کیا از دو کانسپت ناهموار سورنتو X-Line ساخته شده برای حیوانات وحشی رونمایی کرد

سفارشی توسط LGE-CTE Motorsports of سان دیماس ، کالیفرنیا، هر وسیله نقلیه نام و الهام خود را از محیط های بیرونی موجود در پارک های ملی بزرگ دریافت می کند. نسخه Sorento Yosemite یک ساخت رویایی برای ماجراجویی با ارتفاعات بالا و زندگی در کوهستان است که در “سبز کاج” در رنگ مات با لهجه های براق و سیاه مات نقاشی شده است. Sorento Zion Edition یک وسیله نقلیه فرار از صحرا است که برای تپه های شیب دار تپه های کوهنوردی ساخته شده و در “ماسه صحرا” در یک جلای براق با لهجه های سیاه براق نقاشی شده است.

از هر دو گل سرخ گلگیرهای سفارشی استفاده شده که در بالای چرخ های 20 اینچی و تایرهای تمام زمین 32 اینچ قرار دارند. زره بدنه شامل صفحات کشویی سفارشی و محافظ برس در روکش کروم ساتن است. برای بسته بندی تجهیزات ، یوسمیتی در حالی که نسخه Zion مجهز به یک بالابر باری تمام طول است ، از یک قفسه سقفی پر سر و صدا استفاده می کند. این دو برای حضور در تخیل ماجراجویان و علاقه مندان ، به طور خاص در سراسر کشور ظاهر می شوند.

در حالی که اکثر مشتریان Sorento خود را به سطح سفارشی سازی دیده نمی شوند یوسمیتی و Zion Editions ، بسیاری تمایل به شخصی سازی SUV های کیا خود را نشان داده اند. برای برآوردن این خواسته ، کیا طیف مهیجی از لوازم جانبی نصب شده در بندر و فروشنده را ارائه می دهد. مشتریان می توانند سورنتو خود را مطابق با سبک زندگی و نیازهای خود با پیوست هایی از قبیل میله های دندانه دار سقف ، اتصالات بکسل برای تریلرها و پله های جانبی برای بارگیری آسان اسباب بازی ها تنظیم کنند.

کیا سورنتو 2021 از ماه نوامبر به نمایشگاه می رسد.

درباره کیا موتورز آمریکا
دفتر مرکزی آن در ایروین ، کالیفرنیا، کیا موتورز آمریکا همچنان از نظرسنجی های با کیفیت بالا برخوردار است و به عنوان یکی از 100 مارک برتر جهانی شناخته می شود. کیا به عنوان “شریک رسمی خودرو” NBA خدمت می کند و طیف کاملی از وسایل نقلیه فروخته شده از طریق شبکه ای از تقریبا 800 نمایندگی در ایالات متحده ، از جمله اتومبیل ها و SUV های مفتخر در وست پوینت ، جورجیا*

برای اطلاعات رسانه ای ، از جمله عکاسی ، به سایت www.kiamedia.com مراجعه کنید. برای دریافت اعلان های ایمیل سفارشی برای انتشارات مطبوعات در لحظه انتشار ، در www.kiamedia.com/us/fa/newsalert مشترک شوید.

* تلوراید ، سورنتو و K5 در آنجا مونتاژ می شوند ایالات متحده از ایالات متحده و قطعات جهانی تهیه شده است.

منبع Kia Motors America

لینک های مربوطه

https://www.kiamedia.com