کامیون بین المللی سری جدید بین المللی HX® را راه اندازی می کند

گفت: “سری جدید HX نشان دهنده راحت ترین ، با دوام ترین ، کامیون Severe Service متمرکز بر فناوری و راننده است.” مارک استاسل، معاون رئیس جمهور ، کامیون حرفه ای ، ناویستار. “این نمایش فیزیکی استراتژی Navistar 4.0 ما است – مشتری را در مرکز هر کاری قرار می دهیم.”

سری جدید HX هم در محور جلو و هم در جلو و HX620 در دسترس است. هر دو خودرو اکنون برای سفارش در دسترس هستند و تحویل اوایل سال آینده آغاز می شود.

کابین افراطی
سری جدید HX دارای یک کابین طراحی شده جدید است که برای اجرای حتی در مجازات ترین برنامه های شغلی طراحی و اعتبارسنجی شده است. این خودرو با یک کاپوت سه تکه بادوام ارائه می شود که در برابر ترک خوردگی ، مقاوم و به طور خاص مهندسی شده است تا دید فوق العاده ای از جلو داشته باشد. کابین فوق العاده با پشتیبانی دقیق توسط آزمایشگاه ، در مکانهای کلیدی تقویت می شود تا از عمر طولانی اطمینان حاصل کند و اکنون توسط ChemGuard ، LineX و فرآیند لایه باز خود کامیون بین المللی محافظت می شود و آن را در برابر نمک تقریباً غیر قابل نفوذ می کند – همه اینها با طراحی هوشمندانه مقاومت بالا انجام می شود فولاد ، در نتیجه مجازات وزنی ندارد. با نشان دادن مقاومت در برابر خوردگی کابین ، سری HX جدید با اطمینان از 10 سال ضمانت سوراخ شدن پشتیبانی می کند.

سری جدید HX همچنین دارای پاک کننده های هوای دوگانه عملکردی خارجی است که باعث افزایش فیلتراسیون می شود که هنگام کار در محیط های گرد و غبار بسیار مهم است. همه چراغ های نشانگر با LED هایی تعویض شده اند که دید و ایمنی شبانه را در عین کاهش دفعات تعمیر ارائه می دهند. برای افزودن لمس شخصی خود ، سری HX جدید به راحتی با روکش های اختیاری ضد زنگ ، آینه های روشن روشن و گزینه های اضافی فولاد ضد زنگ قابل تنظیم است.

در داخل ، تمرکز بر روی راننده بود. کابین جدید فوق العاده ، ایمنی ، راحتی و بهره وری راننده را بهبود می بخشد. برای شروع ، اندازه کلی کابین افزایش یافته است. با تمرکز بر راحتی ، اکنون کابین از بهترین کلاس HVAC و شیشه های برقی بزرگتر برخوردار است و منظره ای با دید بهتر ایجاد می کند.

کابین انبساطی نیز با جدیدترین و بالاترین بسته تزئینی International Truck Diamond Elite ارائه می شود. در این بسته یک سری جدید از صندلی های مجهز به تهویه و تهویه مطبوع ارائه می شود که راحتی کامل را در هر زمان فراهم می کند و به رانندگان اجازه می دهد تا تمرکز و تأثیرگذاری داشته باشند. فناوری یکپارچه کمک راننده از Bendix همچنین به بهبود آگاهی و ایمنی راننده کمک می کند.

استاسل گفت: “فضای داخلی کابین مرکز فرماندهی راننده است ، بنابراین هر اینچ باید با نیازهای آنها هماهنگ شود.” “سری جدید HX که مستقیماً از بازخورد رانندگان طراحی شده است ، ساخته شده است تا بیشترین راننده را در ناوگان شما داشته باشد.”

عملکرد بهتر
در یک سایت شغلی ، قدرت مانور مهم است. برای عملکرد بهتر ، سری جدید HX با دنده های فرمان دوگانه و سیستم ترمز ضد قفل پیشرفته که منجر به چرخش ، کشش و کنترل برتر می شود ، در دسترس است. برای کمک به حداکثر رساندن بار تحویل داده شده ، HX620 به صورت استاندارد با International نیز ارائه می شود® موتور A26 ، قدرت حداکثر 500 اسب بخار را برای عملکرد عالی در یک بسته سبک ارائه می دهد.

سری HX همچنان گزینه تحویل قاب تک ریل 12.5 “x 0.5” پیشرو در صنعت را ارائه می دهد 3.5 میلی متر RBM ، یعنی توانایی تحمل سنگین ترین بارها را نیز دارد.

برای افزایش بیشتر عملکرد ، International Truck همچنین دارای یک قاب پیچ و مهره هاک و اعضای متقاطع روی شاسی است که حرکت و سایش را به حداقل می رساند ، طیف گسترده ای از محورهای بالابر نصب شده در کارخانه ، و در موارد نادر راننده گیر می کند ، یک یدک کش جلو گزینه pin تا 150،000 پوند امتیاز داده شده است.

شرکای اثبات شده
سری جدید HX از فناوری اجزای اثبات شده شرکای اصلی برخوردار است. هر دو مدل HX520 و HX620 را می توان با کامینز سفارش داد® موتور X15 ، قدرت ارائه شده در رده بندی های مختلف تا 605 اسب بخار و گشتاور 2050 پوند فوت را ارائه می دهد.

همچنین از هندلیکسون HAULMAAX جدید بهره می برد® سیستم تعلیق HMX-EX ، باعث افزایش قابلیت اطمینان و افزایش رتبه سایت های شغلی می شود.

طیف گسترده ای از محورهای بالابر قابل هدایت نیز برای سری جدید HX ارائه می شود. تمام ترکیبات محور آسانسور از کارخانه موجود است. از همه قابل توجه تر ، International Truck اکنون گزینه ای را برای کنترل در اختیار شما قرار می دهد تا برای بهبود ارگونومی و ظاهر با کیفیت در پنل بال داشبورد قرار گیرد.

سری جدید HX با ارائه جامع دستی ، دستی و گیربکس اتوماتیک برای هر کاربردی ، از گیربکس دستی Eaton Fuller ، Eaton Ultrashift بهره می برد.® گیربکس دستی خودکار یا جعبه دنده سری آلیسون 4000. گیربکس اتوماتیک دستی و اتوماتیک از طریق کنترل بصری دوستانه راننده ساقه سوئیچ International Truck کنترل می شود که به راننده اجازه می دهد چشم خود را به کار نگاه کند.

یک کامیون واقعاً متصل
برای به حداکثر رساندن زمان استفاده ، International Truck Diamond Logic را ادغام کرده است® سیستم الکتریکی به سری جدید HX. Diamond Logic یک سیستم الکتریکی یکپارچه ، به راحتی قابل برنامه ریزی و قابل تنظیم است که به طور مستقیم از خط تیره کار می کند. این کار نیروی نصب بدنه را کاهش می دهد ، زمان و ایمنی را افزایش می دهد و به رانندگان اجازه می دهد تا با اعتماد به نفس بی نظیر بدنه کامیون را کار کنند.

سری جدید HX از طریق OnCommand پشتیبانی می شود® اتصال – سیستم تشخیص از راه دور شرکت در زمان واقعی ، ارائه دهنده جامع ترین نمونه کارها صنعت خدمات متصل به صنعت. همه مشتریان سری HX از نظر سلامت ناوگان خود قابل مشاهده هستند و مدیریت تعمیر و نگهداری را آسان تر می کنند. این فناوری به International Truck و شبکه خدمات آن اجازه می دهد تا نیاز قطعات را پیش بینی کنند ، بنابراین نمایندگی ها موجودی را در قفسه ها در هرجایی که شما به آن نیاز دارید ، تهیه می کنند.

سری جدید HX نیز توسط International پشتیبانی می شود® 360 – پلت فرم ارتباطات خدماتی و مدیریت ناوگان که برقراری ارتباط یکپارچه با شبکه خدمات بین المللی ناوگان از هر نوع ساخت را از همیشه آسان تر می کند.

وی گفت: “Navistar 4.0 و Project Compass متمرکز بر قرار دادن مشتری در مرکز هر کاری هستند که انجام می دهیم و تمرکز مشتری در سری جدید HX کاملاً واضح است.” فردریش باومن، رئیس ، فروش ، بازاریابی و فروش پس از فروش. “من واقعاً می توانم بدون تردید بگویم که سری جدید HX کاملاً در اطراف مشتریان ما ساخته شده است که برای کمک به آنها در رسیدن به موفقیت های جدید طراحی شده است.”

درباره Navistar
شرکت بین المللی Navistar (NYSE: NAV) یک شرکت هولدینگ است که شرکت های تابعه و وابسته آن بین المللی تولید می کنند® کامیون های تجاری و نظامی مارک دار ، موتورهای دیزلی اختصاصی و IC Bus® اتوبوس های تجاری و تجاری. یک شرکت وابسته همچنین قطعات سرویس موتور کامیون و دیزل را فراهم می کند. شرکت وابسته دیگری خدمات تأمین مالی را ارائه می دهد. اطلاعات بیشتر در سایت www.Navistar.com در دسترس است.
همه مارک ها علائم تجاری صاحبان مربوطه هستند.

SOURCE شرکت بین المللی Navistar

لینک های مربوطه

http://www.navistar.com