پرواز بین جینان و سئول به زودی افتتاح می شود

به قول یک چینی ، مردم برای خرید خانه صد پوند طلا می پردازند اما برای انتخاب همسایه یک هزار پوند طلا ، و همسایه مناسب را نمی توان با طلا اندازه گیری کرد. چین و کره همسایه یکدیگرند و استان شاندونگ رو به کره در آن طرف دریا است. جینان، پایتخت استان شاندونگ، همچنین به عنوان شهر چشمه ها ، یکی از شهرهای تاریخی و فرهنگی در مشهور است چین، و بندر طلایی برای تبلیغ فرهنگ کنفوسیوس ، با همکاری شهرهای دوقلو و سازمانهای دوستی در کره به منظور تقویت بنیان افکار عمومی و مزایای همکاری ، به منظور خدمت و کمک به وضعیت کلی گشایش و همکاری بین دو کشور

جینان فصل جدید همکاری با R. O. کره را از زمان برقراری ارتباط شهر دوقلو سازی با سوون در سال 1993 آغاز می کند ، و مبادلات و همکاری های نزدیک با اینچئون ، داژئون ، پوهانگ ، آندونگ و چانگ وون را ادامه می دهد. تا پایان سال 2019 ، شرکت های R. O. Korea از جمله SK Group و LG Group و غیره ذکر شده در Fortune 500 ، 177 پروژه را در جینان با سرمایه گذاری خارجی قراردادی از 737 میلیون دلار آمریکا، و جینان سیتی به تازگی 7 شرکت در R. O. کره با سرمایه گذاری کل قراردادی تقریباً تأسیس کرده است 213 میلیون دلار آمریکا. در سال 2019 ، میزان واردات و صادرات بین جینان و R. O. کره رسیده است 3.24 میلیارد RMB، با صادرات سالانه 9.3٪ در صادرات و 24٪ در واردات افزایش یافته است.

در حال حاضر، جینان با سه فرصت استراتژی ملی یعنی استراتژی حفاظت از محیط زیست و توسعه با کیفیت بالا در حوزه رودخانه زرد روبرو شده و از آنها استفاده می کند ، استراتژی چین (شاندونگ) منطقه آزمایشی تجارت آزاد و منطقه آزمایشی جامع ملی برای جایگزینی رانندگان رشد قدیمی با افراد جدید ، که فضای وسیع تری از همکاری را گسترش می دهد و پتانسیل های بیشتری برای توسعه به وجود می آورد.

پیوندهای تصویر پیوندها:

پیوند: http://asianetnews.net/view-attachment؟attach-id=377488
عنوان: سالن ورزشی مرکز جینان آوتی

لینک: http://asianetnews.net/view-attachment؟attach-id=377491
شرح: Baotu بهار در زمستان

پیوند: http://asianetnews.net/view-attachment؟attach-id=377495
زیرنویس: چین (جینان) -نمایش تبادل خوشنویسی کره (سوون)

منبع دفتر امور خارجه دولت مردم شهرداری جینان