گروه هوایی آلاسکا برنامه جانشینی رهبری را اعلام می کند

“ما مراحل اولیه پاسخ ویروس کرونا را طی کرده ایم ، و آلاسکا تیلدن گفت: “در حال حرکت است و اکنون زمان مناسب است آلاسکا برای رشد در آینده ، و اکنون زمان حرکت به جلو با این انتقال برنامه ریزی شده طولانی است. بن خود را در طول زندگی طولانی خود ثابت کرده است به عنوان شخصی که علاقه وافر به مردم و فرهنگ ما دارد ، به عنوان یک رهبر که تیم های قدرتمندی می سازد و نتیجه می دهد و همچنین به عنوان فردی که خستگی ناپذیر برای پیشبرد این شرکت بزرگ تلاش خواهد کرد. او این نقش را کسب کرده است و من مشتاقانه منتظر حمایت از وی به عنوان رئیس هیئت مدیره هستم. “

وی گفت: “این اطلاعیه اوج روند برنامه ریزی چند ساله جانشینی است.” پاتریشیا بدینت، گروه هوایی آلاسکا مدیر مستقل را رهبری می کند. “هیئت مدیره به توانایی بن در هدایت اعتماد کامل دارد آلاسکا برای موفقیت بزرگ در سالهای آینده. ما همچنین از براد برای رهبری برجسته وی در طول هشت سال مدیرعاملی سپاسگزاریم. با بن به عنوان مدیر عامل و برد همچنان به عنوان رئیس ، آلاسکا آینده روشن است. “

مینی كوچی گفت: “من از این فرصت خارق العاده افتخار می كنم و فروتنم و از رهبری و مشاركت برد بسیار سپاسگزارم.” “شرکت ما بر اساس قدرت مردم و ارزشهای ما ساخته شده است ، و من بسیار افتخار می کنم به اینکه چه کسی هستیم و به همه موفقیت های خود رسیده ایم. راهی که کارمندان ما در چالش ها پیموده اند واقعاً الهام بخش است – و نه ماه گذشته من در ادامه این سفر با هم هیجان زده و خوش بین هستم.

در طول 16 سال فعالیت مینیکوچی در آلاسکا ، وی در نقش های مختلف افزایش مسئولیت نقش داشته است. در سال 2016 ، او رئیس جمهور شرکت هواپیمایی آلاسکا شد و همچنین مدیرعامل ویرجین آمریکا نیز به عنوان مدیر عامل شرکت انتخاب شد آلاسکا خرید شرکت هواپیمایی. از 2009-2016 ، وی به عنوان معاون اجرایی رئیس و مدیر عامل اداره خدمت کرد و در آنجا اجرای چارچوب راهنمای خدمات مشتری را که کارکنان را قادر می سازد تجربیات شخصی و مهربان را به مهمانان ارائه دهند ، هدایت کرد. وی همچنین نقش معاون رئیس سیاتل (2007-2009) را داشت که در آنجا به طرز چشمگیری افزایش یافت آلاسکا عملکرد به موقع و قابلیت اطمینان. Minicucci پیوست آلاسکا در سال 2004 به عنوان معاون رئیس بخش نگهداری. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از کالج نظامی سلطنتی کانادا است و به مدت 14 سال در نیروهای مسلح کانادا خدمت کرده است. او دو فرزند دارد و در آن زندگی می کند Issaquah، واشنگتن.

Alaska Air Group هلدینگ شرکت هواپیمایی Alaska Airlines ، پنجمین شرکت هواپیمایی مسافربری بزرگ ایالات متحده و شرکت هواپیمایی منطقه ای Horizon Air است.

درباره گروه هوایی آلاسکا
خطوط هوایی آلاسکا و شرکای منطقه ای آن بیش از 115 مقصد را در سراسر جهان سرویس می دهند ایالات متحده و آمریکای شمالی. این شرکت هواپیمایی ضمن تأکید بر مراقبت بعدی ، خدمات هوایی اساسی را برای میهمانان ما همراه با جابجایی محموله های مهم فراهم می کند. آلاسکا به دلیل کرایه کم ، خدمات مشتری برنده جایزه و تلاش برای پایداری شناخته شده است. میهمانان می توانند با پرواز به بیش از 800 مقصد در سراسر جهان مایل ها را بدست آورند و از آن ها استفاده کنند آلاسکا و شرکای جهانی آن بر 31 مارس 2021، آلاسکا رسماً عضو این انجمن می شود یکیاتحاد جهانی جهانی درباره بیشتر بیاموزید آلاسکا در newsroom.alaskaair.com و blog.alaskaair.com. خطوط هوایی آلاسکا و هورایزن ایر زیرمجموعه های گروه هوایی آلاسکا (NYSE: ALK) هستند.

منبع گروه هوایی آلاسکا

لینک های مربوطه

http://www.alaskaair.com