کنفرانس مطبوعاتی کنفرانس جهانی خودروهای هوشمند 2020 با تمرکز بر تحول بزرگ در صنعت خودرو در گوانگژو برگزار شد

گوانگژو ، چین، 29 نوامبر 2020 / PRNewswire / – صبح روز 20 نوامبر، کنفرانس مطبوعاتی کنفرانس جهانی وسایل نقلیه هوشمند 2020 در گوانگژو. یی بن (معاون مرکز همکاری بین المللی کمیسیون توسعه ملی و اصلاحات ، دیائو آیلین (معاون دبیرکل دولت مردم شهرداری گوانگژو) ، قهوهای مایل به زرد (اقتصاددان ارشد کمیسیون توسعه و اصلاحات شهرداری گوانگژو) ، لو یونگژونگ (معاون رئیس دولت مردم منطقه تیانهه از شهرداری گوانگژو) ، ژو دونگ فانگ (رئیس IDG آسیا) و رهبران دیگر در این نشست شرکت کردند و به س reportersالات خبرنگاران پاسخ دادند. نزدیک به 100 رسانه در این کنفرانس مطبوعاتی شرکت داشتند.

تیکنفرانس جهانی وسیله نقلیه هوشمند 2020 در سال 2008 برگزار می شود گوانگژو از جانب 3 دسامبر تا 4 دسامبر با موضوع “آینده ، اکنون رانندگی می کنم”. این کنفرانس توسط دولت مردمی شهرداری گوانگژو ، با حمایت مالی مرکز همکاری بین المللی کمیسیون توسعه ملی و اصلاحات ، کمیسیون توسعه و اصلاحات شهرداری گوانگژو ، دولت مردم منطقه تیانه از شهرداری گوانگژو و IDG آسیا پشتیبانی شد و توسط IDG World Expo انجام شد. شرکت چین. ، با مسئولیت محدود. در حال حاضر ، مقدمات به خوبی در حال پیشرفت هستند و دیدگاه معتبر ، بین المللی و تخصصی نشست بزرگ صنعت خودرو در زمان تعیین شده ارائه می شود.

سرعت كامل براي استفاده از مزاياي صنعت

صنعت وسایل نقلیه هوشمند جهانی بی سابقه ای فشرده و فعال است و دور جدیدی از انقلاب فناوری و تحولات صنعتی در آستانه دستیابی به موفقیت است. وسایل نقلیه هوشمند به مرکز جدید رقابت بین المللی تبدیل شده اند زیرا توسعه وسایل نقلیه سنت را برهم زده و پیشرفت های فن آوری را در برگرفته است. مطابق با پیش بینی وسایل نقلیه متصل در سراسر جهان IDC، انتظار می رود بازار هوشمند وسایل نقلیه متصل ، طی 5 سال آینده شاهد یک دوره شتابگیری جامع با نرخ رشد مرکب 16.8٪ در محموله های سالانه و حمل و نقل جهانی سالانه وسایل نقلیه هوشمند به حدود 76.2 میلیون نفر در سال 2024 باشد.

با این سابقه ، کنفرانس جهانی وسیله نقلیه هوشمند 2020 به راحتی برگزار می شود. این کنفرانس به طور جامع توسعه سیاست ، صنعت ، فناوری ، همکاری بین صنعت و بازار را در رابطه با وسایل نقلیه هوشمند ، منابع برتر استخر ، تقویت مبادلات و همکاری در صنعت با استفاده کامل از همکاری های چند جانبه و سطح بالا ، ارتقا خواهد داد. مکانیسم های گفتگو ، طرح و ارتقا up بیشتر صنعت خودروهای هوشمند چین ، کشف پتانسیل عظیم بازار وسایل نقلیه هوشمند چین و کمک به شکوفایی صنعت خودروهای هوشمند جهان.

یی بن ، معاون مرکز همکاری بین المللی کمیسیون توسعه و اصلاحات ملی ، هنگام معرفی پیشینه کنفرانس ، به سه نقطه قوت کنفرانس جهانی خودروهای هوشمند 2020 اشاره کرد. اول ، ساختن یک مارک در کلاس جهانی ضروری است ، یعنی تولید یک مارک بین المللی WIV ضمن اطمینان از انطباق کنفرانس با روح سیاست مرکزی. دوم ، توسعه با کیفیت بالا در صنعت وسایل نقلیه هوشمند را ترویج کنید ، پشتیبانی قوی برای ایجاد قدرت چین در تولید ، شبکه ، حمل و نقل و خودرو. سوم ، منجر به برجسته سازی های نوآورانه در کنفرانس و اصلاحات و توسعه صنعتی به طور عمیق شود.

قهوهای مایل به زرد، اقتصاددان ارشد کمیسیون توسعه و اصلاحات شهرداری گوانگژو ، همچنین اهمیت کنفرانس جهانی خودروهای هوشمند 2020 را بسیار تأیید کرد ، “کنفرانس جهانی خودروهای هوشمند دارای اهمیت استراتژیک زیادی است. به همین مناسبت ، نمایندگان ، دانشگاهیان ، کارشناسان و رهبران تجاری از نهادهای رسمی داخلی و خارجی در آنجا جمع می شوند گوانگژو وی گفت: “برای سخنرانی های معتبر و حرفه ای با تمرکز بر وضعیت و روند توسعه کلی ، نوآوری در فن آوری و کاربرد تجاری صنعت هوشمند خودرو و ارائه پیشنهادهایی برای توسعه صنعت خودروی هوشمند جهانی” ،

منطقه تیانه ، گوانگژو، دارای پایه های محکم و مزایای منحصر به فردی است ، که تا حد زیادی تعیین می کند اولین جلسه کنفرانس جهانی وسیله نقلیه هوشمند در اینجا برگزار شود. به عنوان یكی از نمایندگان حامیان مالی ، لو یونگژونگ ، معاون رئیس دولت مردم منطقه تیانهه از شهرداری گوانگژو ، در سخنرانی خود بر موقعیت ، صنعت و مزایای نوآوری منطقه تیانه تأكید كرد و انتظارات را ارائه داد: این کنفرانس اولین عکس در تیانهه خواهد بود و به توسعه سریع صنعت خودروی هوشمند تیانهه کمک می کند. “

رویداد صنعت پنج برجسته و هشت فعالیت پشتیبانی

برخی از اطلاعات نشان می دهد که یک کنفرانس اصلی و ده مجمع موازی برای کنفرانس جهانی وسیله نقلیه هوشمند 2020 وجود دارد که نزدیک به 100 نماینده از حوزه های دولت ، صنعت ، دانشگاه ، تحقیق و کاربرد را جمع آوری می کند ، از جمله نمایندگان نهادهای رسمی داخلی و خارجی ، دانشگاهیان و کارشناسان ، رهبران تجارت ، رهبران صنعت ، نمایندگان م institutionsسسات سرمایه گذاری و تأمین مالی و نمایندگان سازمان های صنعت بین المللی ، برای بیان بینش خود در مورد موضوعات داغ مانند جهت گیری سیاست ، روند توسعه ، نوآوری در فن آوری ، گسترش صحنه ، راه اندازی و کاربرد و پرورش وسایل نقلیه هوشمند در بازار و پیشنهاداتی برای توسعه صنعتی ارائه دهید.

علاوه بر این ، این کنفرانس همچنین “پنج برجسته و هشت فعالیت پشتیبانی” را ارائه می دهد. پنج نکته مهم “تشکیل جلسات صنعت معتبر” ، “افزایش ظرفیت نوآوری صنعت هوشمند خودرو” ، “ارتقا همگرایی و توسعه صنعت در منطقه خلیج بزرگ با منابع برتر” ، “جذب سرمایه جهانی برای سرمایه گذاری” و “تسریع در ارتقا و استفاده از وسایل نقلیه هوشمند “؛ هشت فعالیت حمایتی عبارتند از: “مراسم اهدای جایزه جهانی وسیله نقلیه هوشمند ، انتشار مقاله سفید صنعتی هوشمند ، مسابقه کارآفرینی خودروی هوشمند ، هفته سفر و تجربه سفر هوشمند ، کنفرانس مطبوعاتی ، نشست درهای بسته اتاق فکر ، نمایشگاه و تجربه خودروی هوشمند و انتشار از فناوری جدید خودرو هوشمند “. بر اساس گوانگژو، با تشعشع به منطقه خلیج بزرگ و رو به جهان ، انجمن های چند بعدی و بهم پیوسته با یک کنفرانس جهانی وسیله نقلیه هوشمند جهانی منحصر به فرد و با تجربه-تفکر ، به شرکت کنندگان ارائه می دهند.

زو دونگ فانگ ، رئیس IDG آسیا ، در کنفرانس مطبوعاتی گفت که “کنفرانس جهانی خودروهای هوشمند 2020 با هدایت نوآوری مداوم ، توسعه هماهنگ و توسعه متنوع ، با چشم انداز بین المللی عالی ، عملکرد بازار حرفه ای و متقابل متنوع هدایت می شود. ادغام مرزها ، برای ایجاد یک رویداد صنعت وسایل نقلیه هوشمند شناخته شده و تأثیرگذار در داخل و خارج از کشور “.

در جلسه پرسش و پاسخ رسانه ها ، یی بن ، معاون مرکز همکاری بین المللی کمیسیون توسعه ملی و اصلاحات ، قهوهای مایل به زرد، اقتصاددان ارشد کمیسیون توسعه و اصلاحات شهرداری گوانگژو ، لو یونگژونگ ، معاون رئیس دولت مردم منطقه Tianhe از شهرداری گوانگژو و ژو دونگ فانگ ، رئیس IDG آسیا ، به ترتیب به سوالات در مورد موضوعات داغ کنفرانس ، مبادلات بین المللی و همکاری هوشمند پاسخ دادند صنعت خودرو ، توسعه گوانگژو صنعت خودرو ، طرح اصلی صنعت خودرو در منطقه تیانه در آینده و غیره

یی بن ، معاون مرکز همکاری بین المللی کمیسیون توسعه و اصلاحات ملی ، به سوالات خبرنگاران در مورد مبادلات بین المللی و همکاری در صنعت خودروهای هوشمند پاسخ داد. وی گفت: “تحت هدایت دوران جدید سوسیالیسم شی جین پینگ با ویژگی های چینی و همچنین رهبری صحیح گروه حزب کمیسیون توسعه ملی و اصلاحات ، ما به طور فعال در حال ایجاد یک بستر بین المللی مبادله و همکاری برای مشاوره وسیله نقلیه هوشمند هستیم صنعت و کمک به دولت های محلی ، شرکت ها ، موسسات مالی ، موسسات تحقیقاتی ، و غیره به منظور ارتقا promote کیفیت با کیفیت بالا از صنعت خودرو هوشمند “.

قهوهای مایل به زرد، اقتصاددان ارشد کمیسیون توسعه و اصلاحات شهرداری گوانگژو ، به س questionsالات مربوط به طرح توسعه صنعت هوشمند خودرو در گوانگژو. وی خاطرنشان کرد که “با تکیه بر R&D و سیستم تولید سنتی خودرو و همچنین مزایای استفاده در الکترونیک ، ارتباطات ، هوش مصنوعی ، داده های بزرگ ، شبکه اطلاعات و غیره ، گوانگژو انرژی جدید صنعت وسایل نقلیه هوشمند اساساً یک زنجیره صنعت نسبتاً کامل را احداث کرده است که بالادست ، میانه و پایین دست را پوشش می دهد و حدود 120 شرکت نماینده را جمع آوری کرده است “.

لو یونگژونگ ، معاون رئیس دولت مردم منطقه Tianhe شهرداری گوانگژو ، اقدامات انجام شده توسط منطقه Tianhe در ارتقا the توسعه صنعت خودروهای هوشمند را در جلسه پرسش و پاسخ توضیح داد ، “منطقه Tianhe با انجام سه کار توسعه سریع صنعت خودرو هوشمند را ارتقا می دهد موارد: بهبود بوم شناسی صنعتی ، اطمینان از فضای کافی و تدوین استانداردهای مربوطه “.

زو دونگ فانگ ، رئیس IDG آسیا ، اطلاعات بیشتر مربوط به این کنفرانس را در نشست پرسش و پاسخ رسانه ها ، “رانندگی خودکار ، اینترنت صنعتی ، تحرک هوشمند ، حمل و نقل هوشمند ، بستر داده و سایر زمینه ها کلیدهایی است که ما به آنها توجه می کنیم. در این کنفرانس آکادمیسین های ملی ، رهبران ارشد شرکت های پیشرو در صنعت خودرو و رهبران تولیدکنندگان نوظهور و غیره شرکت خواهند کرد. موضوعات سخنرانی شامل موارد کلیدی مانند فن آوری های نوآورانه ، زیست محیطی صنعتی ، نقاط داغ بازار ، زیرساخت ها و ایمنی استاندارد هوشمند است. صنعت خودرو ، برای کمک به صنعت در ارتقا up روند توسعه آینده “.

چه نوع شگفتی توسط کنفرانس جهانی وسیله نقلیه هوشمند 2020 ، یک رویداد حرفه ای با تأثیر جهانی ، ایجاد خواهد شداست؟

منبع IDG آسیا