کنفرانس WIV موج جدیدی از فناوری های ساخت هوشمند را تقویت می کند

گوانگژو ، چین، 16 نوامبر 2020 / PRNewswire / – گوانگژو، شهری با وسایل نقلیه هوشمند ، منتظر یک کنفرانس صنعتی با نفوذ جهانی است.

اولین WIV آغاز خواهد شد گوانگژو بر 3-4 دسامبر. این کنفرانس به عنوان یک کنفرانس معتبر ، بین المللی و حرفه ای صنعت ، زمینه های کلیدی را شامل می شود ، از جمله سیاست ها و مقررات ، فن آوری های نوآورانه ، زیست محیطی صنعتی ، زیرساخت ها ، همکاری های مرزی ، مدل های تجاری و امنیت شبکه و همچنین موارد زیر: دستاوردهای لبه کل زنجیره صنعتی وسایل نقلیه هوشمند ، تقویت همکاری و مبادله صنعتی ، تطبیق و اجرای پروژه ها ، کمک به صنعت خودروهای هوشمند چین و حتی جهان برای توسعه با کیفیت بالا و ورود به یک دوره طلایی!

“وسیله نقلیه هوشمند جهان” توسط دولت مردمی شهرداری گوانگژو پشتیبانی می شود که به طور مشترک توسط مرکز همکاری بین المللی کمیسیون توسعه ملی و اصلاحات ، کمیسیون توسعه و اصلاحات شهرداری گوانگژو ، دولت مردم منطقه تیانهه از شهرداری گوانگژو و IDG آسیا سازمان یافته است. این کنفرانس با موضوع “آینده ، اکنون رانندگی می کند” یک مجمع اصلی ، 10 مجمع موازی و تعدادی فعالیت پشتیبانی را ترتیب می دهد ، شرکت کنندگان زیادی از جمله مقامات ادارات ذی صلاح دولت ، دانشمندان ، شرکت های برجسته در داخل و خارج از کشور از وسیله نقلیه زنجیره تامین و مناطق جانبی مرتبط ، انجمن های صنعتی ، م institutionsسسات سرمایه گذاری ، توزیع کنندگان و نمایندگان ، جشن شگفت انگیزی از صنعت هوشمند خودرو از همه جنبه ها را به نمایش می گذارد.

با خرد و قدرت متحد آینده وسایل نقلیه هوشمند را کاوش کنید

صنعت وسایل نقلیه هوشمند جهانی بی سابقه ای فشرده و فعال بوده و دور جدیدی از انقلاب فناوری و تحولات صنعتی در آستانه دستیابی به موفقیت است. وسایل نقلیه هوشمند در مرکز دور جدید رقابت های بین المللی قرار گرفته اند زیرا توسعه وسایل نقلیه سنت را برهم زده و پیشرفت های فن آوری را در برگرفته است.

بهترین شرایط برای وسایل نقلیه هوشمند در شرایط بسیار مساعد پیش رو است. بنابراین ، وسایل نقلیه اکنون چقدر هوشمند هستند؟ چه گلوگاههایی وجود دارد؟ چگونه خودروسازان باید با موج اطلاعاتی کنار بیایند؟ در این راستا ، این کنفرانس مسیرهای نوآورانه صنعت وسایل نقلیه هوشمند را جستجو می کند ، توسعه صنعت با منابع برتر و به صورت تجمیع شده در منطقه بزرگ خلیج را گسترش می دهد و توجه گسترده سرمایه های جهانی را به خود جلب می کند.

مراسم افتتاحیه WIV و گردهمایی اصلی محلی را برای مهمانان فراهم می کند تا سخنان بینشی درباره موضوعات داغ مانند هدایت سیاست ، روند توسعه ، نوآوری فناوری ، گسترش صحنه ، برنامه پیاده سازی و پرورش بازار در رابطه با وسایل نقلیه هوشمند از منظر صنعت ، آموزش ، تحقیق ، دولت ، تجارت و کاربرد و پیشنهاداتی برای توسعه صنعت ارائه دهید.

در 10 انجمن موازی که به طور خاص برای این کنفرانس طراحی شده اند ، موضوعات در مورد موضوعات داغ مانند روند توسعه صنعت ، برنامه امنیت شبکه ، سفر و حمل و نقل هوشمند ، نوآوری در فن آوری ، صنعت منطقه بزرگ خلیج ، سیستم عامل های داده و برنامه ، صنعت چند دامنه ای تمرکز خواهند کرد. ادغام ، مدل نوآوری تجاری ، قوانین ، مقررات و سیستم استاندارد ، سرمایه گذاری صنعت و تأمین مالی.

علاوه بر این ، در این کنفرانس همچنین فعالیت های حمایتی غوطه وری وجود دارد که نباید فراموش کنید!

برای صحبت کردن گوانگژو و به ساختن شهری با وسایل نقلیه هوشمند کمک کنید

انتخاب از گوانگژو همانطور که می توان گفت مکان WIV مناسب است و منعکس کننده است گوانگژو قدرت و اطمینان در ساختن شهری با وسایل نقلیه هوشمند.

از نظر طراحی سطح بالا ، گوانگژو “استراتژی تریلیون برای ساختن شهر وسایل نقلیه هوشمند” و “گوانگژو برنامه “برای ارتقا صنعت وسایل نقلیه متصل هوشمند. با توجه به نظرات دفتر عمومی دولت مردمی شهرداری گوانگژو در مورد تسریع در توسعه صنعت خودرو صادر شده در ماه سپتامبر ، به وضوح بیان شده است که بودجه شهرداری باید علاوه بر این یک صندوق ویژه اختصاص دهد 100 میلیون یوان هر ساله. این هدف برای ترویج توسعه با کیفیت بالا از گوانگژو در صنعت و فناوری اطلاعات از طریق اجرای 5G IOV پروژه های نمایش و ارتقا and و هوشمند متصل پروژه های برنامه کاربردی وسیله نقلیه. همچنین ، از استقرار a پشتیبانی می کند 10 میلیارد یوان صندوق توسعه برای گوانگژو صنعت وسایل نقلیه متصل هوشمند.

از نظر توسعه صنعت ، گوانگژو به طور پیوسته طرح “یک هسته و سه بال” خود را در صنعت خودروهای هوشمند پیش می برد و به طور فعال در حال ساخت است گوانگژو پایگاه جامع صنعت الکترونیک برای وسایل نقلیه متصل هوشمند و ایجاد یک پارک صنعتی حرفه ای برای توسعه و ساخت اجزای اصلی و وسایل نقلیه هوشمند.

از نظر ساخت سیستم زیست محیطی برای صنعت ، گوانگژو در حال تلاش برای تبدیل شدن به یک منطقه آزمایشی IOV ملی ، پیشبرد ساخت هوشمند زیرساخت های جاده موجود در فازها و مناطق و ارتقا the برنامه نمایش و کاربرد تجاری وسایل نقلیه هوشمند است که در اتوبوس ها ، مالیات ها و حمل و نقل مشترک خلبان می شوند.

از نظر نوآوری در فن آوری ، گوانگژو از ساخت یک مرکز نوآوری استانی برای تولید وسایل نقلیه متصل هوشمند ، تشکیل یک اتحاد نوآوری در صنعت برای صنعت خودروی Greater Bay Area و ساخت یک مرکز نوآوری برای ادغام سیستم قدرت سلول سوختی هیدروژن پشتیبانی خواهد کرد.

WIV برگزار شد گوانگژو در نهایت به عنوان فرصتی برای ترویج توسعه بزرگ صنعت وسایل نقلیه هوشمند جهانی خدمت خواهد کرد. گوانگژو صمیمانه میهمانان از اقشار مختلف در سراسر جهان را دعوت می کند تا در ماه دسامبر برای بحث در مورد ایده های جدید دانشگاهی ، اکتشافات علمی ، اختراعات فن آوری ، مدل های تجاری و دستورالعمل های صنعتی برای صنعت وسایل نقلیه هوشمند جهانی بیایند.

منبع IDG آسیا