گروه سرمایه گذاری براون برای دستیابی به انتشار خالص صفر برای حمل و نقل ، بودجه بذر Ecolution KWH را تأمین می کند

مینیاپولیس، 18 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Brown Venture Group LLC ، یک شرکت سرمایه گذاری خطر پذیر است که برای تأمین بودجه کارآفرینان فناوری Black ، Latino و Native American تشکیل شده است ، اعلام کرد که با این شرکت همکاری می کند Ecolution KWH، LLC (www.ecokwh.com) ، یک شرکت فناوری تحرک الکترونیکی ، جهت تأمین بودجه سهام خود.

Ecolution به تازگی حق ثبت اختراع ایالات متحده را برای فرآیند خود دریافت کرده است که از انرژی جنبشی “هدر رفته” در وسایل نقلیه در حال تولید برای تولید برق در یک میکرو شبکه در مقیاس بزرگ استفاده می کند. شریک کامیون برقی وظیفه ، اولین هدف این شرکت تبدیل توزیع مواد غذایی و دارو به یک صنعت بدون کربن خالص ، از بین بردن سطح خطرناک انتشار کربن در مقیاس جهانی است.

بخش حمل و نقل تجاری بزرگترین منبع انتشار گازهای گلخانه ای در است ایالات متحده. سهم کننده های سهم آور شامل تریلرهای یخچال دار و کانتینرهای یخچالی در واگن های قطار و کشتی ها هستند. فناوری انحصاری Ecolution ضمن تأمین برق پاک مورد نیاز برای تأمین انرژی واحدهای برودتی ، مخازن بنزین سوزانده شده در این تریلرها و ظروف موجود در واگن های قطار را از بین می برد. این فناوری همچنین وزن تریلر یا واگن قطار را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و امکان حمل و نقل بیشتر را فراهم می کند.

گروه Brown Venture در سال 2018 توسط مشاور نوآوری و کارآفرینی دکتر تأسیس شد. پل کمبل و مربی جمع آوری سرمایه و تنوع دکتر کریس بروکس با هدف پرورش 50 میلیون دلار برای صندوق افتتاحیه آن در سال 2020 ، گروه سرمایه گذاری براون تیم رهبری خود را گسترش داد و شامل مدیران اجرایی طولانی مدت تجارت شد جروم همیلتون و کارآفرین موفق کریس دایکسترا.

وی گفت: “این یک روش هیجان انگیز برای گروه Brown Venture است که صندوق ما را با فناوری تحول آفرینی راه اندازی می کند که با کاهش قابل توجه انتشار کربن به نفع محیط زیست ما خواهد بود” پل کمبل، بنیانگذار ، و مدیر عامل گروه سرمایه گذاری براون. “هدف ما این است که به رهبری موسسات مالی و صنعتی بزرگ بپردازیم و تلاش می کنند شکاف اقتصادی و اقتصادی را از بین ببرند. امیدوارم که آنها گروه Brown Venture Group را به عنوان بستری برای تسریع ابتکارات اجتماعی ببینند.”

وی گفت: “همکاری ما با Brown Venture Group مشتریان ما را قادر به تولید ، ذخیره و توزیع انرژی پایدار می کند.” یوهان مدینه سپس، مدیرعامل Ecolution. “به عنوان یک تجارت تحت کنترل اقلیت ها ، ما چالش های موجود در زندگی بخشیدن به ایده های پیشگامانه را درک می کنیم. همکاری با Brown Venture Group به ما امکان می دهد اولین گام مهم را برداریم. ما به زودی نجات سیاره خود را آغاز خواهیم کرد.”

Ecolution توسط کارآفرینان فناوری آمریکای لاتین تاسیس شد. فناوری آن در مقیاس وسیعی در تریلرها ، واگن های قطار و واگن های مترو انرژی پاک ایجاد می کند.

درباره گروه سرمایه گذاری براون
Brown Venture Group، LLC در سال 2018 راه اندازی شد ، یک شرکت سرمایه گذاری مخاطره آمیز استودیویی است که به طور انحصاری برای استارت آپ های فناوری Black ، Latino و Native American است. گروه Brown Venture در حال نوشتن کتابی جدید برای هم علاقمندان به راه اندازی استارت آپ متعلق به اقلیت و هم علاقمندان به سرمایه گذاری در فناوریهای جدید است. برای اطلاعات بیشتر به brownventuregroup.com.

درباره Ecolution KWH
تیم کارآزموده اقلیت متعلق به Ecolution KWH از زمان تأسیس آن در سال 2016 در حال توسعه یک روش ابتکاری برای گرفتن و استفاده مجدد از انرژی جنبشی “هدر رفته” هستند. فناوری انحصاری آن به موتور نیاز ندارد و اکنون در حال اثبات مرحله مفهوم است. توسعه نمونه اولیه ، شرکت های قدرت و تدارکات را قادر می سازد تا مزایای اختراع ، سیستم واکنش فعال ماژول (MARS) را برای تریلرهای یخچال زده شده (“reefers”) ارزیابی کنند ، که توسط حدود 20٪ از کامیون های ایالات متحده در این کشور حمل می شود هر زمان. برنامه های آینده شامل برنامه های ریلی و دریایی است. برای اطلاعات بیشتر به ecokwh.com مراجعه کنید

SOURCE Brown Venture Group LLC

لینک های مربوطه

https://brownventuregroup.com