گزارش روند سفر Vrbo نشان می دهد که در سال 2021 چه انتظاری می توان داشت

آستین ، تگزاس، 12 نوامبر 2020 / PRNewswire / – امروز ، Vrbo® گزارش سالانه روند خود را برای بررسی رفتارهای تغییر یافته سفر منتشر کرد. هشت از هر ده خانواده (82٪) در حال برنامه ریزی برای سال 2021 هستند ، و این برنامه ها شامل فراوانی آب شیرین ، آغوش کشیدن در کابین های دنج و (در نهایت) سفر به لیست سطل ها است. نسخه امسال این گزارش همچنین نشان داد که برخی از عادات سفر در دوران همه گیری ، مانند سفرهای جاده ای ، بازدید از فضای باز عالی و مخلوط کردن کار و بازی ، وجود خواهد داشت.

وی گفت: “بیایید این را بپذیریم – همه گیری پیش بینی وضعیت سفر در سال 2021 را دشوار می کند. به همین دلیل ما روند جستجو و تقاضا در Vrbo را با اولین نظرسنجی مسافران از نوع خود در مورد خانواده های ایالات متحده ترکیب کردیم.” ملانی فیش، کارشناس سفر Vrbo. “ترکیبی از داده های نظرسنجی و رزرو ، دقیق ترین تصویر ممکن را از برنامه هایی که خانواده ها برای سال 2021 در نظر گرفته اند ، ارائه می دهد.”

یافته های مهم گزارش روند Vrbo 2021 شامل موارد زیر است:

 • عادت های سفر همه گیر در اطراف شما وجود خواهد داشت: سفرهای جاده ای ، اشتیاق به افراد عالی در فضای باز و استفاده از Flexcations – اقامت طولانی تر با ترکیب کار و بازی – هیچ نشانه ای از کندی ندارند:
  • 59٪ خانواده ها می گویند که بیشتر احتمال دارد که در سفر بعدی خود به جای پرواز در رانندگی رانندگی کنند.[i]
  • 61٪ از خانواده های ایالات متحده اظهار داشتند که بیشتر از مقصد شهری به مقصد خارج از منزل مراجعه می کنند.
  • 52٪ از مسافرانی که امسال Flexcation را تجربه کردند تجربه را طراوت بخش دانستند و 67٪ گفتند که این کار را دوباره انجام می دهند.
 • دریاچه ها ، رودخانه ها و جویبارها عالی سلطنت می کنند: داده های Vrbo تقاضا نشان می دهد که در مقاصد نزدیک دریاچه ها و رودخانه ها در جنوب ، میانه غرب و مناطق شرقی از بهترین مقاصد Vrbo در حال ظهور ایالات متحده افزایش یافته است[ii] همه مکانهایی هستند که خانواده ها می توانند ماهیگیری کنند ، اردو بزنند و پیاده روی کنند. در میان پنج نفر برتر:
  • اموری ، تگزاس – مکانی بین دو دریاچه پر از باس بزرگ دهان – که همچنین یک جاذبه کوچک اما قدرتمند ، موزه آمریکایی آفریقایی آمریکایی مک میلان A.C.
  • اسلاید ، کی. – خانه رودخانه رودخانه رودخانه ، نقطه داغ برای پیاده روی ، کوهنوردی و ورزش های آبی – همچنین نزدیک به پارک ملی غار ماموت ، سرشار از تاریخ و داستان کاوشگران غار آمریکایی آفریقایی که به تخریب صدها مایل از سیستم غارهای سازنده کمک می کنند بالای پارک
  • Outer Banks، N.C. – مقصد دیدنی ساحلی با گیاهان و جانوران فراوان.
 • زمان تمام کردن: خانواده های بی شماری تعطیلات خود را در سال 2020 لغو کردند ، بنابراین آنها مایل هستند هنگام بازگشت به حالت عادی ، تمام توقف ها را انجام دهند.
  • 65٪ از مسافران بیش از آنچه قبل از COVID انجام داده اند قصد سفر دارند و 33٪ مایل به هزینه بیشتر از هزینه های معمول خود هستند.
  • 54٪ اظهار داشتند که احتمال سفر به سطل خود بیشتر است.

گزارش ترند همچنین جزئیات روند برنامه ریزی تعطیلات ، تمایل به انجام مجدد تعطیلات لغو شده و محبوب ترین انواع ملک را که خانواده ها می خواهند اقامت داشته باشند ، ارائه می دهد.

اطلاعات بیشتر در مورد گزارش روند Vrbo 2021 را اینجا بخوانید و گزارش کامل را اینجا بارگیری کنید.

درباره Vrbo

در سال 1995 ، Vrbo راهی جدید برای سفر مردم با هم ایجاد کرد ، صاحبان خانه را با خانواده ها و دوستانی که به دنبال محل اقامت بودند جفت کرد. ما در یک هدف قرار گرفتیم: اینکه به مردم فضای لازم را برای پرت کردن حواس پرتی های زندگی روزمره و کنار هم بودن بدهیم. از آن زمان ، ما به یک جامعه جهانی از صاحبان خانه و مسافران تبدیل شده ایم که دارای خواص بی نظیری در سراسر جهان هستیم. Vrbo رزرو کابین ، کاندو ، خانه های ساحلی و هر نوع فضای بین راهی را آسان و سرگرم کننده می کند.

Vrbo بخشی از گروه Expedia است و به صاحبان خانه و مدیران املاک در هر ماه بیش از 750 میلیون بازدید از سایت های گروه Expedia را ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.vrbo.com مراجعه کنید.

© 2020 Vrbo ، یک شرکت گروه Expedia. کلیه حقوق محفوظ است Vrbo ، HomeAway ، آرم Vrbo و آرم HomeAway علائم تجاری HomeAway هستند.

[i] بر اساس نظرسنجی کلتون جهانی از 8000+ مسافر خانوادگی در هشت کشور ، اکتبر 2020

[ii] بر اساس تقاضای سفر Vrbo برای دوره 12 ماهه پایان یافته است 31 آگوست 2020

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید [email protected].

منبع Vrbo

لینک های مربوطه

http://www.vrbo.com