باشند. فرصتهای شگفت انگیزی برای رشد شخصی و شغلی وجود دارد. پرستاری در سفر با داشتن تعادل بهینه کار / زندگی ، یک حرفه با ارزش است. پرستاران مسافرتی می توانند مشاغل مورد نظر خود را بپذیرند و در هر مکانی که مایل هستند سفر کنند. مهم نیست که پرستاران مسافرتی کجا می روند ، مطمئناً زندگی همه کسانی را که لمس می کنند روشن می کنند.

کارکنان پزشکی آببلا با برخی از بهترین مراکز درمانی در سراسر کشور کار می کنند. آنها سالها تجربه در زمینه جای دادن پرستاران واجد شرایط و متخصصان بهداشت متحد در امور چند هفته ای ، روزانه یا قرارداد در سراسر کشور دارند. آنها بسته های جبران و مزایای عالی و همچنین راهنمایی شغلی را ارائه می دهند. علاوه بر این ، آنها 24/7 در دسترس هستند تا به هر گونه مشکل یا نگرانی پاسخ دهند. برنامه آنها بصورت آنلاین در دسترس است.

درباره پرسنل پزشکی آببلا

Abbella Medical Staffing در واقع است بالتیمور ، MD حوزه. آژانس کارکنان پزشکی علاقه زیادی به کمک به پرستاران و متخصصان بهداشت متحد خود در دستیابی به اهداف شغلی و رویاهای خود دارد ، در حالی که زندگی بیماران دارای شغل را بهبود می بخشد. ماموریت آنها این است که از طریق یک فرآیند دقیق و سازمان یافته کارکنان ، نتیجه مراقبت های بهداشتی را در همه جا بهبود دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با آنها در تماس بگیرید www.abbellamedical.com امروز.

مخاطب:
توماس وامبوی
تلفن: 410-654-3361
پست الکترونیک: [email protected]

منبع عضو هیئت پزشکی Abbella