گروه طراحی سطح 3 در Grand Cayman قرارداد طراحی را برنده می شود

رانتریا گفت: “این یک طرح نیمه سفارشی است که به شما امکان آزادی خلاقیت را می دهد.” این جزیره به خودی خود مست است. اکنون فرهنگ ، تاریخ و جاذبه های طبیعی برنده جایزه را اضافه کنید … ایجاد یک طرح مدرن ، ساحلی ، در عین حال سرخوش با احساس یک خانه یکپارچه دشوار نبود. “

این اولین دارایی بین المللی نیست که شرکت انجام داده است. سطح 3 پروژه هایی در مکزیک و کانادا تحت کمربند آن ، و قبل از اعمال محدودیت های سفر اخیر به دلیل ویروس کرونا ، تیم اغلب به خارج از کشور سفر می کرد تا فرصت های احتمالی را بدست آورد.

وی گفت: “ما یک استعداد استعدادی فوق العاده و با تجربه برای اداره هر پروژه داریم ، بنابراین همیشه مشتاق پیگیری بازارهای کشورهای دیگر هستیم.” جیم اسپیتزیگ، رئیس گروه طراحی سطح 3. “در این زمانهای همیشه در حال تغییر ، رشد بین المللی حتی بیشتر از قبل امکان پذیر است.”

هتل 5 طبقه 120 اتاقه قرار است تا پایان سال تکمیل شود.

سطح 3 گروه طراحی ، در سطح ملی به عنوان 10 شرکت برتر طراحی و خرید مهمان نوازی و برنده 2019 شناخته شده است نوسازی سال جایزه توسط ماریوت بین المللی ، خدمات در زمینه طراحی ، خرید ، ساخت ، نصب FF&E و آسیابکاری با همکاری شرکت خواهر خود ، JAC Construction را ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 213.955.5881 تماس بگیرید.

لینک های مفید:

نمونه کارها سفارشی / بوتیک:

https://level-3-design-group-2.foleon.com/level-3-design-group/custom-boutique-hotels/welcome/

نمونه کارها خرید:

https://level-3-design-group-2.foleon.com/level-3-design-group/purchasing-portfolio/cover/

گروه طراحی سطح 3:

www.level3designgroup.com

تماس با رسانه:

نیچت اسمیت
مدیر ، بازاریابی و روابط عمومی
[email protected]

SOURCE گروه طراحی سطح 3

لینک های مربوطه

http://www.level3designgroup.com