گروه ولوو متعهد به ابتکار اهداف علمی است

گوتبورگ ، سوئد، 5 نوامبر 2020 / PRNewswire / – گروه ولوو گام بعدی را در جهت تنظیم و اثبات آینده شرکت در راستای جاه طلبی های توافق نامه آب و هوای پاریس برمی دارد. بلندپروازی این است که گروه ولوو حداکثر تا سال 2050 یک شرکت انتشار خالص باشد. این شرکت به منظور شفافیت در پیشرفت خود ، هم اکنون متعهد به ابتکار اهداف علمی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی تبدیل گروه ولوو در صنعت حمل و نقل و زیرساخت ها با راه حل های پایدارتر ، بخشی از پخش امروز روز بازارهای سرمایه را در CET انجام دهید 2.00-4.30 بعد از ظهر

“تعهد ما به نسل های آینده کاملاً مشهور است و گروه ولوو سهم خود را در دستیابی به اهداف توافقنامه پاریس انجام می دهد. رهبر بودن در حمل و نقل پایدار و راه حل های زیرساختی برای شرکت و ذینفعان آن خوب است ، اما حتی برای با تحول ما مسئولیت گزارش صریح و شفاف پیشرفت خود به وجود می آید ، اکنون قدم بعدی را بر می داریم و متعهد می شویم اهداف علمی را تعیین کنیم. ” مارتین لوندستد، رئیس و مدیر عامل گروه ولوو.

تعیین اهداف بلند پروازانه برای کاهش انتشار CO2 برای گروه ولوو که از سال 2010 با برنامه WWF Cloud Savers همکاری می کند چیز جدیدی نیست. این دوره ای است که برای پیشرفت دانش و آگاهی در مورد کاهش تغییرات آب و هوایی بسیار مهم است. در برنامه فعلی ، گروه ولوو تلاش کرده است تا در مصرف انرژی و صرفه جویی در تولید و حمل و نقل خود و همچنین محصولاتی که می فروشد – در طول عمر عملیاتی خود را کاهش دهد.

  • در پایان سال 2019 ، گروه ولوو میزان انتشار CO2 به ازای هر حجم حمل شده را در سیستم حمل و نقل کالا خود 18 درصد از میزان پایه در سال 2013 کاهش داده بود.
  • در عملیات تولیدی ، از سال 2015 پروژه های صرفه جویی در مصرف انرژی در مجموع 170 گیگاوات ساعت اجرا شده است. همراه با افزایش سهم انرژی های تجدیدپذیر ، اینها منجر به کاهش انتشار CO2 از عملیات تولیدی گروه بیش از 35٪ در سال های 2013-2019 شده است.
  • به لطف بهبود بهره وری سوخت ، مشتریانی که از راه حل های گروه ولوو استفاده می کنند از سال 2015 تاکنون 34 میلیون تن انتشار CO2 را کاهش داده اند.

گروه ولوو به عنوان گام بعدی در استراتژی آب و هوایی خود ، متعهد به ابتكار اهداف علمی است و حداكثر تا سال 2050 اهداف و نقشه های راه را برای ایجاد یک شرکت انتشار خالص صفر تعیین می کند.

برای بهبود افشای خطرات و فرصت های مرتبط با آب و هوا ، گروه ولوو از گروه ویژه افشای مالی مربوط به آب و هوا (TCFD) پشتیبانی می کند و به توصیه های خود ادامه می دهد.

واقعیت ها

ابتکار اهداف مبتنی بر علم (SBTi) به شرکت ها کمک می کند تا اهداف علمی را برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای ایجاد کرده و عملیات تجاری را متناسب با اقتصاد کم کربن آینده ایجاد کنند. اهدافي كه شركتها براي كاهش انتشار گازهاي گلخانه اي (GHG) اتخاذ كرده اند ، در صورتي كه با آنچه كه آخرين دانش آب و هوا براي رسيدن به اهداف توافق نامه پاريس ضروري مي داند – براي محدود كردن گرم شدن زمين به پايين تر 2 درجه سانتیگراد بالاتر از سطح قبل از صنعتی و تلاش برای محدود کردن گرمایش به 1.5 درجه سانتیگراد. SBTi همکاری CDP ، قرارداد جهانی ملل متحد (UNGC) ، انستیتوی منابع جهانی (WRI) و صندوق جهانی طبیعت (WWF) و یکی از تعهدات ائتلاف منظور ما برای تجارت است.

Climate Savers برنامه رهبری WWF با هدف شناخت رهبری شرکت ها در زمینه راه حل های آب و هوایی است: توسعه مدل های تجاری کم ، صفر یا کربن مثبت و نشان دادن این که کاهش انتشار گازهای گلخانه ای می تواند همزمان با رشد اقتصادی باشد. گروه ولوو از سال 2010 بخشی از این برنامه بوده و اولین شرکت خودروسازی بود که به آن پیوست.

گروه ویژه افشای مربوط به آب و هوا (TCFD) در سال 2015 توسط هیئت ثبات مالی (FSB) ایجاد شد. TCFD در صدد ارائه توصیه هایی برای افشای مالی داوطلبانه مربوط به اقلیم است که سازگار ، قابل مقایسه ، قابل اعتماد ، واضح و کارآمد باشد و اطلاعات مفید تصمیم را به وام دهندگان ، بیمه ها و سرمایه گذاران ارائه دهد.

5 نوامبر 2020

روزنامه نگاران که مایل به کسب اطلاعات بیشتر هستند ، لطفا تماس بگیرید

کلز الیاسون
روابط رسانه ای گروه ولوو
+46 76 553 72 29

برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به volvogroup.com/ پایداری

گروه ولوو از طریق راه حل های حمل و نقل و زیرساخت ها ، ارائه کامیون ، اتوبوس ، تجهیزات ساختمانی ، راه حل های قدرت برای کاربردهای دریایی و صنعتی ، تأمین مالی و خدماتی که باعث افزایش زمان و بهره وری مشتریان ما می شود ، باعث رونق می شود. گروه ولوو در سال 1927 تاسیس شد و متعهد به شکل گیری چشم انداز آینده حمل و نقل پایدار و راه حل های زیرساختی است. دفتر مرکزی گروه ولوو در گوتنبرگ ، سوئد، تقریباً 100000 نفر اشتغال دارد و در بیش از 190 بازار به مشتریان خدمات ارائه می دهد. در سال 2019 ، فروش خالص در حدود بود 432 میلیارد کرون (40.5 میلیارد یورو) سهام ولوو در Nasdaq Stockholm ذکر شده است.

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/ab-volvo/r/ گروه-Volvo- برای-اهداف-مبتنی بر-علوم-ابتکاری-c3231460

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

SOURCE AB ولوو